7

Факультетів

7
24

Напрямків

24
66

Спеціальностей

66
1960

Вартість від

1960 €

Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського

м. Краків , Польща Показати на карті

Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1960 €

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського у Кракові (Університет Моджевського, Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie) - це один з найбільших та найкращих приватних університетів у Польщі та Кракова, що підтверджується різними рейтингами польських університетів. Академія Моджевського була заснована у 2000 році і розпочала свою діяльність, як Краківська Школа Вища ім. Анджея Фрича Моджевського. У 2009 році університет змінив назву на - Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського, що стало наслідком постійного розвитку наукової, академічної та технічної бази ВНЗ. На даний час тут навчається більше 18 тис. студентів.

Від багатьох років згідно рейтингу агенства Perspektywy, Академія Моджевського займає перше місце серед приватних ВНЗ в Малопольському воєводстві. У 2015 році академія отримала спеціальну нагороду - Аванс Року. У 2016 році зайняла 6 місце в рейтингу всіх приватних вищих навчальних закладів у Польщі. У 2013-2015 роках Факультет Права, Адміністрації та Міжнародних Відносин займав перше місце  серед рейтингу приватних університетів Польщі. З червня 2013 року диплом напрямку "Архітектура" Краківської Академії визнається у всіх країнах ЄС, тим самим ВНЗ став першим недержавним університетом у Польщі, чий диплом отримав підтвердження ЄС. Таке право мають лише 8 факультетів архітектури в Польщі.

З кожним роком все краще і краще випускників Академії Моджевського оцінюють роботодавці, підтвердженням чого є входження KA, вже декілька років підряд, в трійку кращих приватних університетів Польщі згідно відгуків серед роботодавців. 

В 2019 році університет отримав дофінансування Європейського Союзу та пропонує безкоштовні програми англійською і польською мовою для абітурієнтів 2019/2020 року. Детальніше про це тут.

З 2019 року університет відкрив новий напрямок навчання "Акторство", який буде вивчатись на акторському факультеті.

Навчання в Краківській Академії можливе на 7 факультетах, які включають в себе більше 20 напрямків та більше 80 спеціальностей.

Для кращих студентів Краківська Академія має внутрішні стипендійні програми. Наприклад, від другого року навчання є можливість отримувати стипендію студентам, які мають кращі результати в навчанні або Премія ім. Анджея Фрича Моджевського, яка надається кращим студентам та випускникам ВНЗ. Існує і різного роду матеріальна допомога для студентів, наприклад, соціальні стипендії, стипендії за результати в навчанні або спорті, спеціальні стипендії для осіб з обмеженими можливостями, стипендія для оплати проживання. Відгуки наших студентів про Університет Моджевського Ви можете переглянути тут.

Одним із чинників великої популярності Академії є міжнародна співпраця. ВНЗ є активним учасником програми Erasmus+, студентам пропонуються виїзди на семестрові навчання до партнерських ВНЗ за кордон, стажування та практики. У пропозиції університету є англомовна пропозиція, як на бакалавраті, так і на магістратурі та MBA-навчання.

Вартість навчання в Академії Анджея Моджевського невисока. Ціна стартує від 550 євро за семестр.

Перед початком навчання для студентів-іноземців організовується курс польської мови. У рамках предмету "Фізичне виховання" студенти мають можливість вибрати один із запропонованих спортивних напрямків: аеробіка, настільний теніс, заняття в тренажерному залі, кінний спорт, карате, баскетбол, волейбол, футбол, міні-футбол, легка атлетика.

Університет Моджевського немає власних гуртожитків, проте ми забезпечуємо власних студентів місцями в хороших домах студента за ціною нижче ринкової.

Для того, щоб отримати детальну та безкоштовну інформацію про Краківську Академію та умови вступу залишайте анкету на сайті або зверніться в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

https://fb.watch/4SGvRfcKfl/


Поділитися:

Новини