Відгуки

Відгуки (110)

 • Сергей

  Сергей

  11.11.2023
  Полонійний загальноосвітній ліцей KLASYK
  Закончил в прошлом году, теперь в универ поступил без проблем, спасибо Лицею!!!
 • Дана

  Дана

  19.10.2023
  Курси польської мови on-line
  Дуже дякую проекту ОБК за курси. Я поступила у Варшаву на управління із рівнем В2. Навчання проходило швидко і дуже ефективно!
 • Андрей

  Андрей

  06.09.2023
  Полонійний загальноосвітній ліцей KLASYK
  Учусь второй год. Очень нравится качество обучения, все здают матуру и поступают в вузы, кто хочет. Хорошие отзывчивые учителя и воспитатели, кормят вкусно, все нужное есть!
 • Ілля Радіч

  Ілля Радіч

  24.04.2023
  Академія Леона Козьмінського
  Вітаю! Я студент першого курсу Академії Козмінського і хочу швидко поділитися своїм досвідом навчання. По-перше, хочу сказати, що Козмінський хоч і має дуже високий рейтинг і є дуже крутим університетом, але не варто очікувати неймовірних речей від нього. Проте, я хотів би назвати дві основні переваги Козмінського, на мою думку. По-перше, він надає студентам безліч можливостей для розвитку поза звичайними лекціями, наприклад, різноманітні клуби на будь-який смак, які в свою чергу є серйозними організаціями. По-друге, університет насичений цікавими та успішними людьми, що не може не мотивувати під час навчання.
 • Anastasia

  Anastasia

  19.04.2023
  Лодзький Університет
  Вітаю. Навчаюсь у цьому університеті, хочу поділитись своїми спостереженнями щодо навчання. По-перше, прибуваючи до університету (особливо іноземці) в першу чергу сподіваються на допомогу у адаптації та буквально введенні у курс справи щодо навчання, але не ждіть від когось допомоги, дізнатись про все ви зможете лише самі. Про всі необхідні позакласні тести я сама дізнавалась випадково. По-друге, хочу сказати пару слів про викладачів. Більшість з них знається у своїх справі, але є й такі, від яких неможливо дочеткатися відповіді. Також є ті, хто просто відчитує свої лекції. Така ж справа і з деканатом. Ніхто не зацікавлений у вирішенні твоєї проблеми. Взагалі, ви маєте лише один спосіб зв'язку - електронна пошта. Коли потрібне швидке вирішення проблеми, дуже проблематично її отримати.
 • Тетяна Карнаух

  Тетяна Карнаух

  11.04.2023
  Профорієнтування
  Хочу подякувати всій команді ОБК та особисто пані Вікторї за професіоналізм. Всі результати тестування були розшифровані детально, чітко та зрозуміло. Ми отримали багато корисних порад та рекомендацій, які допоможуть моєму сину-підлітку визначитися з майбутньою професією, а також виявити пробіли, які потребують пропрацювання. Я дуже рекомендую проект ОБК!
 • Марина

  Марина

  15.03.2023
  Академія WSB
  Мене зацікавила в WSB можливість записатисатися онлайн. Польську не знала, але була готова вчитися. Не помилилася, бо мені одразу запропонували мовні курси. Кілька місяців, і базово вже можна навчатися. Сподобався графік навчання, з урахуванням підробітку, в моєму випадку на проживання. Вже було два стажування, але я поки не кваплюся з вибором, відчуваю перспективу.
 • Ирина

  Ирина

  04.01.2023
  Курси польської мови on-line
  Дуже задоволені курсами польскої мови on-line. Моя донька ще у 10 класі, а вже проходить рівень А2. До закінчення 11 класу ми плануємо мати впевнений В2 чи С1. Дякуємо ОБК
 • Инга, г. Одесса

  Инга, г. Одесса

  19.10.2022
  Профорієнтування
  Моя 17-летняя дочка прошла профориентационный тест в рамках проекта ОБК. Хочу от всего сердца поблагодарить команду за слаженную, профессиональную работу, терпение и доброжелательность! Тест помог четко определить направление дальнейшего пути Марии. Мы примерно представляли куда она будет поступать, но теперь в этом уже нет сомнений). И самое интересное, что после тестирования она по собственной инициативе стала больше уделять внимания математике. До этого такого осознанного рвения не наблюдалось)) Желаю удачи и процетания вашей дружной команде!
 • Олена м.Суми

  Олена м.Суми

  04.10.2022
  Звернулась до ОБК за допомогою щодо вступу до ВНЗ, оскільки син вибрав спеціальність "танцюрист-хореограф", а в Польщі хореографія, в основному тільки як предмет на фізкультурному факультеті. Дівчата підібрали ВНЗ, проконсультували по всіх питаннях, вчасно зареєстрували на творчий іспит, підготували весь пакет документів для вступу, допомогли з вивченням польської мови і отриманням сертифіката А2. Нам зовсім не потрібно було відволікатися на оформлення паперів, ми займались тільки вивченням мови та підготовкою до творчого іспиту. Все пройшло вдало! Мій син студент Гуманітарно-Економічної Академії в м.Лодзь. На перший курс навчання є координатор до якого можна звернутись за допомогою з будь-якого питання. Задоволена співпрацею, обов'язково буду рекомендувати знайомим.
 • Андрій Черкашин
 • Галина Годун
 • Інна Габатель
 • Кристина

