6

Профілів

6

Комплекс Загальноосвітніх та Технічних Шкіл ім. Яна Павла II в м. Ліпску

http://zsoit-lipsko.pl

Ліпск , Польща

Комплекс Загальноосвітніх та Технічних Шкіл ім. Яна Павла II в м. Ліпску

Місто: Ліпск
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Загальноосвітніх та Технічних Шкіл ім. Яна Павла II в м. Ліпску  - польський середній навчальний заклад, який знаходиться у м. Ліаску та приймає на навчання українських школярів після 9-го класу. Школа була заснована у 1949/50 році і зараз є однією із найпопулярніших міжнародних шкіл Підляського воєводства.

Навчальна пропозиція 

До складу освітнього комплексу входить два навчальних заклади:

  1. Загальноосвітній ліцей (медичний та гуманістичні профілі). Навчання триває чотири роки. По закінченню ліцею учень повинен здати матуральні екзамени (аналог нашого ЗНО) для того, щоб мати можливість продовжити навчання у ВНЗ.
  2. Технікум, в якому навчання триває п'ять років і де можна отримати професію. Напрями підготовки - харчування та гастрономія; готельний бізнес; програмування та кіберспорт (2D та 3D ігри). Після закінчення технікуму учень може працювати за фахом або вступати до університету.

Для українських учнів у ліцеї та технікумі  додатково викладають польську мову. 

Умови навчання та практики

Шкільна інфраструктура - це лабораторії, які спеціально обладнані для навчання фахових предметів, наприклад, три інформатичних класи,  готельна та гастрономічна студії,  

Крім безпосереднього практично орієнтованого навчання у школі в Ліпску, учні мають можливість проходити закордонні практики та стажування  Німеччині.

Проживання учнів:

Обов’язковою умовою кожного польського середнього навчального закладу є те, що неповнолітні учні-іноземці повинні проживати в інтернаті під наглядом вихователів. На території школи в Ліпску є інтернат, де проживають та харчуються наші учні. Кімнати 2-, 3- та 4-місні. Оплата за проживання складає близько 100 злотих/місяць, оплата за три разове харчування в їдальні інтернату становить близько 13 злотих/день.  

Учні, які проживають в інтернаті мають доступ до мережі WI-FI, доступ до шкільного гімнастичного та тренажерного залу. В інтернаті є невеличке кухонне приміщення. Кожен учень завжди може розраховувати на безкоштовну допомогу в науці від вихователя інтернату.

Отже, якщо Ви хочете отримати якісну професійну освіту  в мальовничому містечку Підляського Воєводства та ще і з можливістю проходити практику в Німеччині, залишайте заявку на сайті або звертайтесь в одне із наших представництв в Україні.Поділитися:

Новини