Спортивні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

1
Міст

Міст

14
ВНЗ

ВНЗ

16
Напрямків

Напрямків

13
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 16 Навчальних закладів

Напрямки навчання

Кар’єрні перспективи випускників спортивних спеціальностей

Середній заробіток випускника спортивного ЗВО Польщі коливається від кількох тисяч злотих (тренер невеликої спортивної команди) до сотень тисяч доларів (професійні спортсмени світового рівня). Другий варіант приваблює, однак ВНЗ рідко виховують професійних спортсменів із тих, хто вирішив займатись спортом у 17-18 років. Професійний спорт - кар’єра, яку розпочинають ще задовго до вступу в університет. Оптимальної форми спортсмени досягають у 20-25 років, а після 35 результати погіршуються. У таких випадках вища освіта дозволяє по завершенню основної кар’єри провадити діяльність, пов’язану зі спортом. Випускники спортивних напрямків ВНЗ Польщі працевлаштовуються у спортивних клубах, навчальних закладах, реабілітаційних, освітньо-рекреаційних центрах та в туристичній сфері.

Де отримати якісну освіту спортивного спрямування

Університети Польщі - вдалий вибір для тих, хто бажає отримати якісну спортивну освіту. ВНЗ оснащені сучасною матеріальною базою, стадіонами, басейнами та спорткомплексами. Заняття проводять кваліфіковані викладачі. Налагоджена міжнародна співпраця у рамках студентських програм обміну.

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими спортивними університетами країни Академію Фізичного Виховання імені Єджея Снядецького, Академію Фізичного Виховання ім.Броніслава Чеха у Кракові та Академію Фізичного Виховання ім.Єжи Кукучкі у Катовіцах. Найчастіше студенти обирають такі спеціальності: фізкультура, спорт, туризм та відпочинок, фізіотерапія та дієтологія.

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за спортивними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію.

Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару). Тривалість навчання за спортивними напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки.

Обирай спортивну освіту за кордоном - відкрий в собі чемпіона!

Спортивна освіта у Польщі підійде для тих, хто вже займається спортом і тих, хто мріє про суміжну професію. Якість - європейська, ціна - доступна, досвід - безцінний! Понад 10 років Проект “Освіта без кордонів” допомагає клієнтам стати студентами ВНЗ Польщі та інших країн. У кожного абітурієнта є власний шлях до кар’єрного Олімпу, ми допомагаємо його розпізнати та зробити перший крок. Надаємо весь спектр послуг, пов’язаних із вступом та навчанням за кордоном. Більше 3000 випускників із числа наших клієнтів вже переконались у важливості хорошої освіти. Приєднуйся - світ чекає на нових чемпіонів!