7

Профілів

7

Комплекс Сільськогосподарських Шкіл в Кіянах

Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

Кіяни , Польща Показати на карті

Комплекс Сільськогосподарських Шкіл в Кіянах

Місто: Кіяни
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Сільськогосподарських Шкіл в Кіянах (пол. Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach) - державна школа, де можна отримати загальну середню та професійну освіту. Приймає на навчання в Польщі українських школярів після 9 та 10 класу. Знаходиться неподалік Любліна. Географічно відноситься до повіту Ленчна.

Навчальна пропозиція Комплексу Шкіл у Киянах:

  • Загальноосвітній ліцей лінгвістичного спрямування.
  • Технікум, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: технолог інформатик, ландшафтний дизайнер, технолог механізації сільського господарства та агротроніки, технолог обладнання та систем відновлювальної енергетики, технолог агробізнесу, технолог послуг громадського харчування, технолог готельного бізнесу та технолог туристичного обслуговування.
  • Професійна школа з кваліфікаціями: автомеханіка, повара, кондитера, пекаря, водія-механіка, фермера та слюсаря.

У випадку технікуму навчальний план включає в себе блок загальноосвітніх та блок фахових предметів, у випадку ліцею - тільки загальноосвітніх, а у випадку професійної школи тільки фахових. Як іноземну, в технікумі можна вивчати англійську або німецьку мову. Для українців доступні також додаткові заняття із польської мови.

Учні, які хочуть займатись спортом можуть записатись в секцію волейболу або футболу.

Додатково під час навчання, всі бажаючі можуть безкоштовно пройти курс на отримання водійського посвідчення категорії B, організований при школі.

Інфраструктура, практики та освітня співпраця

Школа має добре розвинену базу для навчання, яка з кожним роком покращується і розвивається: спеціалізовані класи, бібліотека із залом для читання, новий гімнастичний зал зі стіною для скелелазіння, тренажерний зал, комплекс майданчиків “Orlik”.

Практичні заняття проходять в спеціально обладнаних лабораторіях. Наприклад, заняття учнів спеціальності готельний бізнес та громадське харчування проходять у харчових студіях (аналог кухонного приміщення закладів громадського харчування).

Важливою частиною навчання є позашкільні практики. Вони бувають оплачувані і неоплачувані, на території Польщі або закордоном. В рамках проекту Erasmus+, найкращі учні можуть попрактикуватись у сонячній Греції. На території Польщі практики організовуються в основному на підприємствах Люблінського воєводства.

Варто відмітити і освітню співпрацю технікуму в Кіянах. Партнерами школи є Університет Природничих Наук в Любліні, сільськогосподарська школа в Білорусі, Державний Університет в Барановичах (Білорусь).

Де проживають та як проводять вільний час учні технікуму в Кіянах?

Технікум в Кіянах має свій інтернат, де обов'язково повинні проживати всі іноземні учні, які бажають отримати середню освіту в Польщі. Кімнати на 2-, 3 або 4 особи. Вартість проживання становить близько 30 злотих/місяць. Харчуються діти також в інтернаті, де є учнівська їдальня. Оплата складає близько 10 злотих/день.

В інтернаті є все необхідне для навчання та проживання. Учні живуть під наглядом вихователів.

Що стосується дозвілля, то воно доволі активне. Часто організовуються екскурсії (культурні та інтеграційні). В школі популярні гуртки за інтересами. На вихідних діти часто відвідують сусідній Люблін.

Технікум в Кіянах - це можливість отримати затребувані і актуальні професії. Якщо Ви бажаєте зробити перший крок у світ інформатики, гастрономічного бізнесу чи мрієте бути ландшафтним дизайнером, Вам сюди.

Поділитися:

Новини