Навчальні заклади Любліна. Унiверситети Любліна

ВУЗи

ВУЗів

8
Факультети

Факультетів

46
Напрямки

Напрямків

187
Спеціальності

Спеціальностей

954

Фільтри

Університети Любліна: навчання за європейськими стандартами

Университеты Люблина

Люблін (пол. Lublin) - старовинне місто з красивою архітектурою, розвиненим туризмом та багатовіковими культурними традиціями. Це найважливіший академічний центр на сході Польщі. Університети Любліна приваблюють абітурієнтів високим рівнем освіти, сучасною інфраструктурою, помірними цінами, кар’єрними перспективами та широкими можливостями для проведення дозвілля. Всього в місті є 9 ВНЗ - 5 державних та 4 приватні. Провідні позиції у переліку вищих навчальних закладів Любліна займають Люблінський Католицький Університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської та Люблінська Політехніка.

Люблінський Католицький Університет у загальнопольському рейтингу університетів Unirank посідає 9 місце. Університет Марії Кюрі-Склодовської за рейтингом Perspektywy Education Foundation є найбільш інтернаціональним ВНЗ Польщі в 2017 році (майже 7% студентів - іноземці, більшість з них - українці), а також посідає 13 місце у рейтингу Unirank. Люблінська Політехніка за даними світового рейтингу вищих шкіл Webometrics Ranking of World Universities займає 12 місце в Польщі серед технічних навчальних закладів.

Люблін - місто, в якому хочеться залишитись

Люблін належить до Люблінської агломерації з населенням близько 712 000 осіб. В самому місті проживає 340 000 осіб, 25 % з яких - студенти університетів та інших вищих навчальних закладів. Люблін позиціонується як “місто натхнення”: архітектура і традиції тут старовинні, однак населення молоде (70% становлять мешканці віком від 15 до 64 років). Завдяки цьому Люблін став домівкою для молодіжних фестивалів, науково-дослідних проектів та вдалим місцем для реалізації інноваційних бізнес-ідей.

Місто пропонує відпочинок на Зембожицькому водосховищі, сплави на байдарках по річці Бистрище та велосипедні маршрути протяжністю 62 км. Місто є найважливішим культурним центром східної Польщі. На базі театрів, музеїв, галереї та єдиної на правому березі Вісли філармонії, відбувається багато культурних подій. 

Наприклад: Міжнародні дні документального кіно “Роздоріжжя Європи”, Фестиваль театрів Центральної Європи “Сусіди”, гітарний фестиваль, Міжнародні фольклорні зустрічі, Карнавал Фокусників, фестиваль “Інші звуки”, Ніч Культури, Ягелонський Ярмарок, фестиваль “Konfrontacje Teatralne”, Європейський фестиваль смаку.

Люблінські університети здійснюють суттєвий вплив на культурне життя міста. Тут вдосталь клубів, театрів та студентських кабаре. Щороку протягом Днів студентської культури влада в місті передається в руки студентів університетів Любліна. Поціновувачам активного дозвілля сумувати не доводиться.

Скільки коштує навчання в Любліні і які його переваги

У Любліні функціонують понад 43 тисячі підприємств, у яких студенти можуть знайти місце для практики, стажування чи роботи. Працювати можна під час канікул та протягом року у вільний від навчання час.

Щороку в місті здобувають освіту близько 4,5 тисяч студентів з інших країн. Практично всі університети Любліна дають можливість навчатися англійською мовою. Розвиненими є міжнародні програми обміну. Популярна Erasmus+ дозволяє студентам 6 або 12 місяців навчатись в університеті-партнері без додаткової плати. Це вигідно, адже вартість навчання і життя в інших країнах Європи є вищою у порівнянні з Польщею.

Вартість навчання в університетах Любліна для іноземців стартує від 700 євро на рік в приватних ВНЗ та від 1200 євро на рік у державних. Також, у державних ВНЗ міста власники Karta Polaka можуть навчатись безкоштовно (польською мовою). Є можливість отримати стипендію університету, місцевих органів влади або польського уряду.

Люблін - місто натхнення для студентів, науковців та митців. Навчатись в університетах міста приїжджають абітурієнти, які мріють про успішне майбутнє та незабутні студентські роки.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО ПРО ЖИТТЯ ТА НАВЧАННЯ У ЛЮБЛІНІ

  • Люблін є столицею Люблінського воєводства.
  • Транспортна система Любліна зручна і розгалужена. До послуг студентів: велосипедні доріжки, автобусні лінії, тролейбуси.
  • Відкритий у грудні 2012 року аеропорт (10 км від міста) забезпечує доступ до Дубліна, Франкфурта, Лондона, Осло і Стокгольма.
  • Туристи приїжджають до Любліна побачити: Архікафедральний собор, Базиліку отців Домініканців, Державний музей у Майданеку, Донжон, Люблінське підземне місто, Люблінський замок.
  • Приблизні місячні витрати студента університетів Любліна: від 350 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 600 PLN - проживання у приватних помешканнях, від 300 PLN - харчування, від 47 PLN - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

Бажаєте навчатись у Любліні, але не знаєте з чого почати?
Зверніться до нас! 

Проект “Освіта без кордонів” вже більш як 10 років допомагає українським випускникам стати студентами університетів Любліна та інших польських міст. Високий рівень знань, європейський диплом та шанс побачити світ, - усе це можливо для тих, хто вибирає навчання в Польщі.