1

Факультетів

1
19

Напрямків

19
100

Спеціальностей

100
1080

Вартість від

1080 €

Університет Банківської Справи у Торуні

м. Торунь , Польща Показати на карті

Університет Банківської Справи у Торуні

Місто: м. Торунь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1080 €

Університет Банківської Справи у Торуні (Вища Школа Банківської Справи у Торуні, пол. Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu (WSB w Toruniu) - філія найпопулярнішого приватного університету на теренах Польщі. З 1998 року надає сучасну вищу освіту в області бізнесу та фінансів.

Найпопулярніший приватний університет

Вища Школа Банківської Справи у Торуні входить до групи бізнеc-шкіл WSB. Філії групи розташовані у 10 містах - найбільших академічних центрах країни. Тільки у самому Торуні навчаються понад 6000 студентів з Польщі та інших країн. За звітом освітнього міністерства Польщі, WSB у Торуні (разом з іншими філіями групи) є найпопулярнішим приватним ВНЗ країни.

Бізнес цінує випускників Вищої Банківської Школи в Торуні, чим ще раз підкреслює: освіту тут дають якісну. Вже за півроку по завершенню навчання працевлаштованими є 85% випускників. Самі студенти в більшості випадків (90%) радо готові рекомендувати свою альма-матер знайомим.

Факультети, спеціальності та можливості для студентів  Університету Банківської Справи в Торуні

Вища Школа Банківської Справи у Торуні пропонує 90 спеціальностей за 10 навчальними напрямками. Крім безпосередньо фінансових та бізнес-спеціальностей, абітурієнтам доступні педагогічні напрямки, туризм та оздоровлення, педагогіка та внутрішня безпека. Програми навчання відповідають вимогам сучасності та адаптовані до потреб ринку праці. Наприклад, інноваційними є спеціальності інженер 3D-друку, розробка бренду та корпоративний імідж, коучинг і наставництво, переговори та посередництво в бізнесі, міжнародна безпека та боротьба з тероризмом. Тут широкий асортимент англомовних програм, що в поєднанні з доступною вартістю навчання приваблює в університет іноземних абітурієнтів.

Сучасність та інновації у ВНЗ на кожному кроці. Університет іде назустріч усім студентам, що бажають працювати: тут не обов’язково вчитись традиційно та щодня відвідувати лекції. Альтернативними формами навчання є модульна, онлайн та змішана. Як результат, 80% третьокурсників одночасно працюють і навчаються.

Серед бізнес-партнерів WSB знамениті компанії та організації (Business Centre Club, Volkswagen, Cortland). Тут студенти мають можливість пройти стажування чи практику.

Вартість навчання у WSB в Торуні більш ніж доступна і стартує від 775 євро за навчальний рік. Діє гнучка система знижок, в тому числі і для іноземних абітурієнтів.

Сучасна бізнес-освіта відкриває двері до найкращих роботодавців світового ринку праці. Бажаєш дізнатись більше про можливості навчання у Вищій Банківській Школі в Торуні? Пиши, телефонуй або залиш заявку на сайті Проекту “Освіта без кордонів”. Відкривай освіту майбутнього - відкривай світ!

Поділитися:

Новини