Безкоштовне навчання у Краківській Академії!

  • 15 лютого 2019 р.

Безпрецедентна можливість безкоштовного навчання в Польщі

Один з найбільших, найкращих та найпопулярніших приватних університетів Польщі, Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського у Кракові, вже другий рік поспіль отримує дофінансування Європейського Союзу на організацію навчального процесу англійською мовою на напрямках управління (Bachelor of Management) та створення кіно- та телепродукції (Bachelor of Film and TV Production Management), а це означає, що навчання на цих напрямках буде безкоштовним.

Хто може брати участь в проекті? Всі бажаючі, які мають або отримають літом (учні 11 класу української школи) атестат про повну загальну середню освіту.

Підтвердження володіння англійською мовою. Міжнародний сертифікат, який підтверджує володіння англійською на рівні В2. Список сертифікатів, які визнаються Академією Моджевського  можна переглянути тут.

Якщо я не маю міжнародного сертифікату? Ми все таки рекомендували б отримати такий сертифікат, проте існує альтернативна можливість - здати іспит на підтвердження рівня англійської мови, який буде проводити Університет Моджевського у Києві влітку (дати поки невідомі).

Чи навчання повністю безкоштовне? Так, але кандидатам, які будуть прийняті потрібно буде заплатити реєстраційний внесок (за розгляд і обробку документів) та задаток, який повертається студенту після закінчення навчання.  

Беруть всіх охочих? Ні, кількість місць лімітована.

А чи є такі пропозиції тільки польською мовою навчання? Краківська Академія наразі працює над подібним польськомовним проектом. Планується запуск двох безкоштовних програм польською мовою на напрямках управління та безпека. Як тільки ми матимемо більше інформації, ми одразу ж додамо її на сайт та наші соціальні мережі.

Ще більше інформації про цей проект можна отримати в одному із наших представництв в Україні або залишивши заявку нижче. І, пам’ятайте, хороша європейська освіта є доступною для всіх!


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