3

Факультетів

3
11

Напрямків

11
111

Спеціальностей

111
940

Вартість від

940 €

Університет Менеджменту у Варшаві

м. Варшава , Польща

Університет Менеджменту у Варшаві

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 940 €

Університет менеджменту у Варшаві (WSM) - один із найстаріших приватних університетів Польщі. Близько 80000 польських та закордонних студентів закінчили його з моменту заснування у 1995 році.

Університет пропонує курси денної та заочної форми навчання з 10 напрямків для студентів, а також аспірантів. WSM відомий своїм висококваліфікованим та досвідченим науково-викладацьким складом.

Набір у WSM діє на такі факультети (інститути):

  • факультет правових наук, адміністрації та безпеки;
  • факультет менеджменту та якості;
  • факультет педагогіки і психології.

Освітня пропозиція відповідає потребам мінливого ринку праці та відповідно розширює його курси. Університет також співпрацює з іншими вищими навчальними закладами у всьому світі, включаючи університети з Чехії, Словаччини, України, Туреччини, Бельгії, США, Франції, Німеччини, Великобританії та Росії.

ВНЗ бере активну участь у соціально-економічному житті Польщі, організовує численні конференції, у тому числі міжнародні, підтримує благодійні та спортивні заходи, є меценатом культури. В університеті активно працюють такі організації та відділення: студентське самоврядування, наукові групи, клуб випускників, кар’єрний офіс та університетська спортивна асоціація.

WSM має власний 4-поверховий гуртожиток, в якому цілодобово чергує консьєрж. У гуртожитку є пральня, кухня на кожному поверсі, душ, інтернет. Біля гуртожитку є власна автостоянка WSM.

В університеті діють: студентський клуб, спортзали, басейн, спортзал, власна бібліотека; ксеро, книгарня, кафе. Неподалік WSM (безпосередній близькост): медична клініка, аптека, базиліка, точка поповнення міської картки, магазин, бари, кіоски

Поділитися:

Новини