Безкоштовне вивчення польської мови

  Дата публікації: 1 листопада 2016 р.

  Друзі, ні для кого не є секретом, що з кожним роком кількість бажаючих, які прагнуть отримати освіту в Польщі тільки зростає, а найголовнішою умовою вступу, як відомо, є знання польської мови - на що ми завжди і наголошуємо нашим студентам та учням.

  Сьогодні ми хочемо представити Вам інформацію від наших нових партнерів - онлайн-платформи із вивчення польської мови POLSKIJAZYK.PL.

  Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для молодих людей з України.

  Мета платформи – популяризація польської мови і культури.

  Платформа дає можливість безкоштовно вивчати польську мову онлайн на рівнях від А1 до B2. Курси розробила одна з провідних польських фірм з багаторічним досвідом навчання іноземців польської мови. Під час підготовки завдань були взяті до уваги вимоги, які ставляться при підготовці іноземців для отримання мовного сертифікату на знання польської мови.

  Для того, щоб збільшити ефективність навчання, використані сучасні та зручні вправи, які дозволяють легко і швидко освоювати інформацію. Крім вивчення мови, користувачі можуть дізнатися історію і культуру сучасної Польщі.

  Проект працює вже другий рік, за цей час на сайті зареєструвалося понад 27 тис. користувачів. Новинкою цього року є більш високий рівень мови, який можна буде освоїти – B2. Це, фактично, максимальний рівень, який можна ефективно отримати, займаючись самостійно. А також україномовна версія сайту.

  На прохання користувачів, платформа також отримала новий адаптований дизайн - вивчати мову стало зручно з будь-якого пристрою – не тільки з персонального комп'ютера, але і з телефону або планшета.

  Мовна платформа розроблена Фондом «ВІКНО НА СХІД» в рамках проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу» завдяки допомозі Міністерства закордонних справ Польщі в рамках конкурсу «Співпраця в області публічної дипломатії 2016».