Навчальні заклади Вроцлава. Унiверситети Вроцлава

ВУЗи

ВУЗів

12
Факультети

Факультетів

52
Напрямки

Напрямків

215
Спеціальності

Спеціальностей

1276

Фільтри

Університети Вроцлава: освіта, з якої починається успіх

Університети Вроцлава

Вроцлав (пол. Wrocław, до 1945 р - Бреславль)  - столиця Нижньої Сілезії та одне з найбільших міст Польщі. Університети Вроцлава користуються попитом серед абітурієнтів: з 630 тисяч осіб, які проживають в місті, 130 тисяч є студентами. Висока якість освіти місцевих ВНЗ гармонійно поєднується з перспективами працевлаштування, широкими можливостями для проведення дозвілля та унікальним духом старовинного міста. За результатами комплексного дослідження компанії BEELINE Research & Consulting 61% респондентів назвали Вроцлав найкращим містом Польщі для здобуття освіти.

Вроцлав - домівка для 28 вищих навчальних закладів, серед яких найкращими вважаються Вроцлавський університет, Вроцлавський економічний університет та Вроцлавська політехніка. Вроцлавський університет належить до трійки найпопулярніших серед іноземців польських ВНЗ. Це єдиний навчальний заклад країни, що пропонує програму обміну ISEP. Вроцлавський економічний університет посідає 4-те місце серед економічних, а Вроцлавська політехніка - 2-ге місце серед технічних університетів Польщі за внутрішньодержавним рейтингом Perspektywy. Найпопулярнішими напрямками, які студенти ВНЗ Вроцлава обирають для навчання, є юриспруденція, медицина, економіка, туризм, соціальні науки та англомовні курси.

Вроцлав - місто зустрічей або “польська Венеція”

Вроцлав розташований на 5 ріках та має 112 мостів, тож інколи місто називають “польською Венецією”. Нерідко зустрічається ще одна метафорична назва - “місто зустрічей”. Її дав Вроцлаву папа Іоан Павло ІІ. В одній зі своїх промов він зазначив: “Вроцлав - це місто, розташоване на стику трьох країн, історії яких дуже тісно поєднані. Це місто зустрічей, це місто, яке об'єднує. Тут, певним чином, зустрічається духовна традиція Сходу та Заходу ".

Студенти університетів Вроцлава мають можливість не лише здобувати освіту, але й насичено проводити дозвілля в місті з широкою культурною програмою. Так, у 2016 році Вроцлав був “культурною столицею Європи”, а популярне видання для мандрівників Lonely Planet закріпило за Вроцлавом титул “Best in Travel 2016”.

У конкурсі Best European Destination 2018 переможцем став теж Вроцлав. Зазначимо, що лідер обійшов у загальному переліку Афіни, Ригу, Париж, Відень та Прагу. В місті проводиться багато фестивалів та інших культурних заходів. Найвідомішими є Wratislavia Cantans, “Джаз на Одрі”, Brave Festival, міжнародний кінофестиваль T-Mobile Nowe Horyzonty, театральний фестиваль DIALOG –WROCŁAW.

До послуг студентів й інші розваги. Так, у місті розташовані численні кафе, бари, ресторани, клуби, театри, опера та філармонія. Для поціновувачів активного проведення часу є аквапарк, басейни, працює міський прокат велосипедів. У Вроцлаві знаходиться найстаріший в Польщі зоопарк.

Скільки коштує навчання у Вроцлаві і які його переваги

Вартість навчання у ВНЗ Вроцлава стартує для іноземців від 1000 євро на рік. Власникам Karta Polaka надається можливість навчатись польською мовою у державних ВНЗ Вроцлава безкоштовно. Ще один варіант зекономити - отримати стипендію місцевих органів влади, польського уряду або конкретного ВНЗ.

Практично всі вищі навчальні заклади пропонують напрямки навчання англійською мовою, а також приймають участь у міжнародних програмах обміну. Так, Erasmus+ дозволить повчитись в іншому ВНЗ Європи, а ISEP (є тільки у Вроцлавському університеті) - в ВНЗ Сполучених Штатів Америки.

Державні та приватні університети Вроцлава дають студентам можливість знайти місце для практики, стажування та роботи. Практично при кожному ВНЗ діє Центр кар’єри, де професійна допомога у пошуку роботи і практики надається безкоштовно. Також проводяться зустрічі з роботодавцями та ярмарки вакансій. Зрештою, роботу можна знайти і через місцеві сайти відповідного спрямування. Серед компаній, присутніх на ринку праці Вроцлава - CreditAgricole, Google, Whirpool, Hewlett–Packard, Siemens, IKEA, Volvo.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО ПРО ЖИТТЯ ТА НАВЧАННЯ У ВРОЦЛАВІ

  • Цікава особливість Вроцлава - бронзові фігурки “краснолюдків” (гномів, встановлюваних з 2001 року). Існують екскурсії, що допомагають туристам шукати гномів по місту та брошури, які описують історію кожного конкретного гнома.
  • Серед випускників університетів Вроцлава є 9 Нобелівських лауреатів: Теодор Моммзен, Філіп Ленард, Едуард Бюхнер, Пол Ерліх, Фріц Хабер, Фрідріх Бергіус, Ервін Шредінгер, Отто Стерн і Макс Борн.
  • Вроцлав знаходиться порівняно недалеко від європейських столиць. До Праги – 270 км, до Відня – 380 км, до Берліна – 343 км, до Варшави – 344 км.
  • Транспортна система Вроцлава зручна і розвинена. До послуг студентів: автобусні лінії, трамваї, туристичні кораблики, канатна дорога.
  • Туристи приїжджають до Вроцлава побачити: Тумський острів, Аула Леопольдівна (актовий зал у стилі барокко, знаходиться у Вроцлавському університеті), Костел Святої Ельжбети, Зал Сторіччя (занесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО).
  • Приблизні місячні витрати студента університетів Вроцлава: від 400 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 700 PLN - проживання у приватних помешканнях, від 400 PLN - харчування, від 40 PLN - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

Обирай університети Вроцлава та відкривай успішне майбутнє з проектом “Освіта без кордонів”!

Навчання в університетах Вроцлава - це унікальна можливість отримати європейський диплом, пожити в одному з найкрасивіших міст світу і знайти престижну роботу. Проект “Освіта без кордонів” допомагає випускникам підібрати оптимальний ВНЗ, а також надає ряд послуг у супроводженні процесу вступу. Вже більше 10 років ми радіємо успіхам наших клієнтів у навчанні та подальшому працевлаштуванні.
Світ ближче, ніж здається, а кордони освіті не завада! Звертайтесь та обирайте успішне майбутнє!