1

Факультетів

1
17

Напрямків

17
102

Спеціальностей

102
1080

Вартість від

1080 €

Університет Банківської Справи у Бидгощі

м. Бидгощ , Польща

Університет Банківської Справи у Бидгощі

Місто: м. Бидгощ
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1080 €

WSB університети - це найбільша група приватних університетів у Польщі. Протягом багатьох років ми навчаємось таким чином, щоб показати, що можна поєднувати навчання з роботою та приватним життям. Незалежно від того, вища освіта, аспірантура чи навчання, ми працюємо відповідно до ідеї балансу між роботою та життям.


Нашому університету вже понад 20 років! Його історія розпочалася в 1998 році. Саме тоді ми провели свої перші заняття з фінансів та банківської справи. З цього моменту, протягом наступних кількох років, ми розвивали та вдосконалювали пропозицію. У 2007 році ми відкрили Департамент фінансів та управління в Бидгощі, зміцнюючи позиції WSB у регіоні. Сьогодні ми можемо похвалитися численними нагородами, престижними сертифікатами та золотими медалями, які відрізняють нас від багатьох приватних університетів з усієї країни. Наша пропозиція включає майже всі типи навчання, навчання та ступінь МВА. Однак, чим ми найбільше пишаємося, це тисячі наших випускників, які добре працюють на вимогливому ринку праці.


Визнання зовнішніх установ є для нас дуже важливим, оскільки це доводить, що ми знаємо, що робимо. Нам є чим пишатися, адже наша освітня діяльність та понад 20-річний досвід оцінюються в рейтингах та присуджуються діловими та громадськими організаціями.


Університети WSB - це найбільша група приватних університетів у Польщі, яка працює понад 20 років. Ви знайдете WSB у 10 містах Польщі.

Поділитися:

Новини