Юридичні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

1
Міст

Міст

23
ВНЗ

ВНЗ

47
Напрямків

Напрямків

31
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 23 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 47 Навчальних закладів

Напрямки навчання

Всього: 31 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників юридичних спеціальностей

Навчання на технічних напрямках - це крок до престижної високооплачуваної роботи. Ринок праці з кожним роком все більше потребує інженерів, електромеханіків, логістів, інформатиків та архітекторів. Фахівці технічного спрямування потрібні усюди: в міжнародних корпораціях і малому бізнесі, в державному та приватному секторах, в Україні та в будь-якій державі світу.

Технічна освіта в Польщі та інших країнах-партнерах Проекту “Освіта без кордонів” базується на потужній практичній складовій, сучасній матеріальній базі та висококваліфікованому викладацькому складі. Бізнес залучає до занять практикуючих спеціалістів, оновлює облаштування навчальних кабінетів та лабораторій, активно співпрацює з університетами з питань щорічних практик і стажування. Наполегливі студенти знаходять майбутню роботу ще навчаючись, а корпорації отримують молоді кваліфіковані кадри. Серед партнерів технічних університетів Польщі - Microsoft, Google, Motorola, IBM, Comarch, Delphi, PGNiG, Lotos, Siemens, KGHM, RWE та багато інших.

Де отримати якісну освіту за юридичними напрямками

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018, а також міжнародний рейтинг QS World University Rankings 2018 назвали найкращими польськими університетами для вивчення права Ягеллонський Університет, Варшавський Університет та Університет ім. Адама Міцкевича в Познані. Додатково до вищеперелічених рейтингом Emerging Economies University Rankings 2018 відзначено Вроцлавський Університет, Гданський Університет, Лодзький Університет та Сілезький Університет у Катовіце.

За даними польської системи моніторингу ELA щодо юридичних напрямків навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальності європейське право (Університет ім. Адама Міцкевича в Познані).

Кількість заявок на юридичні спеціальності в Польщі досягає 7 чоловік на одне місце. Право є одним із найпопулярніших напрямків навчання - його обирають близько 6% усіх абітурієнтів.

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за юридичними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію.

Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару). Тривалість навчання за юридичними напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки.

Обирай юридичну освіту за кордоном – світ відкритий для Тебе!

Абітурієнти, які обирають юриспунденцію, точно знають: вступ до ВНЗ неможливий без дотримання формальностей. Важлива кожна дрібниця - від правильного оформлення документів до організації проживання в Польщі. Проект “Освіта без кордонів” допоможе зі всіма нюансами. Понад 10 років ми надаємо послуги, пов’язані з вступом та навчанням закордоном. Наш принцип - індивідуальний підхід, адже кожен прямує до успіху власним шляхом. Обирай якісну юридичну освіту за кордоном, а ми допоможемо зробити перший крок до отримання диплому!