18

Факультетів

18
56

Напрямків

56
129

Спеціальностей

129
870

Вартість від

870 €

Університет Казимира Великого в Бидгощі

м. Бидгощ , Польща Показати на карті

Університет Казимира Великого в Бидгощі

Місто: м. Бидгощ
Форма власності: Державний
Вартість від: 870 €

Університет Казимира Великого у Бидгощі (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (UKW) - державний університет у Польщі. Заснований у 1969 році як Вища Педагогічна Школа. Власне як університет функціонує з 2005 року. Один з наймолодших ВНЗ країни, який динамічно розвивається і пропонує отримати вищу освіту в Європі за доступною ціною.

Навчальна пропозиція та вартість навчання в Університеті Казимира Великого у Бидгощі

В університеті працюють 7 факультетів. Тут можна здобути освіту на понад 80 спеціальностях з гуманітарних, природничих та технічних наук. Також університет пропонує освіту в галузях музики або фізичного виховання. У ВНЗ навчаються 8000 студентів. Якісна вища освіта за доступною ціною приваблює в університет іноземців - серед студентів їх близько 100 (більшість приїхали з України). Популярними серед абітурієнтів з інших країн є філологічні напрямки, міжнародні відносини, журналістика, туризм та рекреація. Викладацький склад університету - понад 1000 наукових працівників. Навчання проводиться польською та англійською мовами.

Студентам доступні всі переваги сучасного освітнього процесу, зокрема обмінні програми MOST (студентська мобільність у межах Польщі) та Erasmus+ (дозволяє частину року навчатись в іншій країні).

Вартість навчання для іноземців в UKW стартує від 630 євро за рік. Абітурієнти з Картою Поляка вступають на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Студентське життя, гуртожитки та спорт в Університеті Казимира Великого у Бидгощі

У вільний від навчання час студенти UKW реалізують свої амбіції у наукових колах, творчих осередках та самоврядуванні. Окремої згадки заслуговує спорт в університеті. За фінансового сприяння Європейського Союзу тут створено чудові умови для занять різними видами спорту. Серед студентів університету є медалісти польських та міжнародних спортивних змагань зі спринту, стрибків з жердиною, гандболу та академічного веслування.

В Університету Казимира Великого у Бидгощі є два гуртожитки загальною кількістю 600 місць. Вартість проживання в комфортних, обладнаних всім необхідним гуртожитках становить від 320 злотих в місяць.

Дізнайся більше про освіту в Польщі та вступ до Університету Казимира Великого у Бидгощі - звернись до представництв Проекту “Освіта без кордонів” по Україні або натискай кнопку зворотнього зв'язку.

Поділитися:

Новини