Повний супровід при отриманні студентської візи

Студентська віза - обов'язковий документ, про отримання якого абітурієнтові слід потурбуватися в першу чергу.

Для учнів чи студентів, які мають намір навчатися в польських технікумах/вузах на період більше 90 днів, призначена довгострокова студентська віза (національна віза типу "D").
Максимальний термін дії національної візи типу "D" складає 365 днів та дає право пересуватися по території зони Шенген протягом трьох місяців у кожному шестимісячному періоді – аналогічно з дозволами на перебування.

Подача документів до візового центру здійснюється заявником особисто, але для успішного отримання студентської візи потрібно ретельно підготувати документи по списоку з дотриманням усіх вимог, це значно прискорить та полегшить весь процес. Саме з цим ми успішно допомагаємо вже багато років поспіль!

У перелік наших послуг входить:
  • Інформаційна підтримка у формуванні повного пакету документів для отримання візи;
  • Інформаційна підтримка у оформленні страхового поліса (поліс оплачує учень/студент);
  • Інформаційно-консультаційний супровід впродовж усього процесу отримання візи.
Вартість послуги - 100 €

Польська студентська віза дозволяє не лише здобути якісну європейську освіту, але й спробувати себе у професії ще під час навчання, отримавши перше робоче місце.

Так, всі студенти денної форми навчання (стаціонару), мають змогу легально працевлаштуватися (до 20 годин/тиждень) у вільний від навчання час без додаткових дозволів.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

Відгуки (1)

Залишити відгук

Поділитися:

Новини