Економічні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

3
Міст

Міст

30
ВНЗ

ВНЗ

103
Напрямків

Напрямків

202
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 26 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 99 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 202 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників економічних спеціальностей

Європейська освіта за економічними спеціальностями - це престижно, якісно та добреоплачувано. Випускники економічних ВНЗ Польщі працюють у банківських установах, страхових компаніях, інвестиційних фондах, консалтингових фірмах, міжнародних компаніях, державних інституціях або розпочинають власний бізнес. Економічні ВНЗ Польщі готують кваліфікованих фахівців у сфері фінансів, маркетингу, менеджменту та державної економіки. Теорія поєднується з практикою:

  • до викладання залучаються бізнесмени, банкіри, керівники компаній тощо;
  • щороку студенти проходять практику у польських та закордонних компаніях.

Значна увага надається вивченню іноземних мов та міжнародному співробітництву. Серед партнерів економічних ВНЗ країни - Amica, Deloitte, Lidl, Mastercard, McKinsey & Company, Procter&Gamble, Grupa PZU та інші. По завершенню навчання випускники економічних напрямків готові до працевлаштування в Польщі або за кордоном.

Середньомісячний заробіток випускників економічних спеціальностей за даними 2016 року становив у Польщі близько 2715 злотих (система моніторингу професійної долі випускників ELA).

За даними порталу wynagrodzenia.pl у 2016 році середньомісячний заробіток у банківській сфері був на другому місці після інформаційних технологій і становив 5000 злотих в місяць. Випускники економічних студій МВА могли розраховувати на ще вищий дохід (13000 злотих в місяць).

Де отримати якісну освіту за економічними напрямками

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими університетами для вивчення економічних напрямків Варшавську Школу Економіки, Академію Леона Козьмінського у Варшаві та Економічний Університет у Познані. За критеріями міжнародного рейтингу QS World University Rankings 2018 економічні науки варто вивчати у Варшавському Університеті, Ягеллонському Університеті, Університеті Адама Міцкевича у Познані, Варшавському Університеті Природних Наук та Університеті Вістула. За рейтингом Emerging Economies University Rankings 2018 вивчати у Польщі економіку та економетрику варто в Варшавській Політехніці, бізнес та менеджмент - у Варшавському Університеті, фінанси - у Ягеллонському Університеті.

Польський портал wynagrodzenia.pl у 2016 році проаналізував середній розмір місячного заробітку випускників економічних ЗВО Польщі. Перші місця у рейтингу посіли Варшавська Школа Економіки (8000 злотих), Економічний Університет у Познані (5478 злотих) та Економічний Університет у Вроцлаві (5133 злотих).

За даними польської системи моніторингу ELA щодо економічних напрямків навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальностей управління (Університет Вістула, Варшавська Школа Економіки) і кількісні методи в економіці та інформаційні системи (Варшавська Школа Економіки).

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за економічними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару).

Тривалість навчання за економічними напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки. Для деяких спеціальностей є неподільна магістратура тривалістю 5 років.

Обирай економічну освіту за кордоном - світ відкритий для Тебе!

Якісна економічна освіта в Європі доступна для українців. Понад 10 років Проект “Освіта без кордонів” допомагає абітурієнтам стати студентами ВНЗ Польщі та інших країн. Ми надаємо весь спектр послуг, пов’язаних із навчанням за кордоном. Більше 3000 випускників із числа наших клієнтів уже переконались: хороша освіта - це початок успішного майбутнього. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного і це дозволяє підібрати оптимальне місце для навчання. Долучайся, обирай економічну освіту за кордоном та відкрий світ своїх можливостей!