Точні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

2
Міст

Міст

22
ВНЗ

ВНЗ

49
Напрямків

Напрямків

39
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 21 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 48 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 39 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників точних наук

Точні науки лежать в основі винаходів, сприяють технічному прогресу людства та покращенню якості життя. Інноваційні технології не обходяться без досягнень фізиків, хіміків та математиків. Освіту з точних наук в Польщі варто обирати тим, хто має амбіції досягнути високих результатів у науці, впроваджувати теоретичні розробки на практиці та стати затребуваним на світовому ринку праці.

Завдяки сучасній матеріальній базі, міжнародному співробітництву та практичній складовій навчання, студенти польських університетів є готовими до працевлаштування у найкращих роботодавців. Випускники напрямків точних наук ВНЗ Польщі працевлаштовуються у наукових лабораторіях, аналітичних центрах, навчальних закладах та у бізнесі. Середньомісячний заробіток випускників точних наук знаходиться на другому місці (на першому - технічні спеціальності) у рейтингу доходів випускників різних напрямків навчання. За даними 2016 року цей показник становив у Польщі близько 2690 злотих (система моніторингу професійної долі випускників ELA).

Де отримати якісну освіту з точних наук

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими університетами для вивчення точних наук (фізика, математика, астрономія, хімія та інформатика) Варшавський Університет, Ягеллонський Університет, Університет Адама Міцкевича у Познані, Вроцлавський Університет та Університет Миколая Коперніка у Торуні. За критеріями міжнародних рейтингів QS World University Rankings 2018 та Emerging Economies University Rankings 2018 точні науки у Польщі варто вивчати у Варшавському Університеті, Ягеллонському Університеті та Варшавській Політехніці.

За даними польської системи моніторингу ELA щодо точних наук як напрямку навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальностей інформатика (Ягеллонський Університет, Варшавський Університет) та кількісні методи в економіці та інформаційні системи (Варшавська Школа Економіки).

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання на точних науках за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару).

Тривалість навчання за напрямками точних наук на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки. Для деяких спеціальностей є неподільна магістратура тривалістю 5 років.

Обирай освіту з точних наук за кордоном - змінюй світ на краще!

Вищі навчальні заклади Польщі пропонують якісну освіту в галузі точних наук. Це чудовий вибір для тих, хто мріє вивчати математику, фізику, хімію чи астрономію в умовах сучасного наукового середовища. Європейська освіта - доступна для українців, а з усіма нюансами вступу допоможе Проект “Освіта без кордонів”. Наша команда понад 10 років допомагає абітурієнтам стати студентами найкращих ВНЗ Польщі та світу. Понад 3000 випускників достойно оцінили переваги якісної вищої освіти. Ми любимо свою роботу, бо здійснюємо вклад в успішне майбутнє клієнтів. Обирай напрямок точних наук для навчання за кордоном, отримуй знання, високооплачувану роботу та змінюй світ на краще!