Технічні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

3
Міст

Міст

29
ВНЗ

ВНЗ

99
Напрямків

Напрямків

333
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 26 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 96 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 333 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників технічних спеціальностей

Навчання на технічних напрямках - це крок до престижної високооплачуваної роботи. Ринок праці з кожним роком все більше потребує інженерів, електромеханіків, логістів, інформатиків та архітекторів. Фахівці технічного спрямування потрібні усюди: в міжнародних корпораціях і малому бізнесі, в державному та приватному секторах, в Україні та в будь-якій державі світу.

Технічна освіта в Польщі та інших країнах-партнерах Проекту “Освіта без кордонів” базується на потужній практичні складовій, сучасній матеріальній базі та висококваліфікованому викладацькому складі. Бізнес залучає до занять практикуючих спеціалістів, оновлює облаштування навчальних кабінетів та лабораторій, активно співпрацює з університетами з питань щорічних практик і стажування. Наполегливі студенти знаходять майбутню роботу ще навчаючись, а корпорації отримують молоді кваліфіковані кадри. Серед партнерів технічних університетів Польщі - Microsoft, Google, Motorola, IBM, Comarch, Delphi, PGNiG, Lotos, Siemens, KGHM, RWE та багато інших.

Де отримати якісну освіту за технічними напрямками навчання

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими технічними ВНЗ Варшавську Політехніку, Гірничо-Металургійну Академію в Кракові, Вроцлавську Політехніку, Гданську Політехніку та Сілезьку Політехніку. Чотири університети потрапили до рейтингу Emerging Economies University Rankings 2018 - Гірничо-металургійна академія в Кракові, Лодзька Політехніка, Гданська Політехніка та Варшавська Політехніка. Останній також відзначений у престижному рейтингу QS World University Rankings 2018.

В Польщі конкурси на технічні напрямки навчання є вищими в порівнянні з іншими спеціальностями. Кількість заявок на одне місце складає від 10 до 50 осіб. 

Найпопулярнішими серед абітурієнтів є інформатика, автоматика та робототехніка, будівництво, механіка та машинобудування, логістика, управління та інженерія виробництва.

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за технічними напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару).

Тривалість навчання за технічними напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки. По закінченню навчання випускники отримують диплом бакалавра-інженера або магістра-інженера відповідно.

Обирай технічну освіту за кордоном - дозволь собі стати успішним! 

Вступ до Польщі на технічні напрямки - вдале рішення, яке відкриває широкі можливості. Важливо правильно підібрати спеціальність, факультет, університет, підготувати документи, знайти житло і врахувати ще багато нюансів. Проект “Освіта без кордонів” надає увесь спектр послуг, пов’язаних із вступом в Польщу на технічні напрямки навчання. За 10 років більш ніж 3000 випускників з числа наших клієнтів змогли відчути переваги освіти за кордоном. Приєднуйся і дозволь собі стати успішним!