Підтверджуй знання польської мови та вступай до ВУЗів Польщі легко!

Сертифікація знання польської мови

Сертифікація знання польської мови

Для вступу до навчальних закладів Польщі необхідно мати підтверджені знання польської мови. Більшість ліцеїв, технікумів та університетів вимагають рівень В1 або В2.

Зазвичай, перед початком навчання, учні та студенти здають мовний іспит. Невдалий результат може спричинити недопуск до занять.

Проект “Освіта без кордонів” робить все можливе для комфортного вступу абітурієнтів до ліцеїв, технікумів та ВНЗ Польщі. Спільно з Міжнародним спеціалізованим сертифікаційним мовним центром при Університеті Економіки (м. Бидгощ) ми щороку проводимо тестування на рівень знання польської мови. Отриманий сертифікат визнається нашими партнерами у Польщі.

Іспит на отримання сертифіката складається з усного та письмового етапів. Метою усного є перевірка мовленнєвих навиків, а письмовий передбачає такі частини:

 • читання;
 • письмо;
 • аудіювання;
 • граматика.

Сертифікат видається за зразком міжнародного TELC - вказується не просто загальний рівень знання мови, а розписано рівень кожної з компетенцій: читання, аудіювання, мовлення, граматика, письмо.

Іспит для отримання сертифікату відбувається при офісах Проекту “Освіта без кордонів” за попередньою реєстрацією. Зазвичай, тестування проходить на початку або у кінці липня. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (український чи закордонний паспорт, проїзний документ дитини для виїзду за кордон)!

Для чого ще знадобиться сертифікат?

Сертифікат про знання польської мови потрібен не тільки для вступу в навчальні заклади, але й для:

 • клопотання про польське громадянство (рівень  В1);
 • працевлаштування у системі охорони здоров’я (рівень В1) та на цивільній службі (рівень В2);
 • здійснення діяльності у сфері нерухомості (рівень С2);
 • інших випадків працевлаштування іноземців у польських компаніях.

Підтверджуй знання мови з проектом “Освіта без кордонів” та вступай до Польщі легко!

Відгуки (2)

 • Sergij

  Sergij

  12.03.2019
  Добрий день! Чи на основі виданого вами сертифіка, без повторної здачі екзамену, можна виготовити державний сертифікат знання польської мови B1? Такий варіант наприклад можливий якщо закінчити школу або виш де навчання проводиться польською.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Sergij

  13.03.2019

  Добрий день. Ви можете отримати сертифікат, виданий Державною сертифікаційною комісією володіння польською мовою як іноземною, зареєструвавшись у них на сайті, і склавши іспит. Сертифікат, виданий Проектом ОБК, не може бути аналогом чи підставою для отримання вищезазначеного сертифіката. Якщо абітурієнт закінчив польськомовну школу, то для вступу у ВНЗ, він не потребує сертифіката.

 • Юлія

  Юлія

  04.11.2019
  Чи підійде сертифікат про знання польської мови ОСВІТИ БЕЗ КОРДОНІВ для вступу до ОПОЛЬСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ? Щиро вдячна.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Юлія

  06.11.2019

  Думаємо, що підійде, Юліє. Але варто уточнити це питання у ВНЗ.

Залишити відгук

Поділитися:

Новини