2

Факультетів

2
12

Напрямків

12
37

Спеціальностей

37
1150

Вартість від

1150 €

Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1150 €

Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie) - це недержавний ВНЗ, що розпочав свою роботу в 2000 року і проводить набір на І та ІІ ступінь навчання. Крім того WSSP має пропозиції післядипломного навчання. Кандидати можуть обрати, як стаціонарну форму навчання, так і заочну. ВНЗ є найбільш популярним серед іноземців університетом Люблінського воєводства та міста Люблін. Крім академічного навчання університет організовує курси мови жестів та курси гідів.

Набір студентів проводиться на три факультети:

  • Факультет Англомовного Навчання.
  • Факультет Наук Про Здоров'я.
  • Факультет Туризму та Фізичного Виховання.

Академія Прикладних Наук Вінцента Поля пропонує як польськомовне навчання, так і напрямки англійською мовою викладання, що робить університет популярним серед студентів зі всіх куточків світу.

Університет має прекрасну матеріально-технічну базу. Заняття проходять у новому будинку, який спеціально побудований під академічні потреби і зданий в експлуатацію в 1999 році. ВНЗ має фізіотерапевтичний та косметичний кабінети, хімічну лабораторію, установи готельного бізнесу, гастрономічних послуг, географії та інформатики, кабінети масажу та кінезотерапії. На території WSSP знаходяться спортивні об'єкти (зал для спортивної гімнастики та вправ на тренажерах, зал для рухових занять, басейн та зал для спортивних ігор. Частина об'єктів має моніторинг та кліматизацію). По території цілого університету працює комп'ютерна мережа, яка має доступ до Інтернету.

З 2010 року при університеті відкрито надсучасний комплекс - Центр Академічної Фізіотерапії, яким можуть користуватись як студенти WSSP, так і інші мешканці м. Люблін. До потреб студентів бібліотека, яка налічує близько 20 тис. примірників. ВНЗ має своє власне видавництво.

Університет WSSP дбає про українських студентів. Кожного року, у другій половині вересня, перед початком навчання організовується безкоштовний курс польської мови для студентів першого року. Академія Прикладних Наук Вінцента Поля немає своїх власних гуртожитків, але студенти Проекту "Освіта без кордонів" проживають в дуже комфортних приватних гуртожитках за декілька хвилин від університету та центру м. Люблін. Відгуки наших студентів про Академію Прикладних Наук Вінцента Поля Ви можете переглянути тут.

В WSSP дуже розвинена та популярна програма Erasmus+. Студенти мають змогу поїхати на семестрове навчання або на практику на канікулах. Університет має підписані партнерські умови із більш ніж 50 вищими навчальними закладами Європи та світу. В рамках програми студенти мають змогу отримувати дофінансування від 300 до 600 євро на місяць. В 2015/2016 навчальному році можливістю скористалось 12 студентів, які поїхали отримувати освіту до Іспанії, Фінляндії та Португалії. Ще 31 студент отримав можливість поїхати на практику.

З грудня 2021 Університет Суспільно-Природничих Наук в Любліні (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie) змінив свою назву на Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні (Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie).

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Академія Прикладних Наук Вінцента Поля в Любліні, умови вступу та варіанти проживання - завітайте в одне з наших представництв в Україні або заповніть заявку у нас на сайті.

Поділитися:

Новини