  Кристина

  09.03.2022
  Сертифікація знання польської мови
  Чи підійте ваш сертифікат про знання польської мови для вступу в ЛОДЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ?
 • Олена Козьмінська

  Олена Козьмінська

  09.02.2022
  Профорієнтування
  Хочу поділитися враженням про тест із ПРОФОРІЄНТАЦІЇ, який ми із сином пройшли у проекті ОБК. https://proekt-obk.com/service/proforijentuvannja До моменту тестування мій 10-класник якось не задумувався над майбутнім. Він то розумів, що варто над цим працювати, але все відкладав. Хоча, як признався нам потім, мав вже досить великий рівень тривоги у душі. Коли я все таки настояла на тестуванні, щоб зрозуміти який напрямок слід обрати, до якого ВНЗ придивлятися, то за результатами розшифрування з пані Вікторією, у мого Макса просто загорілися очі. Ми чітко, нарешті, зрозуміли, що гуманітарні науки - це наше! Проговорили про можливі вузи із таким напрямком, про правила вступу до них та вимоги. Дитина заспокоїлася і зрозуміла тепер, які предмети слід виділити і до яких оцінок по них прагнути! Дуже крутий тест із профорієнтації! РАДЖУ УСІМ!!!
 • Каріна

  Каріна

  08.02.2022
  Сертифікація знання польської мови
  😍Хочу подякувати проекту ОБК за чудову організацію сертифікації з польської мови. Здавала її on-line у липні 2021 року. Результат - В2 і вступ до обраного Університету. 💯
 • ClintonHon

  ClintonHon

  07.02.2022
  👍Навесні 2020 року (саме закінчувала 11 клас) я з мамою звернулися у проект ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ, особливо не вірячи в успіх, адже я зовсім не знала польську мову і вже не мала часу її вчити. Однак, нам підібрали програму в Uniwersytet Jagielloński у Кракові, де я перший рік вчилася на українській мові і паралельно вивчала польську мову, а з наступного року навіть вирішила змінити профіль. Адже на місці зрозуміла, в який крутий ВНЗ я потрапила і який тут широченний вибір спеціальностей. Дякую вам за допомогу і дійсно професійну поміч. Усім вас рекомендую 🌟☀️👍
 • Владимир

  Владимир

  30.01.2022
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Чудовий заклад. Донька отримала спеціальність КОСМЕТОЛОГІЯ. Ми задоволені усім: підходом до студентів, варіантами стажування, рівнем освіти. Однозначно рекомендуємо цю Академію!
 • Shalva tchikinashvili

  Shalva tchikinashvili

  27.01.2022
  Візова підтримка
  Супер підтримка з візовими питаннями. Щиро вдячні проекту ОБК
 • Annakii

  Annakii

  26.01.2022
  Університет Вроцлавська Академія Бізнесу
  Як же добре, що у наш час є настільки сучасні розвинуті та корисні вищі навчальні заклади. Цей університет дає віру у краще майбутнє, і справді допоможе підростаючому поколінню у житті. Дуже вдячна проекту за те, що допомогли мені поступити в університет моєї мрії. Прекрасні викладачі та куратори, корисні предмети.
 • Anastasiia Verchyk

  Anastasiia Verchyk

  15.11.2021
  Якщо ви хочете навчатися за кордоном, то проект ОБК - найкращий вибір: персонал, який підходить відповідально до своєї справи, розкладуть вам все по поличкам і допоможуть добитися бажаного результату, окреме дякую Вікторії Смолінській - людина віддана своїй справі на всі 100%, підтримка на кожному етапі, кращого місця не знайти !!!!!!
 • Жора Деревянко

  Жора Деревянко

  15.11.2021
  Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій
  ОБК - отличная фирма, все вопросы решают быстро и качественно, персонал очень приветливый. Виктории Смолинской отдельное спасибо! Рекомендую!
 • Оксана

  Оксана

  08.11.2021
  Університет Миколая Коперника у Торуні
  Дякую проекту ОБК, за те, що повірив у мою доньку і пройшов важкий шлях вступу з нами до кінця. Моя донька завжди мріяла стати лікарем. Але вчитися хотіла англійською мовою. Ми вирішили вчитися у Польщі на англомовній програмі ЛІКАРСЬКА СПРАВА. Знаючи, що вступ дуже важкий, звернулися до різних посередницьких організацій. Усі відмовили з допомогою... Лише проект ОБК ризинкув разом з нами. Вступали ми параленьно у 7 медичних університетів. Було складно. Але зараз ми навчаємося на омріяній спеціальності. Всі зусилля і сльози мали сенс! Ми РЕКОМЕНДУЄМО проект ОБК!!! Це - супер профі у вступі до вимогливих ВНЗ.
 • Галина Львова

