2

Факультетів

2
7

Напрямків

7
21

Спеціальностей

21
600

Вартість від

600 €

Сопотська Вища Школа

м. Сопот , Польща Показати на карті

Сопотська Вища Школа

Місто: м. Сопот
Форма власності: Приватний
Вартість від: 600 €

Сопотська Вища Школа (пол. Sopocka Szkoła Wyższa z siedzibą w Sopocie, раніше - Wyższa Szkoła Finansów i Rachunkowości w Sopocie) - популярний приватний університет на березі Балтійського моря. З 2000 року готує висококваліфікованих спеціалістів у галузях економіки, бізнесу та архітектури.

Факультети та спеціальності Сопотської Вищої Школи

Сопотська Вища Школа - це 2 факультети та понад 20 спеціальностей. В університеті вивчають фінанси, бухгалтерський облік, економіку, європеїстику, бізнес, архітектуру та дизайн. Навчання проходить польською та англійською мовами. Навчальні програми ВНЗ розробляються у співпраці з представниками бізнесу та випускниками. На думку керівництва університету, такий підхід дозволяє максимально підготувати студентів до професійної діяльності та соціально-економічних реалій. Лекції та практичні заняття проходять в невеликих групах (8-15 осіб), що забезпечує індивідуальний підхід викладача до кожного окремого студента.

Викладацький склад Вищої Школи у Сопоті - це 130 висококваліфікованих наукових працівників. Важлива роль у навчальному процесі належить практичній складовій - лекції читають викладачі з прикладним досвідом, а заняття проходять в обладнаних за останнім словом техніки лабораторіях. Крім того, студенти проходять 3-місячні стажування на підприємствах Гданська (Сопот разом з Гдинею та Гданськом утворюють потужну агломерацію Тримісто). Серед компаній, які приймають на практику студентів, такі гіганти як Kemira, Arla, Bayer.

Міжнародна співпраця та вартість навчання в Сопотській Вищій Школі

Міжнародна співпраця представлена участю в програмі Erasmus+ та програмами подвійного диплому. В рамках Erasmus+ можна частину року здобувати освіту в іншій країні Західної Європи. Щодо програм подвійного диплому, то Сопотська Вища Школа виступає не основним ВНЗ, а приймаючою стороною. Це означає, що студенти ВНЗ-партнерів з України та Росії мають можливість основний час навчатися в своїй країні, приїжджати до Сопота лише на кілька тижнів в рік, а в результаті отримати дипломи двох університетів.

Вища освіта в Європі доступна українцям і вартість навчання в Сопотській Вищій Школі ще раз це підтверджує. Навчальний рік коштує від 600 євро (залежно від обраної спеціальності).

Власних гуртожитків Вища Школа у Сопоті не має і рекомендує студентам шукати житло в більш дешевих Гдині та Гданську (зручний транспортний зв’язок Триміста нівелює всі незручності, пов’язані з  відстанню). Клієнтам Проекту “Освіта без кордонів” пошук житла дискомфорту не створює , адже ми допомагаємо підібрати оптимальний варіант.

Відчуваєш себе майбутнім бізнесменом, архітектором чи дизайнером? Відчуй переваги навчання в Європі: Сопотська Вища Школа - хороший варіант для здобуття освіти. Консультанти Проекту “Освіта без кордонів” з радістю нададуть відповіді на всі запитання - телефонуй, пиши, або залишай заявку на сайті.

Поділитися:

Новини