Навчання на магістратурі в Польщі

Фільтри

Магістратура в Польщі з Проектом "Освіта без кордонів"

Магістратура в Польщі (studia II stopnia, раніше доповнююча магістратура) - другий ступінь вищої освіти в Польщі та Європі на який можуть вступати кандидати, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра.

Скільки триває навчання на магістерських програмах в Польщі?

Навчання на магістратурі в Польщі

У Польщі існує три варіанти магістерських програм:

  1. Магістратура (2 роки навчання). Навчання розпочинається із жовтня. Гуманітарні напрямки навчання на магістратурі тривають чотири академічні семестри. Важливою особливістю польської магістратурі є те, що кандидат при вступі може обрати напрямок навчання відмінний від того, що вивчався на бакалавраті (за виключенням деяких педагогічних та природничих напрямків). Навчання закінчується отримання диплома магістра.
  2. Інженерська магістратура (1,5 роки навчання). Навчання розпочинається із березня. Для вступу на інженерську програму із магістратури потрібно мати інженерський диплом першого ступеня (бакалавра). Інженерські програми - це архітектура, будівництво, механіка та будова машин, електротехніка, інформатика і т.п. Навчання закінчується отриманням диплома магістра-інженера.
  3. Неподільна магістратура (5 або 6 років навчання). Навчання розпочинається із жовтня. Особлива форма навчання у Польщі, при якій упускається рівень бакалавра. Кандидат вступає на основі документа про повну загальну середню освіту (у випадку українських кандидатів - це атестат) і вчиться одразу для отримання рівня магістра. В такій формі вивчаються право, психологія, медичні напрямки навчання та деякі художні. Навчання закінчується отриманням диплома магістра.

Програми навчання польською та англійською мовами.

Більшість магістерських програм викладаються польською мовою. Рівень польської повинен бути не менше ніж B1-B2. Крім того практично кожен університет Польщі має у своїй пропозиції і напрямки навчання англійською мовою. Рівень англійської повинен бути не менше B2 (у випадку англійської філології - С1). Рівень англійської мови повинен бути підтверджений міжнародним сертифікатом (IELTS, TOEFL і подібні), дипломом бакалаврату із англійської філології або внутрішнім тестом університету. Польську мову можна вивчити в одному із наших офісів в Україні.

Які є форми, скільки коштує навчання і чи є можливість вчитись безкоштовно на магістратурі?

У Польщі виділяють стаціонарну та заочну форми навчання. У випадку стаціонару навчання проходить з понеділка по п'ятницю. Графік занять залежить від конкретного університету. Заняття на заочній формі навчання проходять раз на два тижні або раз на тиждень з п'ятниці до неділі.

Середня вартість навчання для іноземців - це 1000 – 1500 євро/рік. Медичні та англомовні напрямки навчання є трохи дорожчими.

Іноземці можуть вчитись в Польщі безкоштовно, якщо вони мають Карту Поляка (Karta Polaka), вид на проживання (Karta Stałe Pobytu), виграли стипендію університету або є учасниками грантової програми, яка оплачує навчання студента.

Новини та акції про навчання за кордоном

Що після магістратури?

Диплом магістра у Польщі - це повноцінна вища освіта, після якої випускник може працювати за фахом. Якщо випускник бажає займатись наукою в подальшому, він може продовжувати навчання на докторантурі.

Приклад диплому магістратури Лодзького Університету

Магістратура в Польщі для українців
Магістратура в Польщі для українців
Магістратура в Польщі для українців
Магістратура в Польщі для українців

Якщо Ви зацікавлені отриманням магістратури в Польщі, рекомендуємо Вам зробити перший крок - заповнити анкету кандидата для отримання повної та безкоштовної консультації про напрямки навчання, університети Польщі, перебування в Польщі та іншої корисної інформації.


Поділитися:

Новини