Навчальні заклади Гданська. Унiверситети Гданська

ВУЗи

ВУЗів

10
Факультети

Факультетів

38
Напрямки

Напрямків

154
Спеціальності

Спеціальностей

652

Фільтри

Університети Гданська: європейські традиції освіти

Університети Гданська

Гданьск (польск. Gdańsk) - найбільше портове місто Польщі, важливий культурний, архітектурний, транспортний та академічний центр країни. Тут проживає близько 500 тисяч осіб і 80 тисяч з них - студенти. Університети Гданська популярні серед місцевих та іноземних абітурієнтів. Державні та приватні ВНЗ міста молодь вибирає за вдале поєднання високого рівня освіти, помірних цін на проживання, цікавої культурної програми та можливостей знайти тут першу (і не тільки) роботу.

В Гданську знаходяться 29 університетів та академій. У їх переліку найпрестижнішими вважаються Гданський Університет, Гданський Політехнічний Університет та Гданський Медичний Університет. Крім польських студентів, тут навчаються студенти з України, Туреччини, Саудівської Аравії, Іспанії, Білорусії, Німеччини, Швеції, Італії.

Навчання в Гданську - вибір, з якого починається успіх

ВНЗ Гданська пропонують широкі можливості для отримання освіти за рівнем бакалавра, магістра, а також здобуття післядипломної освіти. У переліку освітніх послуг деяких університетів є престижні програми MBA (наприклад, Вища Школа Банківської Справи створила таку програму спільно з британським партнером – University of Northampton).

Важливо для іноземців - навчання в Гданську може відбуватись польською та англійською мовами. Університети країни активно співпрацюють між собою та з європейськими партнерами. Студентам надається можливість взяти участь в програмах обміну, зокрема Erasmus+. Суть програми полягає в тому, щоб частину чи весь навчальний рік здобувати освіту в іншому університеті  Європи без потреби додатково оплачувати таке навчання. Вартість освіти в Польщі є низькою у порівнянні іншими європейськими країнами, тож обмінні програми дають студентам унікальний шанс отримати знання та помандрувати.

Кар’єрні перспективи студентів університетів Гданська досить райдужні. Завдяки вдалому територіальному розміщенню та розвиненій інфраструктурі місто є привабливим для інвесторів. На території Гданської метрополії функціонують близько 150000 підприємств та корпорацій, 30 з яких належать великим міжнародним компаніям. 

Місто є потужним туристичним та промисловим центром з розвиненими нафтохімічною промисловістю та машинобудуванням. Важливу роль тут відіграє суднобудування: в Гданську знаходиться найбільша в Польщі корабельня (суднобудівний завод). Місто розміщене на узбережжі Балтійського моря, відомому значними покладами бурштину. Як результат, бурштинова обробка - це ще одна галузь економіки міста.

Вартість навчання у ВНЗ Гданська, стипендії та інші можливості

Знайти місце для практики, стажування та роботи можна, скориставшись пропозиціями Бюро Кар’єр, виставок вакансій, науково-технологічних парків та інкубаторів підприємництва, які пропонують гданські університети. Студенти ВНЗ Гданська працюють не тільки під час канікул, але й протягом навчального року. Працедавці дають молоді шанс працювати офіційно, у вільний від навчання час. Підробіток дозволяє покрити витрати на навчання, книги, розваги і нерідко стає першим кроком на шляху успішної кар’єри у майбутньому.

Ті, хто обирають навчання в Гданську, не сумує у вільний від здобуття освіти час. Тут щороку відбуваються великі концерти, шоу, фестивалі та цікаві для любителів спорту події. Кафе, ресторани, театри, кінотеатри, опера, філармонія, клуби та дискотеки теж є. Студенти університетів, які надають перевагу відпочинку на воді, будуть приємно вражені чистими піщаними пляжами протяжністю близько 23 кілометри на Балтійському морі.

Вартість навчання в університетах Гданська для іноземців стартує від 700 євро на рік в приватних ВНЗ та від 2000 євро на рік у державних. Власники Karta Polaka можуть навчатись польською мовою у державних ВНЗ Гданська безкоштовно. Іноземці, які виявили бажання навчатись в університетах Гданська можуть скористатись можливістю отримати стипендію місцевих органів влади, польського уряду або конкретного ВНЗ. Навчання у Гданську вибирають абітурієнти, які бажають отримати хороші знання, європейський диплом і успішно працевлаштуватись в майбутньому.

Приблизні місячні витрати студента університетів Гданська: від 400 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 600 PLN - проживання у приватних помешканнях, від 300 PLN - харчування, від 47 PLN - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО ПРО ЖИТТЯ ТА НАВЧАННЯ У ГДАНСЬКУ

  • Гданськ є найстарішим та найбільшим містом півночі Польщі. Перша згадка про населений пункт датується 997 роком.
  • Гданськ разом з містами Сопот та Гдиня утворює англомерацію Тримісто з загальною чисельністю населення близько 1 млн осіб та добре розвиненою транспортною системою.
  • У світі Гданськ відомий як місто, з якого почався занепад комунізму. Тут народився і живе лауреат Нобелівської премії миру, колишній президент країни (1990-1995 роки) Лех Валенса.
  • У Гданську є аеропорт (названий в честь згаданого вище Леха Валенси), який пропонує 50 внутрішньодержавних та міжнародних рейсів
  • У Гданську народились Фаренгейт і Шопенгауер.
  • Транспортна система Гданська зручна і розвинена. До послуг студентів: автобусні лінії, трамваї, лінії електропотягів SKM.
  • Туристи приїжджають до Гданська побачити: Костел Пресвятої Діви Марії (найбільший цегляний костел в Європі, висота - 83 метри), Кафедральну базиліку в Оліві; Фонтан Нептуна (символ Гданська), Двір Артуса, Музей Бурштину, Вестерплатте – місце де почалася II світова війна, Футбольний стадіон PGE Arena Gdansk – найбільший “бурштиновий самородок” в Гданську.

Бажаєте навчатись у Гданську, але не знаєте з чого почати?
Зверніться до нас! 

Проект “Освіта без кордонів” вже більше ніж 10 років підбирає оптимальні університети Гданська своїм клієнтам! Отримайте кваліфіковану консультацію, зробіть правильний вибір та навчайтесь заради успішного майбутнього!