Навчальні заклади Ополе. Унiверситети Ополе

ВУЗи

ВУЗів

2
Факультети

Факультетів

17
Напрямки

Напрямків

84
Спеціальності

Спеціальностей

247

Вищі навчальні заклади - Ополе

Університети Ополе: успіх починається з хорошої освіти

Навчальні заклади Ополе. Унiверситети Ополе

Ополе (пол. Opole) - одне із найдавніших міст Польщі, важливий культурний та науковий центр країни. Університети Ополе щороку відвідують близько 25 тисяч студентів, майже половина з них вивчає бізнес, менеджмент, інженерні та ІТ-напрямки. Абітурієнти обирають Ополе за затишок європейського містечка, високу якість освіти, зручну інфраструктуру, широку мережу роботодавців та одні з найнижчих у країні витрати на проживання. У місті функціонують 3 державних університети, 1 приватний та 2 філії ВНЗ з інших регіонів. Найбільше студентів навчається в Опольському Університеті (8600) та Опольській Політехніці (6400).

Ополе - столиця пісенного мистецтва

Місто є найбільшим культурним центром Опольського воєводства. З 1963 року тут  проходить Національний фестиваль польської пісні. Він є настільки популярним серед туристів та місцевих мешканців, що місто називають польською столицею пісні. З 2009 року в Ополе працює ще й однойменний музей. Мистецьке життя міста пропонує цікаві події - фестиваль Opole Theatre Confrontations - Polish Classics, Ogólnopolski Festiwal Filmów Niezależnych Opolskie LAMY, Międzynarodowe Dni Młodej Dramaturgii ODRAMA, Польський фестиваль лялькових театрів.

В Ополе сприятливі умови для залучення інвестицій, завдяки чому зростають кількість роботодавців і якість життя мешканців. У міжнародних та національних рейтингах Ополе отримує високі оцінки та позитивні відгуки:

  • п’яте місце серед польських місту рейтингу “Doing Business 2015”;
  • друге місце в рейтингу польських міст, привабливих для бізнесу за версією Forbes (2015);
  • друге місце в загальнопольському рейтингу міст, які сприяють розвитку освіти (2017);
  • Опольське воєводство зайняло восьме місце у рейтингу “European Cities and Regions of the Future 2018/19” в категорії “Small European Regions of the Future” за версією Financial Times.

Окрім насиченої культурної програми, Ополе пропонує студентам університетів активний відпочинок. Тут багато велосипедних маршрутів, зелених та рекреаційних зон. Популярними є муніципальний парк острова Болко, набережна Млинувка, парк Наддззанскі та один із найкрасивіших у країні зоопарк. У переліку спортивних та оздоровчих закладів міста штучний льодовий каток Торополь, 50-метровий критий басейн “Wodna Nuta” і 25-метровий відкритий плавальний басейн “Błękitna Fala”, боулінг, фітнес-клуби, тренажерні зали та сучасний спортивний стадіон.

Скільки коштує навчання в Ополе та які його переваги?

Вартість навчання у ВНЗ  Ополе стартує для іноземців від 800 євро на рік. Зменшити цю суму можна шляхом отримання стипендії місцевих органів влади, польського уряду або конкретного ВНЗ. 

Karta Polaka дає власникам можливість навчатись польською мовою у державних університетах Ополе безкоштовно.

Студентам державних та приватних університетів Ополе доступні міжнародні програми обміну. Найпопулярнішою є Erasmus+, що  дозволяє повчитись в іншому ВНЗ Європи без додаткової плати за таке навчання.

Діловий світ Ополе активно співпрацює з наукою. Університети забезпечують бізнес випускниками затребуваних спеціальностей, а бізнес спонсорує заняття, обладнання лабораторій, сприяє проходженню студентами практик та стажування. Кількість роботодавців на 1000 населення в Ополе одна з найвищих у Польщі і з цієї причини багато студентів обирають місто для навчання, роботи та життя. Серед компаній, представлених в Ополе  - NUTRICIA, Zott Polska Sp. z o.o, Remak S. A.,Energomet Sp. z o.o.,Schiedel Sp. z o.o.,Auto Power Electronic, Polaris. При університетах міста діють Центри кар’єри, у яких студентам безкоштовно надається професійна допомога у пошуку місця для практики і роботи.

Ще більше цікавого про життя та навчання в Ополе:

  • Перша згадка про місто датується 845 роком.
  • Ополе знаходиться за 94 км від Вроцлава та за 110 км від Катовіце.
  • В Ополе є залізничний вокзал. До найближчого міжнародного аеропорту - 100 км (Вроцлавський Аеропорт).
  • Понад 90% студентів університетів Ополе володіють англійською мовою і понад 55% - німецькою.
  • Туристи приїжджають до Ополе побачити: П'ястовську вежу; Грошовий міст; Опольську венецію; Старе місто; зоопарк.
  • Приблизні місячні витрати студента університетів Ополе: від 400 PLN коштує проживання у дво- чи тримісних кімнатах гуртожитків, від 700 PLN - проживання у приватних помешканнях; від 500 PLN - харчування; від 50 PLN  - місячний проїзний квиток громадським транспортом.

Навчайся в Ополе з проектом “Освіта без кордонів”!

Навчання в університетах Ополе - це якісна освіта в місті, яке атмосферою нагадує класичні студентські міста Франції, Італії та Німеччини. Диплом тутешніх ВНЗ засвідчує високий рівень підготовки випускника, визнається в інших країнах та відкриває широкі перспективи для працевлаштування. Проект “Освіта без кордонів” уже понад 10 років допомагає абітурієнтам з України стати студентами польських ВНЗ. Ми пропонуємо індивідуальний підхід у підборі оптимальних університету, напрямку та спеціальності, надаємо повний спектр послуг у супроводженні процесу вступу та навчання. Більш ніж 3000 випускників уже скористались перевагами європейської освіти. Приєднуйтесь, відкривайте для себе світ можливостей!