4

Факультетів

4
10

Напрямків

10
54

Спеціальностей

54
1150

Вартість від

1150 €

Морський Університет в Гдині (Морська Академія в Гдині)

м. Гдиня , Польща Показати на карті

Морський Університет в Гдині (Морська Академія в Гдині)

Місто: м. Гдиня
Форма власності: Державний
Вартість від: 1150 €

Морський Університети в Гдині (Морська Академія у м. Гдиня, пол. Akademia Morska w Gdyni, Uniwersytet Morski w Gdyni) - це один з двох державних морських університетів Польщі та один з найбільших в Європі. Готує майбутніх офіцерів торгового флоту, інженерів та менеджерів для управління морською торгівлею. Морська Академія є спадкоємицею та правонаступницею Морської Школи, що була створена 17 червня 1920 року в Тчеві, польских вищих шкіл в Лондоні та Саутгемптоні, де навчали спеціалістів морської справи під час Другої Світової Війни, а також Державної Морської Школи, Державної Школи Морського Рибальства та Вищої Морської Школи в Гдині.

Морська Академія в Гдині пропонує навчання на стаціонарі, заочній формі на бакалавраті і магістратурі. Зараз навчання проходить на 4 факультетах:

  1. Навігаційний факультет.
  2. Факультет підприємництва та товарознавства.
  3. Механічний факультет.
  4. Факультет електроніки.

Пропозиція напрямків та спеціальностей є дуже широкою і відповідає на актуальні потреби трудового ринку, а безперечною перевагою є те, що навчання пропонується як на морських, так і сухопутних спеціальностях. Всі факультети мають право надавати ступінь доктора наук, а факультети Навігації, Електроніки, Підприємництва та Товарознавства додатково можуть присвоювати і ступінь доктора габілітованого.

В Морській Академії в Гдині на всіх рівнях освіти вчиться близько 7 тисяч студентів, з яких близько 50 іноземних студентів. Університет відповідає світовим вимогам в області навчання офіцерів торгового флоту згідно Конвенції STCW, а система управління якістю відповідає вимогам ISO 9001:2000 і охоплює всю діяльність Морської Академії в Гдині. Про високий рівень університету також свідчить його членство в Міжнародній Асоціації Морських Університетів (IAMU).

Академія є одним з 4320 ВНЗ Європи, які входять в програму студентських практик та навчання Erasmus. Студенти можуть вибрати серед 24 університетів в 13 країнах Європи: Іспанія, Німеччина, Фінляндія, Велика Британія, Італія, Латвія, Литва, Румунія, Франція, Швеція, Туреччина.

Університет має прекрасну матеріальну базу. Наприклад, Навігаційний факультет обладнаний лабораторією маневрувального симулятора, лабораторією GMDSS, лабораторією радіонавігаційних систем і т.п. На Механічному факультеті є симулятор корабельного двигуна, симулятор діагностики корабельного двигуна, симулятор розвантажувальних операцій газовоза LPG і т.п.

Спортивні об'єкти: критий басейн, спортивний зал, спортивний майданчик, майданчик для стрітболу, зал корекційної гімнастики, тренажерний зал. Студенти Морської Академії можуть проживати в одному із чотирьох Студентських Домів Моряка (аналог гуртожитка).

Великою гордістю академії є два судна, де студенти проходять практики - парусне "Dar Młodzieży" та науково-дослідницьке "Horyzont II".

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Морської Академії в Гдині, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини