Підтверджуй знання польської мови та вступай до ВУЗів Польщі легко!

Сертифікація знання польської мови

Сертифікація знання польської мови

Для вступу до навчальних закладів Польщі необхідно мати підтверджені знання польської мови. Більшість ліцеїв, технікумів та університетів вимагають рівень В1 або В2.

Зазвичай, перед початком навчання, учні та студенти здають мовний іспит. Невдалий результат може спричинити недопуск до занять.

Проект “Освіта без кордонів” робить все можливе для комфортного вступу абітурієнтів до ліцеїв, технікумів та ВНЗ Польщі. Спільно з Міжнародним спеціалізованим сертифікаційним мовним центром при Університеті Економіки (м. Бидгощ) ми щороку проводимо тестування на рівень знання польської мови. Отриманий сертифікат визнається нашими партнерами у Польщі.

Іспит на отримання сертифіката складається з усного та письмового етапів. Метою усного є перевірка мовленнєвих навиків, а письмовий передбачає такі частини:

  • читання;
  • письмо;
  • аудіювання;
  • граматика.

Сертифікат видається за зразком міжнародного TELC - вказується не просто загальний рівень знання мови, а розписано рівень кожної з компетенцій: читання, аудіювання, мовлення, граматика, письмо.

Іспит для отримання сертифікату відбувається при офісах Проекту “Освіта без кордонів” за попередньою реєстрацією. Зазвичай, тестування проходить на початку або у кінці липня. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (український чи закордонний паспорт, проїзний документ дитини для виїзду за кордон)!

Для чого ще знадобиться сертифікат?

Сертифікат про знання польської мови потрібен не тільки для вступу в навчальні заклади, але й для:

  • клопотання про польське громадянство (рівень  В1);
  • працевлаштування у системі охорони здоров’я (рівень В1) та на цивільній службі (рівень В2);
  • здійснення діяльності у сфері нерухомості (рівень С2);
  • інших випадків працевлаштування іноземців у польських компаніях.

Підтверджуй знання мови з проектом “Освіта без кордонів” та вступай до Польщі легко!

Залишити відгук