3

Факультетів

3
8

Напрямків

8
52

Спеціальностей

52
1780

Вартість від

1780 €

Університет Лазарського

м. Варшава , Польща Показати на карті

Університет Лазарського

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1780 €

Університет Лазарського (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, раніше Вища Школа Права і Торгівлі ім. Ришарда Лазарського у Варшаві) - це один з найбільших та найпрестижніших приватних університетів Варшави та Польщі. Готує юристів, економістів, фінансистів, бізнесменів, працівників адміністрації, політиків та дипломатів та проводить навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі польською та англійською мовами. В пропозиції також є післядипломне навчання та курси MBA. Зараз в університеті навчається близько 4 тис. студентів, з яких орієнтовно тисяча іноземців.

Навчання в Університеті Лазарського проводиться на трьох факультетах:

  • Факультет Права та Адміністрації (напрямки: адміністрація та право).
  • Факультет Економіки та Управління (напрямки: економіка, фінанси та бухгалтерський облік, міжнародні відносини, управління).
  • Факультет Медицини (напрямок: лікарська справа - перший набір студентів з 2017 року).

Рейтинги та нагороди Університету Лазарського:

  • 1 місце в міжнародному рейтингу U-Multirank, як найкращий польський університет.
  • 1 місце Факультету Права серед подібних факультетів приватних університетів згідно видань "Rzeczpospolita" та "Gazeta Prawna".
  • 4 місце в рейтингу всіх приватних університетів Польщі.
  • 1 місце Факультету Економіки у рейтингу журналу "Brief", який оцінює готовність випускників до виходу на ринок праці.

Лазарський відрізняється своє націленістю на практичне навчання студентів. Програми постійно готуються з кращими практиками у сфері бізнесу та права. Над кожною новою спеціальністю стежить експерт-ментор в цій області. В університеті створено Раду Бізнесу, яка дбає про те, щоб знання студентів постійно відповідали актуальним вимогам ринку праці. Заняття проводяться інтерактивно - практичні семінари, тематичні дослідження, симуляційні ігри дозволяють вивчати предмет через практику.

Популярним Університет Лазарського є також через свою англомовну пропозицію, яка реалізується спільно із Бостонським Університетом (США) та Ковентрі Університетом (Велика Британія), дякуючи чому, студент, навчаючись на одному напрямку навчання, може отримати одразу два дипломи.

Лазарський співпрацює з понад 90 ВНЗ по цілому світу. В рамках програми Erasmus+ студенти можуть відкрити для себе нові країни та інші культури. Університет пропонує не тільки програми студентських обмінів, а також і практики та стажування. Бюро Практик та Кар'єр Університету Лазарського активно допомагає студентам у підготовці аплікаційних документів, проводить професійні семінари та консультації, дякуючи чому 76 відсотків студентів, знаходять роботу вже під час навчання.

Кампус університету знаходиться в районі Мокотув і є загальною площею близько 20 тис. кв. м. До використання студентів 5 дидактичних будинків, 54 лекційні зали, безкоштовна WI-Fi мережа по цілій території, спортивна зала, де проходять заняття бійцівського клубу та йоги. Також студенти як заняття із фізичної культури можуть вибрати: футбол, баскетбол, заняття в басейні, тренажерному залі, волейбол, фітнес.

Університет Лазарського - єдиний приватний вищий навчальний заклад в Польщі, Центр Вивчення Іноземних Мов якого має право організовувати та проводити Державний Екзамен із Польської Мови як Іноземої на рівні B1-B2. Університет проводить курси польської та англійської мов перед початком навчання та протягом академічного року. Іноземні студенти можуть отримати знижку в оплаті за навчання: 30% знижки, якщо середній бал студента 4.8 і вище; 20% знижки - середній бал 4.4 - 4.79.

Для того, щоб детальніше дізнатись про Університет Лазарського, правила вступу та організацію процесу навчання, заповніть анкету у нас на сайті або зверніться в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини