3

Факультетів

3
18

Напрямків

18
25

Спеціальностей

25
1830

Вартість від

1830 €

Медичний університет в Білостоці

м. Білосток , Польща

Медичний університет в Білостоці

Форма власності: Державний
Вартість від: 1830 €

Медичний Університет у Білостоці (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (UMB) - це один з найкращих державних медичних ВНЗ Польщі. Заснований у 1950 році.

5 причин вступити до Медичного Університету у Білостоці

  1. Отриманий в UMB диплом визнається іншими державами світу. Це ключик до кар’єри в міжнародному масштабі.
  2. Можливість навчатись польською або англійською мовою.
  3. Навчання в невеликих групах, що дозволяє максимально ефективно засвоїти теоретичний та практичний матеріал.
  4. Сучасні лабораторії та обладнання, а також високі стандарти умов проживання в гуртожитках Медичного Університету у Білостоці.
  5. Навчання в інтернаціональному середовищі: крім поляків, тут здобувають освіту студенти з Норвегії, Швеції, Іспанії, Білорусії та багатьох інших країн.

Факультети та спеціальності Медичного Університету у Білостоці

В UMB у Білостоці діють три факультети: лікарської справи, фармацевтичний та наук про здоров’я. Тут можна опанувати один з 15 напрямків, серед яких традиційні - лікарська справа, сестринська справа, фізіотерапія, а також інноваційні - дієтологія, медична аналітика та біостатистика. В університеті навчаються 5000 студентів і кожен десятий є іноземцем. Абітурієнти з інших країн обирають акушерство, косметологію, навчання на медсестру в Польщі. Разом з тим, найпопулярнішим напрямком залишається лікарська справа. Викладацький склад університету - 800 наукових працівників з числа теоретиків і практиків медичної сфери.

Вартість навчання в Медичному Університеті в Білостоці для іноземців стартує від 1580 євро за рік. Отримати вищу медичну освіту в Польщі безкоштовно можуть власники Карти Поляка (вступ відбувається на рівних правах з громадянами цієї країни).

Центр науки і медичних досліджень

UMB не просто готує кваліфіковані кадри для сфери охорони здоров’я, це ще й потужний центр інноваційних досліджень, запатентованих винаходів та практичної медицини. Важливим проектом ВНЗ є Białystok Plus - дослідження щодо виявлення цивілізаційних хвороб (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, ішемічна і коронарна хвороби серця) на ранніх стадіях їх розвитку. Також, UMB активно приймає участь у створені еталонної моделі діагностики раку в рамках проекту Strategmed.

До науково-дидактичної бази університету, серед іншого, входять сучасна клінічна лікарня, Єврорегіональний фармацевтичний центр, Центр експериментальної медицини, Центр інноваційних досліджень, Центр біоінформатики та аналізу даних, лабораторія молекулярної візуалізації та Центр медичного моделювання.

Вища медична освіта в Європі стає ближчою з Проектом “Освіта без кордонів”. Залишай заявку на сайті та отримай детальну консультацію про можливості навчання у Польщі для українців.

Поділитися:

Новини