4

Профілів

4

Комплекс Шкіл ім. Яна Кошица Віткевича в Казімежі-Дольному

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym

Казімеж-Дольний , Польща Показати на карті

Комплекс Шкіл ім. Яна Кошица Віткевича в Казімежі-Дольному

Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комлекс Шкіл ім. Яна Кошица Віткевича в Казімєжу-Дольномому (Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym) - це польський державний середній навчальний заклад, який приймає на навчання учнів після польських гімназій та українського 9 або 10 класу. Діти мають можливість отримати професійну та загальну середню освіту.

ОПИС, ІСТОРІЯ ТА СТРУКТУРА ШКОЛИ

Історія Комплексу Шкіл ім. Яна Кошица Віткевича в Казімєжу-Дольному розпочалася у 1918, коли знаменитий архітектор Ян Кошиц Віткевич заснував Школу Будівельної Промисловості в м. Наленчув, яку через рік перенесено до Казімєжа Дольного і яка функціонує тут до тепер. Протягом свого існування навчальний заклад не раз змінював свою назву та напрямки навчання за яким готує учнів.  

На даний час до складу Компексу Шкіл ім. Віткевича входять три навчальних заклади:

  1. Технікум.
  2. Професійна школа.
  3. Загальноосвітня школа для дорослих.

Найбільш підходящим для навчання в Польщі після 9 чи 10 класу української школи є технікум, в якому можна отримати, як загальну середню освіту, так і фах. Інформацію про відмінності між різними типами польських середніх навчальних закладів можна переглянути тут

У технікумі Віткевича можна опанувати такі спеціальності:

  • Технолог-логіст.
  • Технолог-спедитор.
  • Технолог торгівлі.
  • Технолог готельного бізнесу.
  • Технолог туристичного обслуговування.

Найбільшою популярністю серед наших учнів користуються: технолог-логіст та технолог готельного бізнесу.

ШКІЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА ТА ПРАКТИКИ

В процесі професійного навчання особлива увага приділяється не тільки теоретичним знанням, а і практичним. У школі створені спеціальні лабораторії для навчання логістів та майбутніх спеціалістів із готельного бізнесу. Так, наприклад, в лабораторії готельного бізнесу містяться комп’ютери із спеціальним професійним програмним забезпеченням, яке використовується для обслуговування гостей готелів, а логістична лабораторія обладнана таким чином, що максимально імітує складське приміщення.

Унікальною особливістю Школи у Казімєжі Дольному є реальні практики для учнів, які ще і оплачуються. У 2005 році було підписано партнерський договір із німецьким містечком Штауфен (Staufen), а у 2007 з німецькою компанією ZIHOGA. В рамках співпраці для учнів спеціальності готельний бізнес організовуються закордонні платні практики (оплата складає близько 350 євро/місяць, а дорожні витрати компенсуються), якими щороку користуються від 4 до 10 повнолітніх учнів.

Також з 2009 року учні мають можливість проходити практики на пасажирських поромах Unity Line, які базуються на Балтійському Морі.

Ще однією чудовою можливістю удосконалити теоретичні знання є практики в рамках програми Erasmus +, які також проходять в Німеччині.

ПРОЖИВАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ ТЕХНІКУМУ В КАЗІМЄЖІ-ДОЛЬНОМУ

Обов’язковою умовою кожного польського середнього навчального закладу є те, що неповнолітні учні-іноземці повинні проживати в інтернаті під наглядом вихователів. На території школи в Казімєжі Дольному є інтернат, де проживають та харчуються наші учні. Кімнати 2-, 3- та 4-місні. Оплата за проживання складає близько 56 злотих/місяць, оплата за три разове харчування в їдальні інтернату становить близько 10 злотих/день.  

Учні, які проживають в інтернаті мають доступ до мережі WI-FI, доступ до шкільного гімнастичного та тренажерного залу. В інтернаті є невеличке кухонне приміщення. Кожен учень завжди може розраховувати на безкоштовну допомогу в науці від вихователя інтернату.

Отже, якщо Ви хочете отримати якісну професійну освіту в галузі логістики чи готельного бізнесу в мальовничому містечку Люблінського Воєводства та ще і з можливістю проходити практику в найрозвиненішій країні Європи, залишайте заявку на сайті або звертайтесь в одне із наших представництв в Україні.

Поділитися:

Новини