  Галина Львова

  08.11.2021
 • Денис Мазуренко
 • Людмила Николаева
 • Ivanka Momotok
 • Nika Lebedenkova
 • Valeriia Medvid
 • Natalia Kozachok
 • Виктория Бойко
 • Людмила Бутченко
 • Елена Шкуренко
 • Евгения Передерий
 • Polina Yaremenko
 • Sasha Yaremenko

  Sasha Yaremenko

  04.11.2021
  Гданська Політехніка
  Огромное спасибо за помощь в организации поступления сына в Гданскую политехнику. Всем рекомендую. Услуги на высшем уровне.
 • Галина Канюк

  Галина Канюк

  29.10.2021
  Гданський Медичний Університет
  Велика ПОДЯКА за допомогу вступної компанії-2021 у зібранні, підготовці та оформленні документів для вступу. Все це в умовах невизначеності під час пандемії. Окрема ПОДЯКА вашим дівчатам, зокрема Юлії за витримку, доречні поради. Результат - донька студентка Гданського Медичного Університету - СТОМАТОЛОГІЯ!!! Не зважаючи на всі труднощі, які бувають у вашій роботі, бажаю Вам ще більше клієнтів! Успіхів на професійній ниві і процвітання! Рекомендую⚘⚘⚘
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Галина Канюк

  29.10.2021

  Щиро вдячні, пані Галино! Нам теж був цікавий ваш вступ. Адже це не типовий вступ, це виклик!

 • Нинель

  Нинель

  04.10.2021
  Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі
  Школу рекомендую!! Все на високому рівні.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Нинель

  09.04.2019

  Нам безмежно приємно дарувати вам такі емоції, враження та допомагати отримувати нові знання. До зустрічі, нехай все у вас вдасться!

 • Ольга Заднішевська

  Ольга Заднішевська

  19.08.2021
  Зеленогурський Університет
  Дякуємо за приємну співпрацю! Мій син став студентом по напрямку інформатика у Зеленогурському університеті! Ми раді, що не помилилися, обравши для вступу саме ОБК - ви справжні професіонали. Успіхів Вам у подальшій роботі, процвітання та багато вдячних клієнтів. З радістю, рекомендуватиму ОБК друзям та знайомим. Всього Вам найкращого!
 • Ivanka

  Ivanka

  24.03.2021
  Вивчення польської мови
  Рекомендую сертифікаційні курси польської мови, для успішного проживання та навчання в Польщі.
 • Анна

  Анна

  11.03.2021
  Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі
  Почему в АНЕ нет скидки за дистанционное обучение? Во всех вузах обучение стало дешевле.
 • Віолета

  Віолета

  22.12.2020
  Вища освіта в Польщі
  Мені дуже сподобалася ця стаття. Дуже цікаво та інформативно описано можливості навчання за кордоном
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Віолета

  05.02.2021

  Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди стараємося для наших абітурієнтів )))

 • Viktoriia Smolinska
 • Дмитро

  Дмитро

  17.06.2020
  Сертифікація знання польської мови
  Чи можна на підставі сертифікату виданним Вами поступати у ВНЗ Польщі?
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Дмитро

  10.07.2020

  Дмитре, усі ВНЗ Польщі, беруть до уваги наш сертифікат про знання польської мови. Однак, є ряд ВНЗ, де вимагають лише паньствовий сертифікат. Там наш сертифікат не підійде.

 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Дмитро

  27.02.2019

  Добрий день. Дякуємо за запитання. Вартість навчання за рік на напрямку "туризм та рекреація" - 1180 євро. Проживання у приватному гуртожитку - близько 500 злотих/місяць. Харчування - індивідуально.

 • vitakucher9505

  vitakucher9505

  14.04.2020
  Лодзький Університет
  В кінця 2019 року їздилав в Лодзь до сина подивитися де він живе, навчається, що він їсть. Навчається він в Лодському університеті, спеціальність туризм та рекреація. Дуже задоволена своєю поїздкою, сподобався і університет, гуртожиток, дуже вічливі коменданти, а коли ще похвалили сина, то мама була на 10 небі. Що стосується харчування, хочу сказати, що так як і на Україні, дуже багато знижок. І наші діти вже добре орієнтуються. Хочу подякувати всій команді ОБК, окремо Марині Турівні з Кривого Рогу. І студентам, і команді ОБК бажаю міцного здоров'я, успіхів, нехай збуваються ваші мрії.
 • Viktoriia Smolinska
 • Юлия

  Юлия

  07.01.2020
  Міжнародний освітній центр АВАНС
  Техникум Аванс , специальность Ит, поступили в 2019 году, учимся первый год, техикумом довольны, учиться интересно, преподаватели к детям относятся уважительно. В общежитии чисто, приятно, за детьми смотрят и контролируют воспитатели. Единственный минус, хотелось бы улучшить питание, еда на тройку, маленькие порции, однообразное меню и не всегда вкусное, дети жалуются и похудели. В целом не жалеем, что поступили именно сюда.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Юлия

  15.01.2020

  Юліє, дякуємо за ваш цінний і дійсно реальний відгук. Ця інформація стане в пригоді майбутнім учням та їхнім батькам.

 • Наталия Королёва
 • Юлія (Нова Каховка)
 • Татьяна Челушкина
 • Оксана Дробот
 • Альона Дишлюк
 • Сергей Котельник
 • Анастасия Радько
 • Оксана Билинская
 • Нина Рыльцева
 • Афанасьєва Наталія

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019
  Освітні ознайомчі візити
  Велика вдячність проекту "Освіта без кордонів" за неймовірні емоції та враження у мого сина, який приїхав з освітньої подорожі. Поїздка залишила лише позитивні враження та налаштувала його на більш плідну працю та навчання задля здійснення своєї мрії. Проект ОБК - це команда професіоналів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вами та лише позитивний кінцевий результат. Окрема вдячність Оксані Житняковській та Лілії Гайдученко за професійність, небайдужість та підтримку.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019

  Дякуємо, пані Наталю! Щасливі бути корисними вам та давати інформацію про реально круті можливості для реалізації себе у житті 😎✌👀

 • Юлія

  Юлія

  04.11.2019
  Сертифікація знання польської мови
  Чи підійде сертифікат про знання польської мови ОСВІТИ БЕЗ КОРДОНІВ для вступу до ОПОЛЬСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ? Щиро вдячна.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Юлія

  06.11.2019

  Підійде, Юліє.

 • Ксения

  Ксения

  04.11.2019
  Недавно (27 октября) мы группой выехали из Ровно в Польшу. Это был образовательный тур по ВУЗам. Уже в первый вечер в Польше (это был город Люблин) я начала буквально влюбляться в эту страну. Нам провели экскурсию-прогулку по ночному городу, и вечер закончился в приятной обстановке за чашечками горячего и в дружеской атмосфере. Всю поездку я пребывала в восхитительном настроении, я познакомилась со многими людьми как из Польши, так и с ребятами из Украины. Все было очень информативно. Об условиях поступления мы узнавали из первых уст, а не в интернете, и видели университеты в живую, а не на картинках. Это куда лучше. Я даже смогла наконец определиться со своей будущей профессией, хотя ранее этого никак не удавалось, смогла определиться с местом учебы и на самом деле захотеть попасть туда, поступить, учиться, выучить польский. Я очень благодарна вашему проекту за море впечатлений, знакомств и уверенности в будущем!!! 5 с плюсом!!!
 • Данил Щербак

  Данил Щербак

  16.10.2019
  Морський Університет в Гдині (Морська Академія в Гдині)
  В этом году поступил в Морской Университет, очень доволен😊 Огромное спасибо за содействие и организацию при поступлении сотрудникам ОБК, а в частности представителю херсонского отд. Пани Оксане, переживал по неопытности, но все было сделано в срок и профессионально!
 • Віктор

  Віктор

  11.10.2019
  Міжнародна школа спортивної майстерності у Лодзі
  Хочу подякувати представнику ОБК у Львові, Олесі Чичкевич за допомогу у виборі навчального закладу. Все було зроблено професійно та оперативно.
 • Ольга

  Ольга

  01.07.2019
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  Здравствуйте, скажите пожалуйста в Краковской академии Моджевского на каком языке преподавание происходит?
 • Марія

  Марія

  13.06.2019
  Добрий день! Цікава стаття. Мені сподобалось. Рекомендую.
 • Юлия Горбатюк
 • Светлана Карач
 • Ксенія Французова
 • Проект ОБК
 • Проект ОБК
 •  Проект ОБК
 • Брайловський Роман
 • Никита Важницкий
 • Юлия Горбатюк
 • Елизавета Волошина
 • Yaroslava Golub
 • Оксана Пшеворська
 • Тетяна Шепель

  Тетяна Шепель

  11.04.2019
  Освітні ознайомчі візити
  В першу чергу хочу виразити слова вдячності команді професіоналів ОБК. Ви відкриваєте новий, цікавий та такий недосяжний (на сьогоднішній день) світ. Саме той світ знань, в якому хочеться навчатись, творити, дізнаватись та щодня відкривати двері майбутнього. Навчальні заклади країни-сусіда вразили мене не лише як маму, а й як викладача! Адже якісні освітні послуги надаються в комфортних аудиторіях; бібліотеках забезпечених сучасною літературою; лабораторіях, в яких бачать світ нові винаходи тощо. Саме Ви показуєте реалії сучасного освітнього простору, в якому можливо бути розумним, креативним, цілеспрямованим, ініціативним..., а саме головне - конкурентоспроможним на ринку праці! Завдяки проекту "Освіта без кордонів" українські студенти мають можливість бути дійсно кваліфікованими кадрами, а не просто випускниками ВУЗу! Успіхів Вам, розвитку, нових ідей та приємних подорожей!
 • Сова Іванна

  Сова Іванна

  09.04.2019
  Освітні ознайомчі візити
  Сподобалось все, враження класні, ця поїздка виправдала мої сподівання. Запам’яталися люди, нова компанія, дізнались один від одного багато корисної інформації)
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Сова Іванна

  11.04.2019

  Дякую за відгук!

