1

Факультетів

1
18

Напрямків

18
101

Спеціальностей

101
1090

Вартість від

1090 €

Університет WSB Merito у Познані

м. Познань , Польща Показати на карті

Університет WSB Merito у Познані

Місто: м. Познань
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1090 €

Університет Банківської Справи у Познані (Вища Школа Банківської Справи у Познані, пол. Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) - один із найпопулярніших приватних університетів бізнес профілю в Польщі. Найбільший недержавний ВНЗ Великопольського воєводства. Створений у 1994 році за ініціативи Товариства Банківської Освіти.

З 1 листопада 2023 року Університет Банківської Справи змінив свою назву на Університет WSB Merito.

Рейтинги та відгуки про Вищу Банківську Школу в Познані

Вища Школа Банківської Справи у Познані входить до найбільшої групи польських бізнес шкіл WSB (всього 9 ВНЗ у різних містах). В рейтингу приватних університетів від Perspektywy Університет Банківської Справи у Познані займає  1 місце у Великопольському воєводстві та 16 місце у Польщі. Це найвища позиція серед усіх університетів групи WSB (2018). Відповідно до звіту Міністерства науки і вищої освіти Польщі, у випадку заочної освіти Університет Банківської Справи у Познані вибирають частіше ніж усі інші приватні університети. Разом із факультетами у Щецині та Хожуві, у переліку приватних ВНЗ, які частіше всього обирають абітурієнти для вступу на денну форму навчання WSB у Познані займає четверту сходинку (2018).

Відгуки бізнесу про Вищу Банківську Школу в Познані підтверджують якість тутешньої освіти. Так, у рейтингу тижневика Wprost університет зайняв третє місце серед приватних ВНЗ, які роботодавці цінують найбільше (2015). 85% випускників є працевлаштованими вже за півроку по завершенню навчання. Щодо відгуків студентів, то 90% готові порекомендувати WSB своїм знайомим.

Факультети, спеціальності та можливості в Університеті Банківської Справи в Познані

Вища Школа Банківської Справи у Познані пропонує програми бакалаврату, магістратури, післядипломної освіти та престижні MBA. Вибір англомовних програм вражає чисельністю та актуальністю на ринку праці. Так, студенти можуть обрати для вивчення віртуальну реальність і мультимедіа, розробку мобільного програмного забезпечення, управління якістю та інші цікаві спеціальності.

Університет Банківської Справи у Познані використовує сучасні підходи до організації навчання та підтримує працевлаштування студентів ще до отримання диплому. Студенти мають можливість обрати одну з чотирьох форм навчання: традиційну, модульну, онлайн або змішану. Різниця між ними полягає у кількості часу, проведеного в стінах університету. Завдяки лояльному підходу, на третьому році навчання понад 80% студентів уже працюють.

Університет активно співпрацює з бізнесом у сфері розробки навчальних програм, проведення занять, практик і стажувань. Студенти практикуються, а згодом і працюють фірмах-партнерах ВНЗ (Volkswagen, Business Centre Club, Cortland та інші).

У вільний від навчання час студенти активно залучені в наукових колах, спортивних гуртках або студентському самоврядуванні. Ті, кого цікавить журналістика, працюють у редакції студентського журналу.

При всіх перевагах вступу до Вищої Банківської Школи у Познані, вартість навчання тут стартує всього від 990 євро за рік. Діє приваблива пропозиція для тих, хто вирішив навчатись на двох напрямках: вартість другого в такому випадку становить 50% від повної ціни.

Бажаєш отримати сучасну бізнес освіту за доступною ціною? Дізнайся більше про те, як стати студентом WSB у Познані - скористайся формою зворотнього зв’язку або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини