2

Факультетів

2
4

Напрямків

4
20

Спеціальностей

20
1310

Вартість від

1310 €

Університет Прикладної Інформатики та Управління під егідою Польської Академії Наук

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет Прикладної Інформатики та Управління під егідою Польської Академії Наук

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1310 €

Університет Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві (Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту у Варшаві, пол. Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie (WIT) - приватний університет з технічним профілем навчання та пропозицією IT-освіти в Польщі. Заснований з ініціативи Польської Академії Наук у 1996 році.

Факультети та спеціальності Університету Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві

В Університеті Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві діють 2 факультети (інформатики та ІТ-менеджменту). Тут можна отримати одну з понад 30 затребуваних на ринку праці спеціальностей. Популярними є напрямки інформатики, графіки та менеджменту. Серед цікавих найновіших спеціальностей - геоінформатика та хмарні технології.

В університеті отримують ІТ-освіту 2700 студентів з Польщі та інших країн, в тому числі близько 100 з України. Найчастіше іноземці обирають для вивчення інформатику. Викладацький склад ВНЗ - кваліфіковані наукові працівники. Активна співпраця з Польською Академією Наук дозволяє залучати до проведення занять викладачів провідних університетів Польщі та закордонних ВНЗ. Зокрема, лекції в WIТ у Варшаві читають викладачі Варшавського Університету, Варшавської Політехніки та Варшавського Університету Економіки.

Випускників Університету Інформаційних Технологій у Варшаві цінують на ринку праці

WIT у Варшаві входить до престижних асоціацій університетів та має сертифікати, що підтверджують високий рівень ІТ- освіти в Польщі. В здобутку Університету Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві нагороди “Добрий університет, добра робота”, “Надійний університет”, “Університет лідерів” та інші. Програми Університету Інформаційних Технологій у Варшаві пройшли акредитацію в Польській Акредитаційній Комісії, що свідчить про високі стандарти послуг та визнання роботодавцями. Деякі програми відзначено нагородою “Studia z Przyszłością” і це означає, що вони відповідають найбільш актуальним запитам ринку праці (управління проектами, прикладна інформатика, цифрова графіка та прикладні мультимедійні технології).

Вартість навчання в Університеті Інформаційних Технологій та Менеджменту у Варшаві для іноземців є невисокою та стартує від 860 євро за рік.

ВНЗ співпрацює з бізнесом у питаннях практики та стажування студентів. Партнерами Університету Прикладної Інформатики та Управління у Варшаві є Microsoft, IBM S.A., Oracle, Adobe, Hawlet-Packard.

Навчально- дидактична база ВНЗ - це сучасні лекційні зали, комп'ютерні лабораторії та інноваційний ІТ-центр. Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту у Варшаві гуртожитків не надає, однак це не проблема для клієнтів Проекту “Освіта без кордонів”. Ми не тільки допомагаємо стати студентом європейських ВНЗ, але й підбираємо комфортне житло за доступною ціною. Натискай “Подати заявку” та дізнайся більше про переваги IT-освіти в Польщі.

Поділитися:

Новини