Вступ в Польщу з Картою Поляка 2021 - навчайся безкоштовно в найкращих університетах!


Вступ в Польщу з Картою Поляка

Карта Поляка (Karta Polaka) засвідчує приналежність до Польського Народу. Власник документа має права на:

  • безкоштовне навчання у Польщі (стосується всіх рівнів освіти);
  • можливість отримувати стипендію;
  • безкоштовну медичну допомогу в екстрених випадках;
  • легальне працевлаштування у Польщі без будь-яких додаткових дозволів;
  • ведення підприємницької діяльності на рівних умовах з польськими громадянами;
  • 37% знижку на користування громадським транспортом;
  • безкоштовні візити до державних музеїв.

Як скористатись правом на безкоштовне навчання у Польщі з Картою Поляка?

Навчання в університетах Польщі з Картою Поляка є безкоштовним для студентів:

Право на безкоштовну освіту поширюється на всі рівні: вступ в Польщу з Картою Поляка можливий як на бакалаврат, так і на магістратуру.

Важливо! Наявність документа сама по собі не  означає автоматичного зарахування до числа студентів омріяного ВНЗ. Атестат має значення! Абітурієнти з Картою Поляка приймаються на навчання на конкурсній основі на рівних з громадянами Польщі правах. Найчастіше до уваги беруться оцінки з атестату, а у деяких випадках - результати ЗНО. Доведеться врахувати кількість вільних місць, вчасно подати документи, портфоліо (для художніх напрямків навчання) та подбати про місце у гуртожитку. Деякі університети звільняють власників Карти Поляка від мовного екзамену перед початком навчання. Перевага є суттєвою, оскільки результатом нездачі може стати недопуск до занять.

Як отримати Карту Поляка?

Вступ в Польщу по Карті Поляка - привабливий варіант. Отримати її можна за умови:

  • підтвердження того, що хоча б одна особа у поколінні батьків чи бабусь/дідусів або ж дві особи у поколінні прабабусь/прадідусів мали польську національність або громадянство;
  • знання польської мови на належному рівні та практикування польських традицій;
  • підписання декларації про приналежність до польського народу.

Ще один варіант - надати висновок від уповноваженої польської організації про активну участь в розвитку польської мови чи культури протягом принаймні 3 років.

Абітурієнти, яким ще не виповнилось 18 років, мають право на автоматичне отримання Карти Поляка у випадку, коли хоча б один із батьків є власником такого документа. Дізнатись детальніше про вступ в Польщу з Картою Поляка, де, як отримати документ та його переваги для студентів можна в регіональних представництвах Проекту “Освіта без кордонів”. Понад 10 років ми допомагаємо українським абітурієнтам з Картою Поляка та без стати студентами найкращих польських університетів. Якісна європейська освіта - доступна! Це перевірено більш ніж трьома тисячами випускників з числа наших клієнтів. Світ відкритий для Тебе - скористайся його можливостями!


Дізнатись детальніше про вступ в Польщу з Картою Поляка, де, як отримати документ та його переваги для студентів можна в регіональних представництвах Проекту “Освіта без кордонів”. 

Понад 10 років ми допомагаємо українським абітурієнтам з Картою Поляка та без стати студентами найкращих польських університетів. Якісна європейська освіта - доступна! Це перевірено більш ніж трьома тисячами випускників з числа наших клієнтів. Світ відкритий для Тебе - скористайся його можливостями!

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