4

Факультетів

4
29

Напрямків

29
35

Спеціальностей

35
1135

Вартість від

1135 €

Університет Економіки в Бидгощі

м. Бидгощ , Польща Показати на карті

Університет Економіки в Бидгощі

Місто: м. Бидгощ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1135 €

Університет Економіки у Бидгощі (пол. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (WSG), раніше Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa) - популярний приватний університет у Польщі. Надає вищу освіту економічного, технічного та медичного профілів. Заснований у 1999 році. Є неприбутковою організацією.

Навчальна пропозиція Вищої Школи Економіки у Бидгощі

Бидгощський Університет Економіки - це 3 факультети та понад 20 спеціальностей. Навчання відбувається польською та англійською мовами. ВНЗ є надзвичайно популярним серед іноземців: з 7000 студентів майже 500 приїхали з інших країн. Більше половини іноземних студентів університету - українці. Найчастіше студенти з інших країн обирають для вивчення туризм і рекреацію, економіку, мехатроніку та фізичне виховання. Викладацький склад університету - 500 кваліфікованих наукових працівників.

У Вищій Школі Економіки у Бидгощі розвинена міжнародна співпраця з ВНЗ інших країн. Студентам напрямку туризм та рекреація доступна програма подвійного диплому з німецьким університетом Hochschule Heilbronn. Також, популярною є програма мобільності Erasmus+, в рамках якої студенти частину року навчаються в іноземних партнерських ВНЗ.

Вартість навчання в Університеті Економіки у Бидгощі невисока та стартує від 975 євро за рік. Є можливість отримати знижку або стипендію (наприклад, приймаючи участь в програмах “Заробляй на навчання” або Школа Лідерів).

Спільні проекти Університету Економіки у Бидгощі та Проекту “Освіта без кордонів”

Проект “Освіта без кордонів” щороку проводить літній інтенсивний курс з вивчення польської мови на базі Університету Економіки у Бидгощі. Слухачів чекають практичні заняття, сертифікат по закінченню курсу, а ще насичена культурна програма у місті та околицях. Літня школа у Вищій Школі Економіки в Бидгощі - це унікальна можливість покращити знання польської мови, провести канікули з користю і, можливо, познайомитись з майбутніми однокурсниками. Так, літня школа 2018 року підтвердила, а подекуди перевершила очікування слухачів. Більшість остаточно переконалась у правильності рішення отримувати вищу освіту у Польщі.

Також, щоліта ми, спільно зі Школою Іноземних Мов Університету Економіки в Бидгощі, проводимо сертифікацію із польської мови наших кандидатів. Отриманий в результаті сертифікат звільняє від здачі мовного іспиту перед початком навчання в ряді університетів Польщі.

Кампус та гуртожитки Університету Економіки у Бидгощі

Кампус Бидгощської Вищої Школи Економіки є одним із найбільших у регіоні та займає 8 гектарів у центрі міста. Інфраструктура ВНЗ включає в себе понад 60 лекційних аудиторій на 1600 місць, сучасний спортзал (на окрему згадку заслуговує стіна для занять скелелазінням), спеціалізовані лабораторії, академічний культурний центр, академічний медичний центр, а також 1,5 гектари рекреаційної зони. В Університету Економіки у Бидгощі є один власний гуртожиток.

Вища освіта у WSG - це європейський диплом, грунтовна підготовка та досвід життя за кордоном. А головне - все це доступне для українців. Залиши заявку на сайті та дізнайся як стати студентом Університету Економіки у Бидгощі.

Поділитися:

Новини