Чому Проект "Освіта без кордонів"?

А Вам потрібен надійний провідник у європейські ВНЗ?

Після затишного світу рідної школи, в якій абітурієнт провів 11 років, він потрапляє на роздоріжжя, де потрібно вибрати свою дорогу. А потім - до університету з абсолютно іншим підходом і ставленням. А якщо ВНЗ  ще і в іншій країні, ситуація непередбачувана. У кого запитати поради, де знайти підтримку - незрозуміло. Знайома ситуація?

Ми самі пройшли через схожі випробування, тому і був створений польсько-український Проект «Освіта без кордонів». Ми формуємо загальний освітній простір, наближаємо Європу до наших випускників і допомагаємо їм отримати європейську освіту.

Якщо говорити простими словами - допомагаємо робити правильні та виважені кроки в напрямку своєї мрії.

Які питання допомагає вирішити проект "Освіта без кордонів"?

Ось перелік наших ключових послуг:

 • допомога у виборі вищого навчального закладу за кордоном та оформлення документів;
 • допомога у виборі  середнього навчального закладу після 9 класу та оформлення документів;
 • мовні школи та курси з вивчення польської мови;
 • освітньо-ознайомчі візити до ВНЗ Польщі;
 • вивчення польської мови;
 • профорієнтація.

Проект «Освіта без кордонів» в цифрах і фактах

Ми починали в 2006 році, на перших кроках працювали тільки з польськими навчальними закладами і базувалися в Рівному.

Ось чого ми досягли на даний час:

 • Працюємо з 523 навчальними закладами Польщі (Люблін, Варшава, Краків, Вроцлав, Лодзь, Бидгощ, Торунь, Гданськ, Гдиня, Познань), Канади та Латвії. Це 200 напрямків і понад 1000 спеціальностей. З більшістю ВНЗ підписані угоди, що надають нам повноваження приймальної комісії.
 • Наші філії знаходяться в 16 містах України: Рівне, Хмельницький, Вінниця, Херсон, Нова Каховка, Кривий Ріг, Запоріжжя, Полтава, Київ, Бровари, Черкаси, Павлоград, Харків, Дніпро, Одеса, Львів. А отже, з кожним роком ми стаємо все ближче до Вас.
 • У команді Проекту 30 співробітників. Більшість консультантів - самі пройшли навчання у ВНЗ за кордоном, тому ідеально орієнтуються в будь-яких питаннях.
 • Проводимо тестування професійної орієнтації за італійською методикою Magellano, тому впевнені в своїх порадах при підборі університету і спеціальності.
 • За 11 років роботи налаштували систему координаційної підтримки по всій Польщі в режимі 24/7. Ми підтримуємо наших студентів під час і після вступу.

У чому Ви можете бути впевнені, довіряючи нам майбутнє?

 1. Ви виберете оптимальний варіант для вступу. Наші поради щодо вибору міста, ВНЗ і напрямку навчання засновані на глибокому аналізі потенціалу особистості, фінансових можливостей і побажань до розташування.
 2. Ви точно станете студентом європейського ВНЗ в цьому році. Вступ не зірветься через неправильно оформлені і подані документи, не отриманої з технічних причин відповіді від університету чи чогось подібного. Наші консультанти візьмуть всі питання по спілкуванню з ВНЗ на себе. Ви отримуєте нашу підтримку і супровід на всіх етапах вступної кампанії.
 3. Вам не загрожує припинення навчання через складнощі адаптації. Ми проводимо попередню роботу з абітурієнтом, а наші координатори надають підтримку в Польщі в режимі 24/7.
 4. Ви економите час і сили. Вам не потрібно вникати в відмінності університетів і правила, розбиратися, що входить в кожен напрямок, як легалізувати документи і отримати студентську візу. Ми зробимо цю роботу за Вас. Вам не потрібно самостійно їздити по ВНЗ - Ви пройдете співбесіду в Україні.
 5. Ви економите гроші. Так, Ви оплачуєте наші послуги, але Ви економите завдяки тому, що ми підбираємо найвигідніші умови навчання, проживання, вибираємо місто, враховуючи масу нюансів. При самостійному підборі витрати в середньому виростають на 20-30% за кожен рік навчання, а іноді і в рази.

Проект "Освіта без кордонів" - надійний провідник у європейські ВНЗ

Ви не будете відчувати себе покинутим в пустелі. Ми будемо відповідати на всі Ваші запитання як під час вступу, так і протягом першого року навчання.
Залишилися питання про роботу з нами? Дізнайтеся більше про послуги, що вас цікавить або зв'яжіться з нашим консультантами та отримайте безкоштовну консультацію.

Поділитися:

Новини