2

Факультетів

2
2

Напрямків

2
36

Спеціальностей

36
10000

Вартість від

10000 €

Mohawk College, Гамільтон

Форма власності: Державний
Вартість від: 10000 €

Mohawk College – один з найбільших коледжів Канади, заснований в 1967 році і вважається одним з кращих в сфері прикладних мистецтв і технологій, це державний навчальний заклад, який знаходиться у м. Гамільтон (штат Онтаріо).

Коледж щороку отримує потужне фінансування з держави і, таким чином, забезпечує студентів не лише високопрофесійним рівнем викладання предметів, але й можливістю отримання практики за рахунок використання потужної матеріально-технічної бази (лабораторії, спеціальна техніка, сучасна комп’ютерна техніка і т.д).

В Mohawk College навчається понад 30 000 осіб,  з них -  13 000 студентів на відділені стаціонару (full time programs), більше 2000 з яких є іноземними студентами. Коледж має три кампуси (навчальні корпуси), в яких створені максимально комфортні умови для ефективного навчання.

Гамільтон в годині їзди від Торонто або годині їзди від Ніагари. Також Гамільтон є молодіжним містом, з великою кількістю студентів. Варто зазначити, 85,5% студентів працевлаштовуються по своїй спеціальності після випуску з коледжу за рахунок сприятливого ринку працевлаштування в регіоні (розвинута промисловість, економіка, бізнес). 

Основні освітні напрямки: Бізнес Адміністрування, Мистецтво і дизайн, ЗМІ, Інженерія, Соціальні служби і охорона здоров’я та ін.

Заявку на обрану програму можна подавати ще до того, як Ви отримаєте сертифікат TOEFL/ IELTS, атестат або диплом – це все можна подати згодом (в терміни, коли вони будуть готові), а в той час місце на обрану програму за Вами вже буде зберігаєтися

Прямий вступ без здачі IELTS / TOEFL

В Mohawk college діють курси английської мови, літний табір, курси академічної підготовки до програми

Цікавою особливість у Mohawk College є сервіс – «Все включено»: від моменту приземлення Вашого літака в Канаді до випуску з коледжу (з активним сприянням у працевлаштуванні після випуску). Тому Ви можете бути на 100% впевненими, що коледж Вами опікується!

Вас також може зацікавити