Навчання та освіта у Польщі

ВНЗ

ВНЗ

97
Факультетів

Факультетів

575
Напрямків навчання

Напрямків навчання

765
Спеціальностей

Спеціальностей

2313

Міста

Всього: 29 міст

Вищі навчальні заклади - Польща

Всього: 97 навчальних закладів

Середні навчальні заклади - Польща

Всього: 9 навчальних закладів

Навчання в Польщі: відкрий світ можливостей

Обучение в Польше

Польща - держава в Центральній Європі. На півночі омивається Балтійським морем, на заході межує з Німеччиною, південному заході з Чехією, на півдні зі Словаччиною, на південному сході з Україною, на сході з Білоруссю, на північному-сході з Литвою та Росією. Польща через економічну зону в Балтійському морі межує з Данією і Швецією. Територія країни 312 679 кв. км (69-а в світі і 9-а Європі). Чисельність населення - 38 млн. чоловік (33-тя у світі). Країна розділена на 16 воєводств, які в свою чергу діляться на повіти і гміни. З 12 травня 1999 року - член НАТО. З 1 травня 2004 року - член ЄС. З 2007 року увійшла до Шенгенської зони.

Переваги навчання в Польщі

Ті, хто обирають навчання в Польщі, відкривають для себе чудові можливості і перспективи. Навчання в польських вузах - це сучасна технічна база, програми подвійного диплому, шанс побачити світ, можливість навчатись польською або англійською мовами, працювати без відриву від здобуття освіти. 

Навчання в Польщі для українців більш ніж доступне, його вартість невисока порівняно з іншими державами Європи. На користь навчання в вузах Польщі свідчать територіальна близькість з Україною, архітектурна краса і ні з чим незрівнянний дух старовинних академічних містечок.

Відгуки студентів з університетів Варшави, Гданська, Кракова стверджують: Польща - країна, в якій хочеться отримати освіту, жити і працювати. Тут є все для ефективного навчання, успішного працевлаштування і цікавого дозвілля.

Усвідомлене рішення здобути освіту в університетах Польщі означає успішне майбутнє.

Перерахуємо лише кілька переваг навчання в цій країні:

  • міжнародні стандарти якості освіти: диплом польських вузів дійсний в інших країнах ЄС, США, Канаді, Австралії;
  • доступні ціни на навчання і проживання;
  • вступ на навчання в Польщі можливий влітку і взимку;
  • територіальна близькість і відмінне транспортне сполучення з іншими країнами Європи;
  • можливість взяти участь в програмах обміну та вчитися в університетах-партнерах без додаткової плати (це величезний плюс, враховуючи скільки коштує навчання в інших країнах Європи);
  • доступне навчання англійською і польською мовами;
  • віза на навчання, інші документи для навчання в вузах Польщі оформляються досить просто і швидко;
    власники Карти Поляка навчаються в державних університетах безкоштовно (польською мовою);
  • перспективи працевлаштування в кращих роботодавців Польщі та міжнародних компаніях.

Освіта в Польщі у цифрах та фактах

Обучение в Польше

Система вищої освіти Польщі складається з 428 вищих навчальних закладів, більше 5000 курсів польською та більше 800 - англійською мовами.

Обучение в Польше

1 500 000 студентів, в тому числі 60 000 студентів з інших країн світу. Більше половини іноземних студентів Польщі становлять українці.

Обучение в Польше

Найпопулярнішими спеціальностями серед іноземних студентів є медицина (обирають 12% студентів), менеджмент (11%) та міжнародні відносини (10%).

Обучение в Польше

Навчання на бакалавраті триває 3-3,5 років, на магістратурі - 2-6 років.  Для деяких спеціальностей доступною є неподільна магістратура - 5 років.

Обучение в Польше

6 університетів Польщі ранжуються у престижному міжнародному рейтингу QS World University Rankings, ще 22 ВНЗ - у QS EECA University Rankings.

Обучение в Польше

Найкращі позиції у польських і міжнародних рейтингах мають Варшавський Університет, Ягеллонський університет та Варшавська Політехніка.

Як проходить процес навчання у вузах Польщі? 

Польські університети є невід'ємною частиною Європейської системи вищої освіти і активно беруть участь в Болонському процесі. Тутешні вузи використовують ECTS (загальноєвропейську систему обліку роботи студентів при освоєнні програми навчання) і залучені в міжнародні обмінні програми (SOCRATES / Erasmus).

В університетах Польщі можна отримати освітні рівні бакалавра, магістра та доктора наук. На вибір абітурієнтів доступно більше 400 навчальних програм.

Залежно від цього навчання розпочинається 1 жовтня або 1 березня. Навчання на заочній формі також можливе, заняття проводяться 2 рази на місяць у вихідні. Канікули тривають з середини червня до жовтня і це найкращий час поповнити свій бюджет шляхом проходження стажування або тимчасової роботи.

Вибирай успішне майбутнє - вступай до Польщі

Проект “Освіта без кордонів” запрошує вступати до польських навчальних закладів. Наша команда вже більше 10 років допомагає абітурієнтам визначитися зі спеціальністю, ВНЗ і містом для навчання в Польщі, а також надає весь спектр інших послуг. Більше ніж 3000 студентів уже мають власні історії успіху, що починались зі співбесіди у наших представництвах. Ми постійно відстежуємо та пропонуємо актуальні пропозиції, цікаві програми та інші можливості для студентів. Дізнайтеся більше про здобуття освіти в кращих університетах Європи, вибирайте успішне майбутнє!