 • Марія Гордашевська

  Марія Гордашевська

  09.04.2019
  Освітні ознайомчі візити
  Звичайно це новий світ Європи і те, що я побачила іншу форму освіти взагалі, та ще цю подорож неповторною і неперевершеної зробили для мене друзі, з якими ми, до речі, познайомилися саме під час перетину кордону і тепер я маю приятелів всією Україіною, а в майбутньому і за її межами. Ця поїздка відкрила мені очі і точно змінила моє світосприйняття, тому, можу з впевненістю сказати ОБК величезне Дякую, побажати ще більше розвиватися і організовути більше таких турів (бо вже є бажаючі, до речі), ну і сказати "До зустрічі в Польщі"!
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Марія Гордашевська

  09.04.2019

  Нам безмежно приємно дарувати вам такі емоції, враження та допомагати отримувати нові знання. До зустрічі, нехай все у вас вдасться!

 • Sergij

  Sergij

  12.03.2019
  Сертифікація знання польської мови
  Добрий день! Чи на основі виданого вами сертифіка, без повторної здачі екзамену, можна виготовити державний сертифікат знання польської мови B1? Такий варіант наприклад можливий якщо закінчити школу або виш де навчання проводиться польською.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Sergij

  13.03.2019

  Добрий день. Ви можете отримати сертифікат, виданий Державною сертифікаційною комісією володіння польською мовою як іноземною, зареєструвавшись у них на сайті, і склавши іспит. Сертифікат, виданий Проектом ОБК, не може бути аналогом чи підставою для отримання вищезазначеного сертифіката. Якщо абітурієнт закінчив польськомовну школу, то для вступу у ВНЗ, він не потребує сертифіката.

 • Наталья,

  Наталья,

  26.02.2019
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  Здравствуйте, фирма ОБГ. Меня интересует сколько стоит обучение в год в Краковской академии Моджевского (факультет туризма)? И сколько в месяц нужно на проживание и питание?
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Наталья,

  10.07.2020

  Дмитре, усі ВНЗ Польщі, беруть до уваги наш сертифікат про знання польської мови. Однак, є ряд ВНЗ, де вимагають лише паньствовий сертифікат. Там наш сертифікат не підійде.

 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Наталья,

  27.02.2019

  Добрий день. Дякуємо за запитання. Вартість навчання за рік на напрямку "туризм та рекреація" - 1180 євро. Проживання у приватному гуртожитку - близько 500 злотих/місяць. Харчування - індивідуально.

 • Viktoriia Smolinska
 • Viktoriia Smolinska
 • Viktoriia Smolinska

  Viktoriia Smolinska

  28.01.2019
  Університет Економіки в Бидгощі
  Історія успіху студенти WSG Юлії Базаки:
 • Viktoriia Smolinska

  Viktoriia Smolinska

  28.01.2019
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Історія успіху студентки WSSP Анастасії Красько:
 • Валентин

  Валентин

  24.01.2019
  Мовні школи за кордоном
  Цікавить мовна школа
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Валентин

  25.01.2019

  Зараз у нас заплановано проведення літньої школи з вивчення англійської мови у Канаді. Також влітку буде проводитись курс вивчення польської мови. Для отримання детальної інформації зверніться, будь ласка, за тел. (098) 477 6004.

 • Viktoriia Smolinska
 • Елена Бень, г.Херсон

  Елена Бень, г.Херсон

  06.12.2018
  Здравствуйте ! Хотела бы выразить благодарность Вашей компании за посещение ВУЗов в Польше. Благодаря этой поездке у нас на короткое время была возможность окунуться в атмосферу жизни польских студентов, посетить лекционные аудитории, восхититься новейшими лабораториями, увидеть условия проживания в общежитиях и даже пообедать в разных студенческих столовых. Поездка безусловно была очень интересна и информативна, благодаря познавательным презентациям в ВУЗах. Спасибо Оксане Житняковской, которая помогала и подсказывала по разным вопросам во время подготовки к поездке. С уважением Елена и Елизавета !
 • Наталія Пташнюк

  Наталія Пташнюк

  01.12.2018
  Здравствуйте! Хотелось бы от имени нашей семьи поблагодарить организаторов и кураторов ознакомительной поездки по вузам. Отдельное спасибо Лилии и Марине! Поездка удалась: много информации, много впечатлений. Нашли ответы на многие вопросы. Все проходило очень организованно, пунктуально. Надеемся на дальнейшее сотрудничество! С уважением, Наталья и Дмитрий.
 • Диляра Сейтаблаева

  Диляра Сейтаблаева

  30.11.2018
  Здравствуйте Лилия! Большое спасибо за знакомство с Вами и ознакомительную поездку в Польшу вместе с ВАШЕЙ командой и фотоальбом.Прекрасная организация, бесподобные впечатления,самые положительные эмоции и бесценный опыт.Вы и Ваша команда(Марина,Виолетта) такие классные ребята! До новых встреч Вами! С уважением к Вам участники ознакомительной поездки из Крыма, Диляра и Гульнара.СПАСИБО!!!!!
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Диляра Сейтаблаева

  30.11.2018

  Дякуємо Вам за участь! Бажаємо Вам успіхів у виборі майбутньої професії та сподіваємось, що отримана впродовж поїздки інформація стане у нагоді. До нових зустрічей!

