5

Факультетів

5
21

Напрямків

21
104

Спеціальностей

104
1300

Вартість від

1300 €

Університет Нижньої Сілезії

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Університет Нижньої Сілезії

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1300 €

Нижньосілезький університет - один з найважливіших академічних центрів Вроцлава та всього регіону. Протягом останніх 14 років ВНЗ входить до числа найкращих приватних університетів і займає першу позицію у Нижній Сілезії.

Університет був заснований у 1997 році і з самого початку відрізнявся від інших своєю відкритістю, доброзичливістю але й амбіціями. Тут студенти разом з викладачами та працівниками створюють унікальну академічну спільноту.

В університеті вивчають: педагогіку, психологію, соціальне спілкування та медіа-науки, ІТ, науки про безпеку, політичні, адміністративні студії та дослідження управління.

Нижньосілезькому університеті діє:

  • 11 напрямів навчання та 40 спеціальностей першого ступеня;
  • 10 спеціальностей та 41 спеціальності ІІ ступеня, а також 3 спеціальності та 7 спеціальностей єдиного магістерського навчання.

Також проводиться навчання польською, чеською та англійською мовами.

Крім того, ВНЗ організовуює численні тренінги, спеціалізовані курси, семінари та міжнародні конференції і працює з понад сотнею академічних центрів з 24 країн Союзу за програмою Erasmus +.

Нижньосілезький університет протягом багатьох років був одним з найбільш інноваційних та найцінніших наукових центрів у цій частині Європи. Студенти, випускники та працівники мають у своєму розпорядженні одну з найбільших недержавних академічних бібліотек Польщі, а також телевізійну та фотостудію, сучасну звукову лабораторію із студією звукозапису та спеціалізовану студію зйомки руху для створення 3D-анімації та спецефектів.

Зручне розташування поблизу центру Вроцлава, безкоштовні парковки, доступність та відкритість для людей з обмеженими можливостями, а також соціальна прихильність університету створюють надзвичайно доброзичливий простір для особистого розвитку на кожному етапі навчання.

Навчання в університеті Нижньої Сілезії надасть вам додаткові можливості для здійснення своїх професійних планів та особистих захоплень!

Поділитися:

Новини