Університети Бидгощі

ВУЗи

ВУЗів

4
Факультети

Факультетів

31
Напрямки

Напрямків

126
Спеціальності

Спеціальностей

397

Університети Бидгощі: доступна освіта європейського рівня

Університети Бидгощі

Бидгощ (пол. Bydgoszcz) - місто на півночі Польщі, важливий економічний, культурний, військовий та науковий центр країни. Університети Бидгощі приваблюють до себе активну та цілеспрямовану молодь, щороку тут навчається більше 45 тисяч студентів. Всього у місті функціонує 4 державних та 6 приватних вищих навчальних закладів. Бидгощ вибирають студенти, які прагнуть отримати якісну медичну, музичну та економічну освіту.

ВНЗ Бидгощі пропонують потужну технічну та матеріальну базу, досвідчених викладачів та сучасні кампуси. Вартість проживання у місті є дещо нижчою в порівнянні з Варшавою чи Краковом. Найпопулярніші університети Бидгощі – Університет Казимира Великого, Музична академія та Університет Економіки.

Бидгощ – місто музики та спорту

Бидгощ чудово підходить тим студентам, які вирішили поєднати життя з музикою. Тут знаходяться велика Поморська філармонія та відома у всьому світі Нова Опера. В місті щороку проходить близько 100 національних та міжнародних фестивалів: Musica Antiqua Europae Orientalis, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego, Bydgoski Festiwal Muzyczny, Bydgoski Festiwal Operowy, Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz, Festiwal Laureatów Konkursów Muzycznych, Festiwal Prapremier, Bydgoskie Drums Fuzje, Międzynarodowe Spotkania Artystów Ulicznych та інші.

Бидгощ посідає друге місце в Польщі (після Варшави) за кількістю парків (874 гектари). Недалеко від центру міста знаходиться найбільший міський парк у Польщі – «Myślęcinek».

Вибирати Бидгощ для навчання варто і тим абітурієнтам, які люблять спорт. В місті функціонують 14 спортзалів, 14 тенісних кортів, 11 басейнів, 9 стадіонів, 4 стрільбища, 6 причалів для човнів, 7 причалів для байдарок, велотреки та водна траса для веслування на байдарках. В Бидгощі тренуються провідні команди країни зі спідвею та веслування.

Тут безліч можливостей для проведення дозвілля студентами – зоопарк, осередок кінної рекреації, скейтпарк, канатний парк, а також відкрита взимку лижна траса. До послуг студентів й інші розваги: театри, кінотеатри, художні галереї, музеї, бари, кафе, ресторани та клуби.

Скільки коштує навчання в Бидгощі та які його переваги

Для іноземців вартість навчання у ВНЗ Бидгощі стартує від 800 євро на рік. Університети щороку пропонують знижки, гранти та стипендійні програми. Власники Karta Polaka мають право навчатись польською мовою у державних закладах вищої освіти безкоштовно.

Студентам державних та приватних університетів Бидгощі доступні міжнародні програми обміну та науково-дослідні проекти. Найпопулярніша в переліку таких програм Erasmus+ дозволяє повчитись в іншому ВНЗ Європи без додаткової плати за таке навчання. Викладання курсів в університетах Бидгощі можливе польською та англійською мовами.

Бидгощ є одним із міст Польщі, що швидко та динамічно розвиваються і це ще одна причина обрати його для навчання. У 2005 році тут засновано Бидгощський промислово-технологічний парк, а в 2009 році на 30 га закладено Поморську спеціальну економічну зону.

Тут зареєстровано більше 30000 роботодавців. Своєрідною «візитною карткою» міста є «PESA» - підприємство, яке займається виготовленням залізничного та трамвайного рухомого складу. 

В місті функціонують більше 550 фірм з іноземних капіталом. Основні напрямки закордонних вливань - інформаційні технології та аутсорсинг бізнес-процесів. Серед корпорацій, представлених у Бидгощі - Unilever, Tele-Fonika Kable, Grupa Atlas, Mlekpol, IMS Group, Grupa Pilkington, Tyco, Lexel A/S, Schieder, MMP Neupack, Prettl, Bierbaum, Frosta, Helvetia Furniture, SPX, OKT, Global Malt, East Pack, Wentworth та інші. Розвинене бізнес-середовище дає студентам широкі можливості для практики, підробітку та початку кар’єри.

Ще більше цікавого про життя та навчання у Бидгощі:

  • У Бидгощі знаходиться Млинарський острів (пол. Wyspa Młyńska), що є зразком перетворення колишньої промислової зони в сучасний міський простір з закладами культури та місцями для відпочинку мешканців.
  • Бидгощ є важливим транспортним вузлом. Тут розміщені Міжнародний аеропорт ім. Ігнаціо Яна Падеревського, залізниця та річковий порт. Два річкових транспортних шляхи об’єднують між собою річкові системи Східної та Західної Європи. Транспортна система самого міста складається з автобусних ліній, трамвайних колій та розвиненого прокату велосипедів.
  • Туристи приїжджають до Бидгощі побачити: Оперу Нову; Поморську філармонію ім. Ігнація Яна Падеревського; Польський театр ім. Героніма Конєцького (Hieronim Konieczki); Окружний музей ім. Леона Вичулковського.
  • Приблизні місячні витрати студента університетів Бидгощі: від 400 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 700 PLN - проживання у приватних помешканнях; від 500 PLN - харчування; від 50 PLN - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

Навчайся в Бидгощі з проектом “Освіта без кордонів”!

За відгуками іноземних студентів, Бидгощ – чудове місце для навчання, відпочинку та роботи. Тут вдало поєднались висока якість освіти та помірні витрати на проживання. Проект “Освіта без кордонів” співпрацює з університетами Бидгощі та одним із перших дізнається про цікаві пропозиції навчання для іноземців. Більше 3000 випускників з числа наших клієнтів уже скористались можливістю отримати європейський диплом та відчути усі його переваги. Ми надаємо повний спектр послуг, пов’язаних зі вступом та навчанням у ВНЗ Бидгощі. Запрошуємо стати студентом європейських університетів та відкрити для себе кордони успішного майбутнього!