 • Yana

  Yana

  18.11.2018
  Лодзький Університет
  Привет всем! Учусь в Лодзинськом Университете, специальность филология. За весь период моего обучения, ни разу не пожалела что выбрала обучение именно в Лодзинском Университете! Именно сдесь я получила отличную базу образования от высококвалифицированных преподавателей. Все очень нравиться, все супер! Рекомендую!
 • Алина Цветок

  Алина Цветок

  17.09.2018
  Лодзька Політехніка
  Хочу выразить проекту ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦ огромную благодарность, а конкретнее Криворожскому отделению, за возможность получить хорошое образование, поступила на магистратуру в Лодзинскую Политехнику, было очень страшно, но девочки сотрудницы помогли справиться со страхом и всеми предстоящими трудностями, буду учиться второй год и до сих пор держу с ними связь, вдруг что. Очень довольна обучением в Польше, немного сложно, но если действительно приложить усилия то все возможно, оно стоит того, чтобы получить достойное образование и возможность развиваться заграницей. Спасибо Вам!!!
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Алина Цветок

  18.09.2018

  Як гарно та прямо ти написала! 👩‍🎓📚📝 Щиро дякуємо тобі за відгук 🍀🦋

 • Юлия Сергеева
 • Александра Мартынюк, пгт. Клесов, Ровенская область

  Александра Мартынюк, пгт. Клесов, Ровенская область

  15.09.2016
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  Очень довольна Проектом "Образование без границ", все операции проводились быстро, не было проблем с поступлением и оформлением документов, вся информация поступала вовремя и в понятной для меня форме, очень помогли курсы польского языка в Ровно для адаптации в обществе и дальнейшем обучении. Большое спасибо координаторам, которые помогали и помогают в решении проблем, которые время от времени возникают. Их преодоление без помощи образованных в этом деле людей лично для меня было бы тяжелым. Приятно то, что "Образование без границ" заботится о своих клиентах не только при поступлении в ВHЗ, но и в дальнейшей их жизни.
 • Дарья Анисимова, г. Новая Каховка

  Дарья Анисимова, г. Новая Каховка

  09.07.2016
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Все, кто хочет учиться в Польше и кому нужна помощь в этом, рекомендую Проект «Образование без границ». Я благодарна команде проекта и своему координатору - Денису Мирошникову, за хорошую работу и помощь в поступлении и адаптации в городе. Я довольна выбором города Люблин из-за его студенческой жизни. Также довольна выбором университета и специальности - Физиотерапия. Не было проблем с подготовкой документов, также координаторы проекта подобрали отличное общежитие, не далеко от университета, супермаркета и центра города. Я очень рада, что сделала правильный выбор.
 • Олексій Калина, м. Вінниця

  Олексій Калина, м. Вінниця

  25.06.2016
  Університет Інформатики м. Лодзь
  Дякую Проекту "Освіта без кордонів", за представлені можливості. Маю хороші враження від Польщі і від самої системи освіти. Це прекрасна можливість використати свій потенціал і досягнути поставлених цілей у житті.
 • Ксенія Вовнянко

  Ксенія Вовнянко

  05.02.2016
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  У мене була не дуже оригінальна мрія: хотілося стати телеведучою. Для цього я їздила на спеціальні курси в Київ, ходила на уроки співу. Але одного разу до нас в школу прийшли представники Проекту «Освіта без кордонів» і розповіли про навчання в Польщі. З того часу, моє життя кардинально змінилось... Зараз я вивчаю медичну косметологію в Академії Анджея Моджевскего. І поки дуже сумую за рідними! Уже навіть купила квитки додому на 21 грудня, але повертатися до Кракова доведеться вже 5 січня, тому що на моєму факультеті екзамени починаються раніше. Та й не хочу пропускати багато лекцій, вони дуже цікаві! Навчання — це те, що мені безмежно подобається! Вивчаємо генетику, біологію, гістологію, анатомію, косметологію, хімію. Маємо практичні заняття. Але на першому курсі вільного часу катастрофічно не вистачає.
 • Валерія Пархоменко

  Валерія Пархоменко

  13.10.2015
  Університет (Академія) Фінансів та Бізнесу Вістула
  Ніби долею у моєму житті був призначений Проект "Освіта без кордонів". Наше знайомство відбулось у звичайній школі, до якої завітали пані Вікторія і її творчий колектив, декани кількох польських ВНЗ зі своєю пропозицією для студентів. І це спрацювало! З'явився навіть більше ніж інтерес, з'явилась мрія, адже кожна людина бажає отримати гідну освіту і Польща - перспективний внесок у майбутнє будь-якої дитини. Вдячна, що мої батьки мене підтримали, подарували таку можливість. Вже через півроку я поїхала до мовної школи у прекрасний Краків, де пробула малих два тижні, але того вистачило аби закохатися в історичну перлину Польщі, познайомитись з новими товаришами і чудовими людьми, які залишились у моєму житті. Мовні курси в Польщі дуже допомогли мені у подальшому вивченні польської мови. Не було б такого досвіду для мене, якби не мій координатор в Польщі і його колеги. Дуже дякую за небайдужість і терпіння у візових питаннях та різнопланових проблемах всьому колективу Проекту.
 • Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

  Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

  05.03.2015
  Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві
  Я б хотів висловити подяку Проекту «Освіта без кордонів» за те, що ця організація була в силі і надала нам допомогу при вступі до MWSLiT. На мою думку, все відбувалося за добре спланованим планом і всі задачі були виконано на 100 %. Звичайно без проблем тут ніяк було обійтися, але завдяки Проекту «Освіті без кордонів» і нашому координатору все стало на свої місця так, як ми про це і мріяли. Якщо ви хочете почути мою думку про координатора Андрія, то зі своїм обов'язком він дуже навіть добре впорався. Завдяки йому нам було дуже легко адаптуватися в новому місці проживання.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

  11.04.2019

  Дякую за відгук!

 • Михайло Яремчук, м. Червоноград, Львівської обл.

  Михайло Яремчук, м. Червоноград, Львівської обл.

  15.02.2015
  Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві
  Хочу Вам висловити свою вдячність за допомогу при вступі, за те, що порадили і підказали. Мені дуже подобається викладацький склад в університеті та й сам університет. Гуртожиток прекрасний і житлові умови хороші. Робота нашого координатора (Андрія Каптура) була на висоті. Він завжди допомагає нам при потребі. Мені тут дуже навіть подобається, маю багато друзів і багато позитивних вражень. Найщиріші вітання.
 • Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

  Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

  01.10.2014
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  Хотіла б сказати, що спілкувалася із студентами, які поступали від інших компаній, то їм не надавали і половини тих послуг, які отримала я... приємно, що все так добре склалося, інших просто полишили тут самих з собою, а з нами завжди хтось є, та й проінформовані ми краще:))) це просто такі мої спостереження... поки що я не чула про щось краще, ніж ваш Проект «Освіта без кордонів». ДЯКУЮ!!!
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

  09.04.2019

  Нам безмежно приємно дарувати вам такі емоції, враження та допомагати отримувати нові знання. До зустрічі, нехай все у вас вдасться!

 • Влад Безуглий, м. Полтава

  Влад Безуглий, м. Полтава

  03.09.2014
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, м. Люблін - 2013 рік. Привіт, робота нашого координатора (Мірошникова Дениса) була на висоті. Він нам все показав, розповів і допоміг зробити все, що обіцяв. Я радий що наш координатор саме він. Робота компанії теж була відмінною, зробили все як і обіцяли. Тому я повністю задоволений послугами і сервісом.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Влад Безуглий, м. Полтава

  03.09.2014

  Дякуємо за відгук!

 • Світлана Кочанова, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

  Світлана Кочанова, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

  15.07.2014
  Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні
  Я дуже вдячна Проекту «Освіта без кордонів» та батькам за можливість отримувати освіту за кордоном. Завдяки злагодженій роботі команди співробітників Проекту я швидко та легко оформила всі необхідні документи, пройшла співбесіду та тестування. Також вони підібрали житло (особлива подяка за гуртожиток - я дуже задоволена умовами проживання в UMCS). Система навчання тут дуже відрізняється від української – багато практики, цікаво. Зрозуміло, що на І курсі є свої труднощі - адаптація, мова і т.д., але якщо є власне бажання та наполегливість, то всі питання вирішуються. Власне мені до вподоби система занять з фізичного виховання, на заняття ходжу із задоволенням. Місто Люблін теж сподобалось - акуратно, затишно, все поряд. Дякую за співпрацю та підтримку!!!
 • Павло Добрусь, м.Червоноград, Львівської обл.

  Павло Добрусь, м.Червоноград, Львівської обл.

  12.03.2014
  Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві
  Хотів би висловити свою вдячність Проекту «Освіта без кордонів» за допомогу при вступі до польського ВУЗу. Я повністю задоволений участю у даному Проекті. Мені дуже сподобалося, що куратор Андрій Каптур професійно та відповідально відносяться до своїх завдань, допомагає у вирішенні проблем. І я не помітив у роботі Проекту будь-яких недоліків. Дякую!
 • Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  15.12.2013
  Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського
  Якщо ви зараз знаходитесь в пошуках подібної організації, то можу впевнено сказати, що Проект ОБК найкращий варіант, найдостойніший, а головне перевірений. Вибравши Проект ОБК, турбуватися вам не має про що. Чудова команда, яка швидко вирішує всі ваші питання, надає хороші послуги за приємною ціною. Чуйні і знаючі у своїй справі толк люди. Мені подобається, а головне влаштовує абсолютно все, починаючи від вибору навчального закладу, житла, комфортабельного приїзду до Польщі до допомоги організації та кураторів по всіх хвилюючих питаннях. Висловлюю величезну подяку, всім працівникам Проекту ОБК та своїм кураторам. Я ні секунди не пошкодувала про те, що вибрала саме Проект ОБК :)
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  07.12.2018

  Дякуємо за позитивні рекомендації!

 • Анастасія Матласевич, м. Остріг, Рівненської обл.

