Полонійний загальноосвітній ліцей KLASYK
01.04.2026
31.03.2025
10.03.2025
Величезне дякую ОБК за допомогу з вибором та вступом мого сина Андрія до KLASYK у Варшаві.
Навчання в Полонійному загальноосвітньому ліцеї «KLASYK» залишило у мене дуже позитивні враження. Тут створені комфортні умови для навчання, уважні та професійні вчителі, які дійсно зацікавлені в результатах учнів. Особливо ціную індивідуальний підхід, підтримку та доброзичливу атмосферу в ліцеї.
11.11.2023
Закончил в прошлом году, теперь в универ поступил без проблем, спасибо Лицею!!!
06.09.2023
Учусь второй год. Очень нравится качество обучения, все здают матуру и поступают в вузы, кто хочет. Хорошие отзывчивые учителя и воспитатели, кормят вкусно, все нужное есть!
Додати відгук