11

Факультетів

11
68

Напрямків

68
164

Спеціальностей

164
1200

Вартість від

1200 €

Опольський Університет

м. Ополе , Польща Показати на карті

Опольський Університет

Місто: м. Ополе
Форма власності: Державний
Вартість від: 1200 €

Опольський Університет (Uniwersytet Opolski (UO) - популярний державний ВНЗ в Опольському воєводстві Польщі. Заснований у 1994 році шляхом злиття Державної Вищої Педагогічної Школи та філії Католицького Університету Любліна. Тут здобувають освіту в областях природничих, точних, гуманітарних, соціально-економічних наук та мистецтва.

Факультети та спеціальності в Опольському Університеті

Опольський Університет - це 9 факультетів та понад 50 напрямків навчання. Перелік програм досить широкий і відповідає вимогам ринку праці. Крім звичних спеціальностей в університеті пропонують опанувати такі: мова бізнесу, англійська мова в громадській комунікації, міжнародна безпека, спеціальна педагогіка, фізика в криміналістиці, відновлювальні джерела енергії та харчова аналітика.

В університеті щороку навчаються до 9000 осіб, з них 600 є іноземцями (500 - з України). Найчастіше сюди приїжджають вивчати філологічні напрямки, політологію та міжнародні відносини. Навчання проходить польською або англійською мовою. Міжнародна співпраця Опольського Університету представлена участю в програмах Erasmus+ та Studia Europa Master.

В університеті стверджують: тут можна вивчати світ від ери динозаврів до надсучасних технологій. Так, студенти-історики долучаються до палеонтологічних розкопок поблизу Ополе (саме тут були зроблені сенсаційні відкриття щодо динозаврів тріасового періоду). Натомість, студенти-медики використовують у навчанні новітні технології, як от апарат “Віртуальне серце” або сучасні симулятори в Медичному центрі моделювання.

Вартість навчання для іноземців у Опольському Університеті стартує від 600 євро за семестр. Традиційно, отримати безкоштовно вищу освіту в Польщі можуть власники Карти Поляка з гарними оцінками в українському атестаті.

Студентське життя та гуртожитки в Опольському Університеті

Студенти навчаються в сучасних, добре обладнаних будівлях, а бібліотека ВНЗ є найбільшою науковою бібліотекою в Опольському воєводстві. Академічне містечко Опольського Університету знаходиться неподалік центру міста. На території кампусу розташовані чотири доми студентів: Мровисько, Шпойник, Кмітич і Нечич. Останній є найвищим студентським гуртожитком Польщі. Також, у кампусі є спортивний майданчик та тренажерний зал.

Свої хобі студенти реалізують у Студентському культурному центрі, в університетських ЗМІ (Gazeta Studencka, інтернет-телебачення SetA, Radio Sygnały), наукових клубах, спортивних секціях та самоврядуванні.

Ополе - одне з найдешевших для життя міст Польщі. А ще дуже студентське - процент останніх до чисельності населення тут чи не найвищий у країні. За своєю атмосферою та інфраструктурою Ополе можна сміливо віднести до класичних університетських міст Європи. Опольський Університет гармонійно доповнює позитивні враження від міста. Вже мрієш вирушити сюди на навчання? Залишай заявку і дізнайся більше про те, як з Проектом “Освіта без кордонів” відкрити світ якісної європейської освіти.

Поділитися:

Новини