2

Факультетів

2
4

Напрямків

4
25

Спеціальностей

25
1600

Вартість від

1600 €

Академія Військово-Повітряних Сил у Дембліні

м. Демблін , Польща

Академія Військово-Повітряних Сил у Дембліні

Місто: м. Демблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 1600 €

Академія Військово-Повітряних Сил у Дембліні або Школа Орлят (Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie, Szkoła Orląt) - польський військовий університет, який входить до складу Військово-Повітряних Сил Польщі. Знаходиться неподалік Любліна. Готує професійних військових для потреб Збройних Сил Польщі. Також академія готує персонал для обслуговування служб цивільної авіації, управління аеропортами, готує цивільних пілотів та спеціалістів із авіаційної логістики та навігації. Сучасну назву отримав у 2018 році, рішенням Міністра Національної Оборони Польщі. Раніше академія мала назву - Вища Офіцерська Школа Військово-Повітряних Сил в м. Демблін.

Навчальна пропозиція для іноземців (факультети та спеціальності, вартість навчання)

На військових напрямках навчання іноземні студенти не можуть вчитись, проте університет має широку пропозицію навчання і для цивільних осіб.

Кандидати можуть обрати один з двох факультетів - авіаційний факультет (напрямки: авіація і космонавтика та навігація) вартість навчання на якому стартує від 2000 євро/рік та факультет авіаційної безпеки (напрямки: логістика та національна безпека) з вартістю в 1600 євро/рік. Детальну інформацію з розподілом на спеціальності Ви знайдете у вкладках бакалаврат та магістратура.

Навчальний процес та практика

Процес навчання дуже різноманітний і відрізняється від класичного університетського. Більшість занять проводиться у спеціалізованих осередках. Головним з них є Академічний Навчальний Центр із Авіаційної Підготовки, де готують майбутніх пілотів реактивних і транспортних літаків, а також пілотів вертольотів. Центр Підготовки має в своєму розпорядженні пристрої моделювання та симуляції польоту (FSTD), крім того в академії є своя база літаків та вертольотів різних типів, на яких відбуваються практичні заняття.

Серед інших найважливіших центрів підготовки академії:

  • Центр підготовки операторів безпілотних літальних апаратів.
  • Центр навігаційної підготовки, де використовується два види симуляторів: IKS-80 Oberon та RDS-15.
  • Навчальний центр підготовки персоналу для обслуговування повітряного руху.
  • Центр іноземних мов, який є єдиним в Польщі осередком, який проводить курс “Авіаційної фразеології для авіаперсоналу та диспетчерів повітряного руху”.  
  • Навчальний центр підготовки фахівців контролю повітряного простору.

Для студентів цивільних напрямків навчання доступна обмінна програма ERASMUS+ в рамках якої можна поїхати на навчання або практику в Чехію, Словаччину, Болгарію, Литву, Естонію, Австрію, Іспанію чи Францію.

Інфраструктура університету та гуртожитки

Основною відмінністю Академії Військово-Повітряних Сил у м. Демблін від класичного університету є те, що це військовий об’єкт і вхід на територію відбувається тільки по пропусках.

Навчальний заклад має 3 власних гуртожитки. Вартість проживання складає в середньому 400-450 злотих/місяць. На базі університету є студентська їдальня, де можна поїсти за невелику ціну, наприклад, сніданок коштує в середньому 12 зл., обід - 14 зл., вечеря - 10 зл.

Хотілося б відмітити спортивну базу школи. З огляду на специфіку навчання і підготовку професійних військових, рівень фізичної підготовки яких повинен бути на дуже високому рівні, академія робить великі інвестиції та постійно розвиває спортивну дидактичну базу: великий критий басейн із трибунами, три повнорозмірних гімнастично-спортивних зали, тренажерний зал. Для майбутніх пілотів - лабораторія стрес-тестів та зал обладнаний тренажерами льотної підготовки (LGPS). Серед популярних спортивних секцій - баскетбол, футбол, легка атлетика, волейбол, дзюдо та спортивний туризм.

Якщо Ваша мрія робота в авіаційній галузі, то Військова Академія в Дембліні - це заклад, який дозволить Вам її реалізувати.

Поділитися:

Новини