14

Профілів

14

Міжнародний освітній центр АВАНС

CENTRUM KSZTALCENIA "AWANS"

Кельце , Польща Показати на карті

Міжнародний освітній центр АВАНС

Місто: Кельце
Форма власності: Приватний
Вартість навчання: Безкоштовно

Міжнародний освітній центр АВАНС у Кельце (Ліцей та технікум “Аванс”, пол. Centrum Kształcenia “Awans”) - польський середній навчальний заклад, який знаходиться у Кельце та приймає на навчання українських школярів після 9-го класу. Школа була заснована у 2000 році і зараз є однією із найпопулярніших міжнародних шкіл Свентокшиського воєводства.

Навчальна пропозиція освітнього центру АВАНС

До складу освітнього комплексу входить три навчальних заклади:

  1. Загальноосвітній ліцей (медичний та косметичний профілі). Навчання триває чотири роки. По закінченню ліцею учень повинен здати матуральні екзамени (аналог нашого ЗНО) для того, щоб мати можливість продовжити навчання у ВНЗ.
  2. Технікум, в якому навчання триває п'ять років і де можна отримати професію. Напрями підготовки - логістика, економіка, готельний бізнес, туристичне обслуговування, організація реклами, послуги громадського харчування, ветеринарія, будівництво, інформатика, ландшафтна архітектура та індустрія моди (проектування одягу). Після закінчення технікуму учень може працювати за фахом або вступати до університету.
  3. Професійна школа, після якої учень зможе тільки працювати за фахом. Вступ у ВНЗ у такому випадку виключений.

Для українських учнів у ліцеї та технікумі Аванс додатково викладають польську мову. Доступні іноземні мови - це англійська мова, німецька та російська.

Умови навчання та практики

Шкільна інфраструктура - це лабораторії, які спеціально обладнані для навчання фахових предметів, наприклад, три інформатичних класи,  готельна та гастрономічна студії, спеціально обладнані перукарні, косметичний салон; класи, де вивчають загальноосвітні предмети: для вивчення іноземних мов, хімії, фізики, географії. Школа також має свій тренажерний, гімнастичний та фітнес-зали. Загальна навчальна площа ліцею та технікуму Аванс у Кельце - це близько 4000 кв. м. дидактичних приміщень.

Крім безпосереднього практично орієнтованого навчання у школі в Кельце, учні мають можливість проходити закордонні практики та стажування, наприклад, в Італії, Іспанії, Англії та Ірландії.

Позакласні можливості та проживання учнів

Для соціально активних дітей школа надає можливість брати участь у гуртках за інтересами. Найпопулярнішими з яких є - вокальний, танцювальний, акторський, волонтерський та журналістський. У технікумі розвинений також і спорт. Секційні заняття відбуваються практично зі всіх основних видів спорту.

Варто відмітити і те, що школа організовує компенсаторні заняття для учнів, які складніше засвоюють навчальний матеріал.

Свого інтернату школа в Кельце немає, проте учні мають можливість проживати приватній бурсі, обладнаній на базі гуртожитку “Proton” Келецького Технологічного Університету. Відстань від гуртожитка до навчального закладу складає 15-20 хвилин пішки, вартість проживання становить від 430 злотих/місяць. Кімнати 2 та 3 особові. Харчування двічі на день,з понеділка по п'ятницю, вартість - 21 злотих/день. Діти проживають під наглядом вихователя.

Згідно нашої домовленості із Міжнародним Освітнім Центром “Аванс”, на 2024 рік ми можемо прийняти тільки 30 учнів, тому якщо Ви зацікавлені однією із спеціальностей, яку пропонує цей навчальний заклад залишайте заявку на сайті або звертайтесь у одне із наших представництв в Україні і забронюйте місце для себе вже зараз!

Поділитися:

Новини