Факультетів

6

Напрямків

23

Спеціальностей

81

Вартість від

1100 €

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського у Кракові (Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie) - це один з найбільших та найкращих приватних університетів у Польщі, що підтверджується різними рейтингами польських університетів. Академія Моджевського була заснована у 2000 році і розпочала свою діяльність, як Краківська Школа Вища ім. Анджея Фрича Моджевського. У 2009 році університет змінив назву на - Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського, що стало наслідком постійного розвитку наукової, академічної та технічної бази ВНЗ. На даний час тут навчається більше 18 тис. студентів.

Від багатьох років згідно рейтингу, рейтингового агенства Perspektywy, Академія Моджевського займає перше місце серед приватних ВНЗ в Малопольському воєводстві. У 2015 році академія отримала спеціальну нагороду - Аванс Року. У 2016 році зайняла 6 місце в рейтингу всіх приватних вищих навчальних закладів у Польщі. У 2013-2015 роках Факультет Права, Адміністрації та Міжнародних Відносин займав перше місце  серед рейтингу приватних університетів Польщі. З червня 2013 року диплом напрямку "Архітектура" Краківської Академії визнається у всіх країнах ЄС, тим самим ВНЗ став першим недержавним університетом у Польщі, чий диплом отримав підтвердження ЄС. Таке право мають лише 8 факультетів архітектури в Польщі.

З кожним роком все краще і краще випускників Академії Моджевського оцінюють роботодавці, підтвердженням чого є входження KA, вже декілька років підряд, в трійку кращих приватних університетів Польщі згідно рейтингу серед роботодавців.

Навчання в Краківській Академії можливе на 7 факультетах:

  • Факультет Психології та Гуманітарних Наук.
  • Факультет Архітектури та Мистецтва.
  • Факультет Лікарської Справи та Наук про Здоров'я
  • Факультет Наук про Безпеку.
  • Факультет Права, Адміністрації та Міжнародних Відносин.
  • Факультет Управління та Суспільної Комунікації.
  • Філіал Академії в Тинах.

Для кращих студентів Краківська Академія має внутрішні стипендійні програми. Наприклад, від другого року навчання є можливість отримувати стипендію студентам, які мають кращі результати в навчанні або Премія ім. Анджея Фрича Моджевського, яка надається кращим студентам та випускникам ВНЗ. Існує і різного роду матеріальна допомога для студентів, наприклад, соціальні стипендії, стипендії за результати в навчанні або спорті, спеціальні стипендії для осіб з обмеженими можливостями, стипендія для оплати проживання.

Одним із чинників великої популярності Академії є міжнародна співпраця. ВНЗ є активним учасником програми Erasmus+, студентам пропонуються виїзди на семестрові навчання до партнерських ВНЗ за кордон, стажування та практики. У пропозиції університету є англомовна пропозиція, як на бакалавраті, так і на магістратурі та MBA-навчання.

Перед початком навчання для студентів-іноземців організовується курс польської мови. У рамках предмету "Фізичне виховання" студенти мають можливість вибрати один із запропонованих спортивних напрямків: аеробіка, настільний теніс, заняття в тренажерному залі, кінний спорт, карате, баскетбол, волейбол, футбол, міні-футбол, легка атлетика.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Краківську Академію та умови вступу заповніть, будь ласка, анкету нижче або зверніться в в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини