1

Факультетів

1
1

Напрямків

1
15

Спеціальностей

15
1090

Вартість від

1090 €

Університет фінансів та інформатики імені проф. Януша Чехлінського в Лодзі

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Університет фінансів та інформатики імені проф. Януша Чехлінського в Лодзі

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1090 €

Університет фінансів та інформатики імені проф. Януша Чехлінського в Лодзі (WSFI) був заснований 1997 року та прагне бути  найкращим приватним університетом у галузі економічних досліджень . Навчальні програми ретельно розроблені таким чином, щоб студенти отримували максимальну користь для розвитку своєї професійної кар'єри. Тому університет постійно проводить оцінку програм, розширює штат спеціалістів-практиків, організовує зустрічі з цікавими людьми. Усе це для того, щоб випускники відчули, що вони зробили найкращий вибір: навчання у WSFI.

Персонал WSFI складається з  науковців та практиків бізнесу . Професори та доктори з багаторічним академічним досвідом, які проводять як вітчизняні, так і міжнародні дослідження. Практики - це бізнес-тренери з кількома тисячами годин семінарів, проведених для найбільших вітчизняних компаній. Тому знання, які надає навчальний заклад, актуальні та на високому рівні.

WSFI прагне бути університетом, відкритим до нових освітніх викликів, просуваючи ідеї сучасного викладання та освіти відповідно до потреб ринку праці. Він також здійснює превентивні дії шляхом проведення пілотних досліджень та визначення європейських стандартів освіти і впровадження їх у навчальний процес. Це дозволяє студенту бути спрямованим до успіху та, після закінчення навчання, інтегруватися в місцеву громаду.

Поділитися:

Новини