  Анастасія Матласевич, м. Остріг, Рівненської обл.

  05.11.2013
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Наше перше знайомство із Польщею справило приємне враження. Будь-яка держава, в першу чергу, це її мешканці, а поляки виявилися особливо гостинними та привітними людьми. Люблін нам сподобався тим, що дуже нагадує місто Львів – часточку нашої Батьківщини. Умови у гуртожитку TBV створені для студентів і є досить комфортні та дають можливість для нормальної організації побуту, навчання та відпочинку. Також хорошою підтримкою для нас, студентів з України, була зустріч з викладачами WSSP, які виявляють толерантне ставлення та намагаються зацікавити нас процесом навчання у вузі. Сподіваємося з їх підтримкою як найближче познайомитися з культурою та традиціями Польщі і оволодіти на високому рівні польською мовою.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Анастасія Матласевич, м. Остріг, Рівненської обл.

  15.01.2020

  Юліє, дякуємо за ваш цінний і дійсно реальний відгук. Ця інформація стане в пригоді майбутнім учням та їхнім батькам.

 • Євген Дмитренко, м. Полтава

  Євген Дмитренко, м. Полтава

  25.07.2013
  Міжнародний Університет Транспорту і Логістики у Вроцлаві
  Я б хотів подякувати ОБК за допомогу при вступі до MWSLiT. Все було добре сплановано і виконано на 100%. Хоча й виникли на початку деякі проблеми, але за допомогою «Освіти без кордонів» та нашого координатора все стало так, як ми бажали. Щодо координатора Андрія, то я вважаю, що він виконав свої обов'язки. З його допомогою нам було легко адаптуватися на новому місці проживання.
 • Аліна Головко, м. Гадяч, Полтавська обл.

  Аліна Головко, м. Гадяч, Полтавська обл.

  02.07.2013
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  В мене та моїх друзів все просто чудово. Особливо вдячні, що маємо таку можливість навчатися за кордоном! Перебування в Польщі принесло лише позитивні емоції. Адже ми спілкуємось з людьми із іншої країни, пізнаємо їх, розвиваємось і розширюємо світогляд. Проживаємо в чудових умовах гуртожитку, де нас оточують привітні люди. Наш координатор (Денис) в усьому нам допомагає. Університет - чудовий, а викладачі - професійні. Місто Люблін дуже гарне, особливо стара його частина. Дякую за все Проекту «Освіта без кордонів»!
 • Любов Цьомко, Івано-Франківська обл.

  Любов Цьомко, Івано-Франківська обл.

  15.02.2013
  Університет WSB Merito в Гданську
  Можу з упевненістю сказати, що кожен випускник задумувався, де йому буде краще вчитись, бо освіта зараз займає досить вагоме місце у досягненні своєї мрії... Колись навіть і не думала, що вчитимусь за кордоном, проте провчившись два роки в українському виші, не побачила нічого окрім "плюсів" вітчизняної освіти... Саме тоді і задумалась про Польщу. І на цьому етапі почалось найскладніше - як знайти програму, яка б дійсно допомогла вирішити всі проблеми, пов'язані зі вступом. Проект "Освіта без кордонів" - це дійсно програма, яка мені допомогла!!! Не тільки тим, що швидко відреагувала на пропозицію співпраці, а й тим що докладно пояснили всі питання, які мене на той момент цікавили (а їх було досить багато). Вивчення польської мови також набагато полегшилось завдяки програмі, допомога при скаданні документів на візу, від'їзд до Польщі, поселення і багато іншого... Щиро дякую всій команді проекту за те, що допомогли мені наблизитись до моєї мрії...
 • Вікторія Хондока, м. Кузнецовськ, Рівненської обл.

  Вікторія Хондока, м. Кузнецовськ, Рівненської обл.

  02.04.2011
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Хочу Вам висловити свою вдячність за допомогу при вступі, за те, що порадили і підказали, коли щось було не так. Зі своєї сторони хочу сказати, що я дуже задоволена навчанням у WSSP. Мені подобається професорський склад, мені подобається сам навчальний заклад, предмети, які вивчаємо. Гуртожиток теж дуже і навіть дуже хороший) Оточення хороших і привітних людей, зробило наше життя тут набагато цікавішим. Дуже дякую!
 • Інна Денисенко, м. Шишаки, Полтавської обл.

  Інна Денисенко, м. Шишаки, Полтавської обл.

  19.05.2010
  Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні
  Хотіла подякувати Вашій програмі. За 4 роки навчання я вже отримала бакалавра, вивчила багато мов. А зараз збираюсь їхати в іншу країну по обміну. Найщиріші вітання.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Інна Денисенко, м. Шишаки, Полтавської обл.

  13.03.2019

  Добрий день. Ви можете отримати сертифікат, виданий Державною сертифікаційною комісією володіння польською мовою як іноземною, зареєструвавшись у них на сайті, і склавши іспит. Сертифікат, виданий Проектом ОБК, не може бути аналогом чи підставою для отримання вищезазначеного сертифіката. Якщо абітурієнт закінчив польськомовну школу, то для вступу у ВНЗ, він не потребує сертифіката.

Залишити відгук