Медичні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

3
Міст

Міст

25
ВНЗ

ВНЗ

62
Напрямків

Напрямків

40
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 22 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 59 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 40 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників медичних спеціальностей

Випускники медичних спеціальностей можуть не хвилюватись за актуальність обраної професії. Життя і здоров’я людини є найвищими цінностями у будь-якій розвиненій країні світу. Випускники медичних ВНЗ Польщі працевлаштовуються в державних та приватних клініках, фармацевтичних компаніях та міжнародних організаціях. За даними польської cистеми моніторингу ELA, у 2016 році середньомісячний заробіток випускників медичних спеціальностей становив 2250 злотих. Найбільше отримували акушери (6110 злотих), найменше - фізіотерапевти (1380 злотих). Середня тривалість пошуку першої роботи становила 3 місяці: практично одразу працевлаштовувались молоді акушери, найдовше - випускники дієтології.

Де отримати якісну освіту за медичними напрямками

Медичні ВНЗ Польщі оснащені сучасними лабораторіями та обладнанням. У процесі навчання ключова роль надається практичній складовій, а заняття проводять кваліфіковані викладачі. Диплом польського медичного університету визнається в країнах Європи, Канаді та США.

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими університетами для вивчення медичних напрямків Медичний коледж Ягеллонського університету (потрапив також до міжнародного рейтингу QS World University Rankings 2019), Гданський Медичний Університет та Варшавський Медичний Університет. Найпопулярнішими серед абітурієнтів медичних ВНЗ Польщі спеціальностями є лікарська справа та логопедія.

Умови вступу, вартість та тривалість навчання

При вступі на медичні напрямки у ВНЗ Польщі абітурієнти зазвичай здають іспит з біології або хімії (польською або англійською мовою). Вартість навчання за медичними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію.

Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару). Навчання за медичними напрямками зазвичай відбувається у формі неподільної магістратури тривалістю 5-7 років та додатково інтернатури.

Обирай медичну освіту за кордоном - зроби крок до успіху!

Отримання вищої медичної освіти у Польщі є визначальним рішенням абітурієнта. Бути медиком - складно та відповідально. Разом з тим, це престижно, високооплачувано, перспективно. Медичні ВНЗ Польщі пропонують якісну європейську освіту, а подбати про всі нюанси вступу допоможе Проект “Освіта без кордонів”. Світ відкритий для тих, хто прагне отримати хорошу освіту, - більше 3000 випускників з числа наших клієнтів уже в цьому переконались. Понад 10 років ми допомагаємо абітурієнтам стати студентами ВНЗ Польщі та інших країн. У роботі використовуємо індивідуальний підхід та шукаємо оптимальне рішення для кожного. Радіємо досягненням випускників, адже їх успіх - одне із завдань нашого проекту. Обирай медичну освіту за кордоном - отримай максимум від студентських років!