6

Факультетів

6
22

Напрямків

22
83

Спеціальностей

83
740

Вартість від

740 €

Опольська Політехніка

м. Ополе , Польща Показати на карті

Опольська Політехніка

Місто: м. Ополе
Форма власності: Державний
Вартість від: 740 €

Опольська Політехніка (Опольський Державний Політехнічний Університет, пол. Politechnika Opolska) - державний польський університет. Заснований у 1966 році. Тут можна отримати вищу освіту технічного профілю, а також освіту в областях економіки, управління та фізичного виховання.

Факультети, спеціальності та вартість навчання в Опольській Політехніці

В Опольському Політехнічному Університеті діють 7 факультетів, що пропонують понад 25 навчальних напрямків. Мови викладання - польська та англійська. Тут здобувають освіту понад 8000 студентів з Польщі та інших держав. Університет є популярним серед українських абітурієнтів: з 300 іноземних студентів 250 є українцями. Сюди приїжджають вивчати туризм і рекреацію, інформатику, управління, фізіотерапію, будівництво, механіку та будову машин. Викладацький склад університету - 500 кваліфікованих викладачів.

Міжнародна співпраця представлена участю в популярних програмах мобільності (Erasmus+) та тісною співпрацею з американськими освітніми центрами (щороку спільно з Illinois State University організовується літня школа).

Знайти місце практики, стажування та першої роботи допомагає Бюро Кар’єр при Опольській Політехніці. Бізнес-партнерами університету є West Technology & Trading Polska, Global BD Trading, TEB Edukacja, Adient Poland та інші.

Вартість навчання в Опольській Політехніці для іноземців стартує від 860 євро за рік і це одна з найвигідніших пропозицій серед державних ВНЗ Польщі. Власники Карти Поляка користуються правом вступати на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Опольської Політехніки

Університет постійно інвестує кошти в оновлення дидактичної бази. Студенти Опольської Політехніки навчаються в сучасних аудиторіях та лабораторіях, мають справу з інноваційними симуляторами та робототехнікою.

Гуртожитки Опольської Політехніки щороку стають домівкою для 1000 студентів. Тут є все необхідне для комфортного проживання за доступною ціною.

Студентське життя у вільний від навчання час вирує. Всупереч стереотипним уявленням про шахи як єдиний вид спорту для студентів-техніків, тут діють більш ніж 30 спортивних секцій. Гордістю та відомим випускником Опольської Політехніки є олімпієць Збігнев Бродка.

Дізнайся більше про навчання в Опольському Політехнічному Університеті - залишай заявку на сайті або звертайся за контактами представництв Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини