2

Факультетів

2
7

Напрямків

7
61

Спеціальностей

61
1350

Вартість від

1350 €

Університет Адміністрації та Бізнесу в Гдині

м. Гдиня , Польща Показати на карті

Університет Адміністрації та Бізнесу в Гдині

Місто: м. Гдиня
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1350 €

Університет Адміністрації та Бізнесу у Гдині (пол. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni (WSAiB) - найстаріший приватний університет Поморського воєводства. Заснований у 1994 році. 99% випускників стверджують, що знову обирали б саме цей ВНЗ.

Навчальна пропозиція Університету Адміністрації та Бізнесу у Гдині

Вища Школа Адміністрації та Бізнесу у Гдині - це 3 факультети (два у Гдині та один у Лемборку) та понад 60 спеціальностей бізнес освіти у Польщі. Пропонує навчання польською та англійською мовами. Абітурієнтам доступні програми бакалаврату, магістратури, післядипломне навчання та престижні МВА. Викладачі університету - це кваліфіковані наукові працівники та представники бізнес-середовища. В Університеті Управління та Бізнесу у Гдині навчаються студенти з Польщі та інших країн. Іноземців найбільше приваблюють напрямки управління і логістика.

Університет Адміністрації та Бізнесу у Гдині тісно співпрацює з бізнесом, охоронними фірмами, державними структурами у питаннях практик, стажування та працевлаштування студентів. 95% останніх працюють уже під час навчання. Партнерами ВНЗ є Polpharma, VGL Group Sp. z o.o. , ATC Cargo, Allianz.

У рамках міжнародного співробітництва університет співпрацює з понад 30 університетами та науковими центрами з різних країн. Студенти активно приймають участь в програмі мобільності Erasmus+ та користуються можливістю частину року навчатись в інших куточках світу.  

Вартість навчання в Університеті Адміністрації та Бізнесу у Гдині для українців стартує від 1050 євро за рік. Діє система знижок для тих, хто вступає разом з другом або порадив ВНЗ знайомому.

Інфраструктура та студентське життя в Університеті Управління та Бізнесу

Вища Школа Адміністрації та Бізнесу представлена у Гдині великою сучасною будівлею у центрі міста. Тут є все необхідне для комфортного навчання та відпочинку студентів - сучасні аудиторії, обладнані лабораторії, бібліотека та спортзал. Студентське життя ВНЗ насичене: своє хобі можна реалізувати у наукових колах, творчих осередках, студентському уряді. Спорту в університеті надається особлива роль завдяки “спортивному” керівництву. Ректор університету, Єжи Млинарчик, 112 разів представляв Польщу у складі національної збірної з  баскетболу та приймав участь в Олімпійських Іграх в Римі у 1960 році.

Університет Управління та Бізнесу у Гдині гуртожитків не має, проте існує домовленість про проживання студентів у гуртожитках Морського Університету в Гдині. Клієнтам Проекту “Освіта без кордонів” також не доводиться хвилюватись про помешкання: ми допомагаємо знайти оптимальний за якістю та ціною варіант проживання студентів Вищої Школи Адміністрації та Бізнесу у Гдині.

Дізнайся більше про переваги бізнес освіти у Польщі - натискай кнопку зворотного зв’язку на сайті або звертайся за контактами Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини