Гуманітарні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

5
Міст

Міст

32
ВНЗ

ВНЗ

99
Напрямків

Напрямків

435
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 26 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 93 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 1 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 435 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників гуманітарних спеціальностей

Випускники гуманітарних напрямків навчання успішно працевлаштовуються в засобах масової інформації, дипломатичних представництвах, державних інституціях, видавництвах, туристичних агенціях, освітніх та культурних закладах. Всі міжнародні корпорації потребують перекладачів та фахівців із зв’язків з громадськістю. Середньомісячний заробіток випускників гуманітарних факультетів за даними 2016 року становив у Польщі близько 2290 злотих (система моніторингу професійної долі випускників ELA).

Важливість гуманітаріїв підкреслив геніальний Стів Джобс: «Одних тільки технологій недостатньо. Потрібна технологія, «одружена» із загальноосвітніми предметами, з гуманітарними науками, що породжує результати, які змушують наші серця співати». Гуманітарна освіта в Польщі та інших країнах-партнерах Проекту “Освіта без кордонів” - це багаторічні традиції, адаптовані до вимог сучасності. Університети оснащені сучасним обладнанням, дидактичними залами та лабораторіями. Заняття проводяться кваліфікованими викладачами. Значна увага приділяється практичній складовій навчання, тому є всі шанси знайти роботу ще в процесі здобуття освіти.

Де отримати якісну освіту за гуманітарними напрямками

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими класичними університетами Варшавський Університет, Ягеллонський Університет та Університет ім. Адама Міцкевича в Познані. Шість університетів потрапили у престижний рейтинг QS World University Rankings 2018 – окрім згаданих ще Лодзький Університет, Університет Миколая Коперніка в Торуні та Вроцлавський Університет. Додатково до усіх вищеперелічених рейтингом Emerging Economies University Rankings 2018 відзначено Гданський Університет та Сілезький Університет у Катовіце.

За даними польської системи моніторингу ELA щодо гуманітарних напрямків навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальностей філологія (Краківський Педагогічний Університет), неофілологія (Ягеллонський Університет) і германістика (Варшавський Університет).

Кількість заявок на гуманітарні напрямки в Польщі становить 5-15 чоловік на одне місце. Найчастіше абітурієнти обирають англійську філологію та педагогіку, однак стрімко зростає популярність рідкісних спеціальностей – норвезької, скандинавської, китайської, шведської філології та японістики.

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за гуманітарними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару).

Тривалість навчання за гуманітарними напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки. На деяких напрямках є неподільна магістратура, навчання на якій триває 5 років.

Обирай гуманітарну освіту за кордоном – розширюй горизонти своїх можливостей!

Вступ на гуманітарні напрямки у ВНЗ Польщі пов’язаний з формальностями. Потрібно ретельно підготувати документи, підтвердити знання польської мови, домовитись про житло та врахувати багато іншого. Зробити вступ максимально комфортним допоможе Проект «Освіта без кордонів». Ми надаємо увесь спектр послуг, пов’язаних із навчанням за межами України. Понад 10 років щиро вболіваємо за успіхи клієнтів. Більш ніж 3000 випускників уже переконались у якості закордонної освіти і ми щасливі, що допомогли їм зробити перший крок до вдалого майбутнього.