Проект “Моя кар’єра в Польщі”

  Дата публікації: 23 лютого 2015 р.

  Фундація Польський Форум Міграційний спільно з Інститутом Справ Публічних запрошують взяти участь у проекті “Моя кар’єра в Польщі”.

  В рамках проекту іноземці можуть отримати безплатну консультацію щодо пошуку праці (консультація CV, допомога у написанні мотиваційного листа, поради щодо кваліфікаційної розмови), або поради щодо започаткування та ведення власного бізнесу (поради зі сфери бухгалтерії, економіки, консультації як крок за кроком створити власну фірму).

  Проект орієнтований на іноземців, які не є громадянами ЄС. Консультації надаються польською, англійською, російською та українською мовами.

  Консультанти приймають у бюро Фундації Польський Форум Міграційний у Варшаві на вул. Шпитальній 5/14 щочетверга з 12 години. Можливі консультації по Skype.

  Для консультації необхідна попередня реєстрація по телефону або по e-mail (kariera@forummigracyjne.org, тел: 692 913 993).

  Всі консультації в рамках проекту БЕЗКОШТОВНІ!

  Більше інформації за посиланням: http://www.forummigracyjne.org/pl/aktualnosci.php?news=393&wid=41&wai=&year=

  Проект "Моя кар'єра в Польщі" реалізується за фінансової підтримки Європейського Фонду та державного бюджету РП з метою інтеграції країн "третього світу"

   

  Джерело: http://naszwybir.pl/proekt-moya-karyera-v-polshhi/#prettyPhoto