7

Факультетів

7
33

Напрямків

33
56

Спеціальностей

56
825

Вартість від

825 €

Технологічно-Природничий Університет у Бидгощі

м. Бидгощ , Польща Показати на карті

Технологічно-Природничий Університет у Бидгощі

Місто: м. Бидгощ
Форма власності: Державний
Вартість від: 825 €

Технологічно-Природничий Університет у Бидгощі (пол. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (UTP) - найбільший та найстаріший технічний університет у Бидгощі. Заснований у 1951 році. Серед видатних випускників ВНЗ - інженер Едмунд Обяла (проектував олімпійський стадіон у Сіднеї) та криптолог Юзеф Пєпшик.

Навчальна пропозиція та вартість навчання в Технологічно-Природничому Університеті Бидгощі

Бидгощський Технологічно-Природничий Університет - це 7 факультетів та понад 50 спеціальностей. Тут навчаються 10000 студентів, а викладають - 1000 наукових працівників. Щороку в UTP здобувають освіту близько 80 іноземців. Студенти з інших країн найчастіше обирають для вивчення будівництво, управління та біотехнологію. Навчання в університеті відбувається польською та англійською мовами.

Університет є потужним науковим осередком. Представники ВНЗ отримують високі відзнаки на міжнародних виставках винаходів, а в здобутку науковців університету - понад 140 патентів.

Технологічно-природничий Університет у Бидгощі надає широкі можливості для студентських обмінів. Так, у рамках програм MOSTAR та MOSTECH навчальний заклад співпрацює з іншими університетами Польщі, а у рамках Erasmus+ - з університетами інших країн світу.

Студенти ВНЗ проходять практики у компаніях місцевого та міжнародного рівнів. Так, партнерами Технологічно-природничого Університету в Бидгощі є Pesa S.A., SOLBET, INTEL, ATOS, BAYER, AUTODESK, DMG, HEIDENHEIN, MITUTOYO, LELY EAST та багато інших.

Вартість навчання для іноземців у Бидгощському Технологічно-Природничому Університеті стартує від 825 євро за рік. Власники Карти Поляка мають при вступі рівні з громадянами Польщі права та навчаються безкоштовно.

Студентське життя та гуртожитки Технологічно-Природничого Університету в Бидгощі

Технологічно-Природничий Університет у Бидгощі має чотири гуртожитки загальною кількістю 1500 місць. Вартість проживання тут стартує від 365 злотих за місяць. Студентам доступне все необхідне для комфортного життя та навчання - Інтернет, кухня, пральня з сушильною кімнатою, а також спортивні майданчики.

Студентське життя UTP дозволяє реалізувати свої здібності в наукових колах, творчих осередках (потужним є академічний хор) та студентському самоврядуванні.

Цікавишся технічною або природничою освітою в Польщі? Натискай форму зворотнього зв’язку та дізнайся більше про Бидгощський Технологічно-Природничий Університет.

Поділитися:

Новини