Навчальні заклади Гдині. Унiверситети Гдині

ВУЗи

ВУЗів

2
Факультети

Факультетів

6
Напрямки

Напрямків

16
Спеціальності

Спеціальностей

115

Фільтри

Університети Гдині: якісна освіта на балтійському узбережжі

Університети Гдині

Гдиня (пол. Gdynia) - портове місто на півночі Польщі, центр судноремонтної та суднобудівної промисловості. Університети Гдині доповнюють “морський” статус міста: тут знаходяться найбільші польські школи вищої морської освіти - Морська Академія та Військово-Морська Академія.  Серед “неморських” ВНЗ найпопулярнішою є Вища Школа Бізнесу та Адміністрації ім.Євгеніуша Квятковського - перший приватний університет Помор’я. Абітурієнти вибирають Гдиню за унікальні напрямки навчання, сучасну інфраструктуру, безпеку, доступну вартість проживання та широкі можливості працевлаштування за спеціальністю.

Гдиня - місто з моря та мрій

Гдиня розташована на березі Гданської затоки. Має великі торговий, пасажирський, риболовний та військовий порти. Місто з населенням у чверть мільйона осіб є частиною великої агломерації Тримісто (разом із Гданськом і Сопотом) з населенням близько 1 млн. осіб. Гдиню обирають студенти, яким подобаються сучасна архітектура та мистецтво, морські краєвиди та балтійські пляжі.

Місто є комфортним для життя та навчання - це підтверджено рядом нагород:

  • національна відзнака “Приязний уряд 2018” за високі стандарти якості життя та впровадження інноваційних рішень у сфері обслуговування клієнтів;
  • третє місце за версією польської редакції Forbes в рейтингу міст, привабливих для ведення бізнесу;
  • п’яте місце у категорії міст з кількістю понад 100 000 жителів та третє місце у категорії керівників міст в національному конкурсі “Перлини самоврядування 2018”;
  • нагорода “Кришталевий лавр” (2018 рік) для президента Гдині від Регіональної торгової палати в Катовіцах за справедливість і послідовність у прийнятті рішень, підтримку економічного розвитку Гдині, довгострокову модернізацію міської інфраструктури та поліпшення умов життя.

У вільний від навчання час студентам університетів Гдині доступне розмаїте дозвілля. Тут є багато кафе, пабів та розважальних центрів.

Завдяки порту в місті добре розвинений шопінг. В Гдині знаходиться один з найбільших торгових центрів північної Польщі - Riviera (площею близько 70 тис. кв. м). На увагу заслуговує історичний комплекс Міських торгових пасажів, де продаються товари місцевого виробництва.

Студентам з числа прихильників активного відпочинку нудьгувати не доведеться. У Гдині створено прекрасні умови для яхтсменів, бігунів, велосипедистів, плавців, дайверів, прихильників nordic walking та кінного спорту. Команди з регбі, футболу, гандболу та баскетболу влаштовують змагання у сучасному комплексі - Гдиньському форумі спорту.

Провести дозвілля в Гдині цікаво та весело студенти університетів можуть на музичних фестивалях - Open’er Festiwal, Ladies’ Jazz Festival, Globaltica Word Culture Festival, Gdynia Blues Festival. У переліку інших популярних заходів - Літературна премія Гдині та найбільша щорічна кіноподія Польщі - Кінофестиваль Гдині.

Пам’яток старовини у Гдині практично немає, проте є цікаві музеї. Найбільш відвідувані - Океанографічний музей з морським акваріумом, Музей міста та Морський музей з відділенням на військовому кораблі “Блискавиця”, що брав участь у Другій світовій війні. У “морській” атмосфері Гдині варто вивчати спеціальності, пов’язані з навігацією, логістикою, морським транспортом та морською безпекою. Хоча, за відгуками випускників, вивчати фінанси, економіку та право на березі Гданської затоки теж непогано.

Скільки коштує навчання в Гдині та які його переваги?

Вартість навчання у ВНЗ Гдині стартує для іноземців від 800 євро на рік. Зменшити цю суму можна шляхом отримання стипендії місцевих органів влади, польського уряду або конкретного ВНЗ. Karta Polaka дає власникам можливість навчатись польською мовою у державних вишах Гдині безкоштовно.

Студентам державних та приватних університетів Гдині доступні міжнародні програми обміну.  Найпопулярнішою є Erasmus+, що  дозволяє повчитись в іншому ВНЗ Європи без додаткової плати за таке навчання.

Вищі навчальні заклади Гдині співпрацюють з польськими та відомими світовими компаніями, серед яких Kuehne und Nagel, Maersk, Rolls Royce та MOL (Europe) B.V. Співпраця стосується стажувань, навчання студентів та навчальних візитів. У Гдині чимало можливостей для підробітку та практики. На кожну 1000 населення тут зареєстровано майже 160 фірм, а середня заробітна плата становить близько 1000 євро. При університетах діють Центри кар’єри, у яких студентам безкоштовно надається професійна допомога у пошуку місця для практики і роботи.

Ще більше цікавого про життя та навчання у Гдині:

  • Президент Польщі Броніслав Коморовський визнав містобудівну схему центру Гдині Пам'ятником історії. Це найвища відзнака для пам’ятників у країні. Центр міста побудовано у стилі польського модернізму. Будівлі нагадують трансатлантичні судна з балконами у формі капітанських містків, з рубками і щоглами для прапорів, просторими як палуби скляними терасами, вікнами у вигляді ілюмінаторів і стінами, закругленими по типу корпусів кораблів.
  • Транспортна система Гдині включає: міські тролейбуси; автобусні лінії; швидкісні електрички (SKM), що з’єднують між собою міста агломерації Тримісто; таксі; прокат автомобілів; щоденні пороми на трасі Гдиня - Карлксона (Швеція); в місті працює залізничний вокзал Гдиня-Глувна.

  • Туристи приїжджають до Гдині побачити: Морський музей; Гдиньський акваріум; Приморський бульвар; центр науки “Experyment” (Ця локація сподобається не тільки туристам, але й учням та студентам університетів. У центрі можна проводити експерименти власноручно, а у виставках використовується технологія “розширеної реальності”); будівлю Поморського науково-технологічного парку; ландшафтний парк Триміста.
  • Приблизні місячні витрати студента університетів Гдині: від 400 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 700 PLN - проживання у приватних помешканнях; від 500 PLN - харчування; від 50 PLN  - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

Навчайся в Гдині з Проектом “Освіта без кордонів”! 

Навчання в університетах Гдині відкриває перспективи вдалого працевлаштування за обраною спеціальністю. Диплом тутешніх ВНЗ засвідчує високий рівень підготовки випускника та визнається в інших країнах. Це особливо важливо для випускників напрямків, пов’язаних з морським транспортом та логістикою. Проект “Освіта без кордонів” уже понад десятиліття пропонує абітурієнтам індивідуальний підхід у підборі університету, напрямку та спеціальності, надає повний спектр послуг із супроводження процесу вступу та навчання. Щасливі емоції, успіх наших клієнтів дають наснагу розвиватись далі та розширювати мережу вузів-партнерів для максимального задоволення потреб абітурієнтів. Відкривайте нові можливості, приєднуйтесь до клієнтів Проекту “Освіта без кордонів” та відчуйте переваги якісної європейської освіти!

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