УВАГА! Розпочинається олімпіада з будівництва!!!

  Дата публікації: 3 лютого 2014 р.

  Повідомляємо усіх наших клієнтів та партнерів, що з 3 лютого 2014 року розпочалася І Будівельна олімпіада!

   

  Організатори: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu  (MWSLiT) в партнерстві з Fundacją Central European Academy Studies and Certifications (Проект "Освіта без кордонів").

  Термін проведення:

  • I етап - 03.02.2014 - 20.04.2014; 
  • II етап - 25.04.2014 - 20.05.2014.

  Тема ОЛІМПІАДИ: Побудуй з нами своє майбутнє.

  Регламент

  • Перед кожним етапом Конкурсу учасник повинен зареєструватися на сайті (платформі), ознайомитися і схвалити правила участі. Кожен учасник Конкурсу отримує пороли і логін, які активуються відразу після входу на платформу Конкурсу. УВАГА: всі дані учасника вписуються буквами латинського алфавіта
  • Кожен учасник має право на одноразову реєстрацію на платформі Конкурсу. У разі підозри у багаторазової реєстрації на платформі Конкурсу, організатор залишає за собою право зняти учасника з Конкурсу.

  ПРОХОДЖЕННЯ КОНКУРСУ:

  Конкурс складається з двох етапів.

  a) I етап - складається з теста (15 питань). На II етап проходять учасники, які правильно дадуть відповідь хоча б на 50 % питань і зроблять це на протязі найбільш короткого часу. По закінченню тесту, учасник автоматично дізнається кількість балів і час, потрачанний на проходження тесту. На другий етап проходить 100 кращих учасників. 

  b) II етап - віртуальний тест з 15 питань. По закінченню даного етапу Конкурсу, відбирається 5 кращих учасників, згідно кількості балів. Завершення етапу відбудеться 20 травня 2014.

  НАГОРОДИ:

  MWSLiT:

  1. Головна нагорода (1 місце): безкоштовний рік навчання в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний річний курс польської мови (серпень - вересень). 
  2. Інші нагороди:
  • 2 місце: цифровий фотоапарат + семестр навчання безкоштовно в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний річний курс польської мови ( серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.
  • 3-4-5 місце: безкоштовний річний курс польської мови (серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

  Проект "Освіта без кордонів":

  • Три кращих учасника Конкурсу, які вирішили розпочати навчання в MWSLiT та беруть участь у вступній компанії за допомогою Проекту "Освіта без кордонів" (Фундації Central European Academy Studies and Certifications), отримають 50 % знижку на послуги.
  • Всі учасники Конкурсу, які почнуть навчання в MWSLiT, отримають  5 % знижки на послуги Проекту "Освіта без кордонів"

  Кожен учасник отримує диплом, який підтверджує участь в Олімпіаді.

  Деталі та реєстрація:http://stroitelnayaolimpiada.mwsl.eu/